0

co to za sedziowanie jest zal

0

... Brakuje nam pomysłu na grę i to jest fakt ;/

0

No to mają pograne z mistrzem Kaką i Baptistą ;]

0

I bardzo dobrze.. Obecnie Celtic to slaby poziom tak jak cała liga szkocka.. Ok, w nije brylują Rangersi teraz, któzy i tka dostali baty w LM ;]

0

I co teraz pajace?? Ibra strzelił wam na przekore!

0

Weźcie ludzie.. To gracz dobry do drużyny takiej jak Racing Santander no max Real Majorka.. Niezła beka swoją drogą ;D

0

W jakich garaniakach lól.. ;p Xavi ma ino płaszcz. Messi swój chłop ;D

0

To by było piękne :)

0

No.. Oby tylko tak nie zagłosowali.. bo będzie :( Niech se pksy zgoli.. ;D

0

A stfu jak wybiorą Sandro ;/ Trzeba wierzyć w mądre podejście socios do wyborów. Godall!

0

Ładna miazga

0

Kaka to niech się sobą zainteresuje ;)

0

Abidal musowo 9 lub 10 chyba jego najlepszy mecz odkąd gra w Barcy( a już troche gra). Niezeimsko dziś grał, jak nie on. Liczę, że utrzyma formę(o ile to można tak nazwac :))

0

Mądre słowa.

0

Czas pokaże.

0

Tak wiem, bo oglądam ligę włoską i wiem jaki ma charakter(zobacz sobie jak fryzy zmienia coraz, 0 szacunku dla graczy słabszych drużyn Serie A), jest podobny do Cassano, który już podobno każdą pannę w Genui obrócił(w swych snach ;]) i naprawdę wcale nie jest lepszy od Bojana. 1 asysta do Eto'o z Lazio cały jego geniusz pff Też mi coś.. Nawet mniej goli dla Interu strzelił niż Bojan dla Barcy ;] Jak ktoś ma przyjść na lewą koniecznie to David Silva albo Robinho, bo Ribery pójdzie do prześcieradeł najprawdopodobniej.

@Truefan ja nikogo nie wyzywam dostosuj się do mojego poziomu please

0

@JimiMorissonFCB

Balotelli lepszy od Bojana? Chyba sobie jaja robisz.. Bojan bije go pod każdym względem, a zwłaszcza charakteru! Oby nigdy Baruwah do nas nie zawitał, Eto'o przy nim to pikuś.. A Balotelli to do Bojana ma jeszcze daleko, a co do Henryka

0

I to jest piękne, że liczą się zwycięstwa, a nie pieniądze, reklamki i sponsorzy. Przecież o to chodzi w piłce nożnej o zwycięstwo :)

0

No i dobrze, przynajmniej nie daje sobie w kaszę dmuchać i nie płacze jak Krysiunia szklana lala.. Aby tylko nie zaczął balować jak R10 to wszystko będzie dobrze

0

Żałujesz to idź i se kup Eto'o i grajcie sobie we 2 ;] Ja to bym banował ze te żale.. Najłatwiej to jest krytykować.. Frustracja jak na tym zapchlonym rm.pl po tamtym sezonie.. Ehh

0

Dlaczego Eto'o został sprzedany? Człowieku masz mózg? Dlatego, że nie chciał przedłużyć kontraktu na warunkach jakie mu oferowała Barcelona!! Jak można być tak krótkowzrocznym.. I co? Odszedł by po sezonie za free albo by chciał nie wiadomo jaki kontrakt.. I byśmy zostali z niczym. Myślcie ludzie.. Heh, gracie w te menagery i dalej w nie grać nie umiecie.. Pff

0

No i dlatego go kocham :)

0

Tai-Sho oni jeszcze nie kibicowali Barcelonie w tamtym sezonie. Heh oby jak najmniej taki kibiców. Ehh

0

100 zł pff LOL nie takie sumy mi nie wchodziyły, heh ryzyko zawodowe.. Człowieku powiem tak, nie obstawia się kuponu stawiając 100 zł... chyba że sr$$$ pieniędzmi.. A teraz przejdźmy do meczu! Ja tam was nie rozumiem. Tak nie rozumiem ludzi, którzy niby są kibicami klubu, powinniście być wdzięczni za to, że wygrali! Za to, że walczyli, a to był mecz walki, ciężki mecz kosztował chłopaków dużo sił.. No tak ale co tam miało być 7 do 0 !! Ehh Ludzie obudźcie się życie to nie jest koncert życzeń. I przestańcie pier###, że o z MU to nei mama szans w LM, a z Interem to w ogóle.. Heh oni też narazie nie błyszczą formą, MU przegrana z Burnley ;] Inter remis z beniaminkiem z Bari.. No ale skąd to można wiedzieć, jak się tylko na forach żale wylewa i pisze pierdoły nie związane z rzeczywistością. A ja tam dziękuję piłkarzom za to, że zdobyli Superpuchar Europy i chwała im za to! Belkę w oku sąsiada widzisz, a w swoim nie widzisz.. A Ty Boże też widzisz ich i nie grzmisz.. Szacunku trochę i kultury!

Visca El Barca!

0

No i git. Czasem trzeba zagrać słabiej, ale najważniejsze jest zwycięstwo! O to chodzi w piłce! Super 2 puchar jeszcze 4 ;p Kto wie kto wie. A Ibra dobrze grał, ja was nie rozumiem CR w Madrycie całkowity piach gra i jakoś hała dzieci nie jadą po nim.. Ehh szacunku trochę a jak nie to w..

0

Ale Yaya to gra wspaniale :) Super jest :) Najlepszy DM na świecie :)

0

To by było coś, nawet zimą. Dobry zawodnik.. Latem Cesc i by był komplecik. Ale to tylko marzenia.. Ale czasem pomarzyć jest fajnie :) Zaraz meczyk o superpuchar. Visca El Barca!

0

C mocna grupa? Jaja se robicie ludzie.. Mocne to są nasza grupa, grupa A i E a G i H to śmiech ;p

0

Czarna wołga TY to jesteś dziwny gość naprawdę i nadal twierdzę, że chyba masz 15 lat, po twych idiotycznych wypowiedziach.. Najlepiej to każdego dymisjonować, samemu nic nie robiąc siędząc du** na fotelu!

Żaden z was nei zna przyszłości, kto wie jak będzie wyglądał ten sezon. Ehh

0

Ale denni jesteście, jeździcie po kim się da, siędząc przed monitorkami.. Ehh Weźsię 1 z 2 i zrób coś.. Co za kraj.. w naszej Polsce to najlepiej każdemu krytyka wychodzi.. Ehh A belki w swoim oku nei widzicie ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?