Całkowicie zgadzam się z wypowiedzią Busquetsa. Thiago jest jeszcze młody oczywiście dobrze gra w piłkę, ale każdy tak na niego stawia, że nawet nie obchodzą ich inne transfery bo myślą że Thiago rozwiąże ich problem. Może i rozwiąże ale dopiero za kilka lat ;)
Całkowicie zgadzam się z wypowiedzią Busquetsa. Thiago jest jeszcze młody oczywiście dobrze gra w piłkę, ale każdy tak na niego stawia, że nawet nie obchodzą ich inne transfery bo myślą że Thiago rozwiąże ich problem. Może i rozwiąże ale dopiero za kilka lat ;)
Właśnie zgadzam się, jeżeli nie ma szans gry w następnym sezonie to jest zbędne trzymanie go na siłę, lepiej go sprzedać i trochę na nim zarobić.Bo i tak ma więcej kontuzji niż gry.
Komentarze
0
ej nie czujecie, że tego trenera właściwie nic nie obchodzi ?? jest taki dość dziwny jak na trenera tak dobrej Drużyny.
0
Jak taki dumny i radosny to niech zagra z Barcą w jej pełnym składzie :) Zobaczymy wtedy :)
0
Całkowicie zgadzam się z wypowiedzią Busquetsa. Thiago jest jeszcze młody oczywiście dobrze gra w piłkę, ale każdy tak na niego stawia, że nawet nie obchodzą ich inne transfery bo myślą że Thiago rozwiąże ich problem. Może i rozwiąże ale dopiero za kilka lat ;)
0
Abidal nie porucha :P ale to w końcu dla jego zdrowia :)
0
Tak jest za niedługo kolejny sezon no a kto jak nie ty ! :D
0
Całkowicie zgadzam się z wypowiedzią Busquetsa. Thiago jest jeszcze młody oczywiście dobrze gra w piłkę, ale każdy tak na niego stawia, że nawet nie obchodzą ich inne transfery bo myślą że Thiago rozwiąże ich problem. Może i rozwiąże ale dopiero za kilka lat ;)
0
Abidal nie porucha :P ale to w końcu dla jego zdrowia :)
0
Jak taki dumny i radosny to niech zagra z Barcą w jej pełnym składzie :) Zobaczymy wtedy :)
0
#Bingo zgadzam się :( ale może kiedyś będzie lepiej ;P
0
Właśnie zgadzam się, jeżeli nie ma szans gry w następnym sezonie to jest zbędne trzymanie go na siłę, lepiej go sprzedać i trochę na nim zarobić.Bo i tak ma więcej kontuzji niż gry.