0

Bez obrazy CzarnaWołga ale to ty jesteś dno... A nie oni... Ja, koleś ile ty masz lat? Z Gymu się wyrwałeś dopiero +.+

0

Z naszą (nie)liczną kadrą lepiej niech zostanie

0

Double :( Sorry

0

A ja uważam, że to nie jest dużo za piłkarza którego umiejętności już są bardzo duże i ma 22 lata, gra w rep Hiszpani z kilkoma zawodnikami Barcy, a potrzeba nam środkowego pomocnika.. No musowo, ktos musi przyjść, to jak już kupić to kogoś bardzo dobrego takiego jak Cesc :)

0

A ja uważam, że to nie jest dużo za piłkarza którego umiejętności już są bardzo duże i ma 22 lata, gra w rep Hiszpani z kilkoma zawodnikami Barcy, a potrzeba nam środkowego pomocnika.. No musowo, ktos musi przyjść, to jak już kupić to kogoś bardzo dobrego takiego jak Cesc :)

0

No, tu nei ma co kombinować jak Ż.. pod górkę tylko brać!!!!

0

No, tu nei ma co kombinować jak Ż.. pod górkę tylko brać!!!!

0

@ Skaut barca

I kogo jeszcze? .. Może jeszcze Graphite, Pato, Castro, Gerrarda i Teveza.. A co? Życie to nie FM, Fifa lub PES..

Pozatym Banega jest za słaby, a co do Balotelliego to widziałeś wogóle jak on gra? Chyba nie, nie podaje, gwiazdorzy poza tym notorycznei na saplonych jest łapany ;]

Tyle..

0

Co wy frandzolicie.. Jakby to było takie łatwe jak tu piszecie, to każdy z was byłby w zarządzie.. Już nawet nie Barcelony.. Heh Hleb dobry.. on jest słabszy od kilku młodziaków z Barcy Athletic. Najłatwiej to klepać językiem(ozo...) i narzekać Ehh. A co do Eto'o to był najlepszy ruch bo skoro nie chciał przedłuzyć kontraktu, to dobrze, że został wymieniony i naprawdę każdy inny manager, prezes by postąpił tak samo, bo to byłop najlpesze wyjście! Mi też szkoda Eto'o ale zależy mi na dobru klubu a nie Samuela. Brak transferów, będzie to samo co za Rijkarda.. A skąd wiesz? Wróżbitów wielu już było w tamtym sezonie. Najlepiej kupić Riberiego(Bayern nie chce i nei sprzeda..), Mascherano(Benitez go nie odda bo po odejściu Xabiego Alonso zostanie z dziurą w pomocy)

No i jakie jeszcze macie pomysły?

Rzadko się udzielam, ale po prostu no nie dam rady już czytać tych bredni..

Pozdro!

Visca El Barca!

0

A ja wam powiem, że bardzo dobrze :)

1. Eto'o > Benzema Villa > Benzema

2. Straszne napięcie w szatni Realu. Dotąd Kaka, Benzema i CR byli jedynymi gwiazdami w swym zespole(nawet CR z racji swej medialności i żelu ;D ?

3. Jak ich ogramy znowu, to będzie dopiero chwała i pośmiesko ;)

Grunt, że nie przyszedł do Barcy, z Riberym oni się bardzo ale to bardzo nie lubią, ogólnie Benzema jest bardziej konfliktowy od Zlatana.

A poza tym jak dla mnie to Luis Fabiano, Tevez, Forlan są znacznie lepsi od Karimka ;p kto wie może nawet Kerisson

0

To by było super posunięcie, Asenjo w przyszłości będzie wielki. A Valdes jak chce nie sobie idzie kasy szukac pod teczą ;p

0

LAss Diaraa. Wielkie lol... Naprawdę..

0

Ale Rumenige ma rację.. Ribery to jak dla nas MEssi, Xavi lub Iniesta gracz naprawdę nieprzeceniony i niezbędny. W sumie lepiej niech zostanie w Bayernie niż ma iśc do Realu, Chelsea albo MU.. Tyle

0

No i dobra. Łaski bez.. Kogo, jak kogo, ale jego to można spokojnie zastąpic :) Sergio Asenjo byłby bardzo dobrym wzmocnieniem :)

0

JA uważam, że nie ma co żałować 40 milionó na Villę skoro na Alvesa poszło prawie 38.. a villa to jest gość, napastnik pierwsza klasa :) Obok niego jedynie Eto'o albo Torres mogą się róznać.. Potem dopiero Zlatko, aguero, Forlan.. JAkby Villa dołączył do Barcy to by było wspaniale :)

0

No i pieknie :) Oby go nei ściągnęli ;p

0

Oby to była prawda ;p Znaczt że Zlatan nie przyjdzie w wymianei za E2

0

Trzeba zaufać Pepowi.. Ale fajnei jakby Eto'o został.. jednak..

0

Oby to była nieprawa... Eto'o > Zlatak

0

Ville zobaczyć w w koszulce Blaugrany.. Bezcenne ;)

0

Nie... ... Nie !!!!!!!!!!!

Villa i by było pięknie :)

0

Samu zastąpić godnie mogliby jedynie F. Torres albo Villa... Benzema, Ibra, Adebayor :D to jeszcze daleko mają. Ale Samuel musi zostać :) Jest najlepszy, a najlepsi grają w Barcelonie.

0

Ale kluczowym graczom można dać odpocząć np. Xavi naprawdę zasługuje na to.. Ale warto by było optymalnie zagrać ;] A co do Realku Sprawiedliwości stało się zadość :) Remontada hahaha JOKe sezonu ;]

0

Dlatego jestem za letnimi wzmocneiniami.. Po prostu my nie mamy ławki poza Boyanem i Cacesresem. Przy takim natężeniu meczów w sezonie i tak wszyscy by zagrali swoje! Taki Ribery świeży by sie przydał teraz, Lahm i nawet Villa. KAżdy by miał miejsce a ile wariantów nowych. Zresztą i tak jest wspaniale.

Vamos Barca :)

0

Decadence... Sorry ale jak juz miałybyć karny to tylko jeden za rękę Pique! Ale zwarz do CHOLERY, że ta ręka miałą miejsce po czerwonej kartce dla Abidala, czyli jeśli gdybać twoim tokiem myslenia nie byłoby kartki dla Abidala to by nei było karnego :)

0

Decadence Ty to chyba pamiętasz tylko erę.. xD 3 lata Ryjka.. C hłopie odkąd pamiętam Barca tak grała podaniami i za Rivaldo i Romario i za Rijkarda też.. Co bo R10 czasem zapakował z dystansu.. Człowieku to tylko 1 wariant do zdobycia gola.. Ale napinacz z Ciebie.. Jesteś chory naprawdę.

0

Decadence to 1 sezon Guardioli CZŁOWIEKU !!! Co Rijkard wygrał w pieerwszym sezonei pracy z FCB co prawda neipełnym? NIC..

0

@ Deadcandance

Oczywiście.. TO idź kibicować Mnachesterowi City.. Bo już niedługo to oni będą mieć Ronaldinho w składzie sezonowcu je%%&% WARA OD GARA!

@ dziedziol

W sumie po co szukasz poklasku? Co chcesz udowodnić? Primo to Chelsea miałą z 7 100% okazji i co i 1 wykorzystałą. My mieliśmy 1 nie100% i ją wykorzystaliśmy. Kto ejst bardziej skuteczny ;]? Haha

A co do MU zobaczymy zobaczymy :) Nie oceniajcie tego skałdu po 1 meczu, gdyż Barca nie grałą optymalnym skąłdem. Może i MUłki mało tracągoli, ale to FCB strzela najwiecej. A wygrywa ten co więcej goli strzela

Życie ;] jest piękne hehehe

0

@ fcbbcf

Ehh.. Trudno mi się z Tobą zgodzić. Nasza wina że tak grają ?? Człowieku Chelsea jako jedyna grała broniąc się przez 180 minut i bardzo dobrze, że odpadli.

Co do Bayernu to skoro oni są w kryzysie.. to juą od kliku lat wiesz.. a Lyon nigdy super mocny nei była Real zawsze równo cisnął.

Zresztą przegrani zawsze się usprawiedliwiają, rzadko kto ma godność przyznać się do porażki.

Co do Manchesteru.. W tamtym roku ledwo nas przeszli w półfinale, a teraz grają gorzej niż w tamtym roku, ale i tak bardzo dobrze, więc weź wychamuj trochę. W sumie i z Realem i z Chelsea nei byliśmy faworytem a jakoś daliśmy radę.

A co do dzisiejszego zwycięstwa, to zagraliśmy jak Realek ;p przeciętnie, ale na tyle dobrze by osiągnąć to co chcieliśmy i walczyliśmy do końca.

A finał jest sprawiedliwy bo graja2 najlepsze drużyny Europy z 2 najlepszych lig świata więc to uczciwe chyba nie?

W sumie żeby nie Roman A. to Chelsea by grało jużdawno w Championship ;]

0

I o to chodziło :) 6 do 2 Chylę czoła przed naszymi zawodnikami :) Ale znając Madryt to i tak będą się usprawiedliwiać ;p Ba że wygrać mogli nawet :D Visca El Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?