FanBarcy1
Dołączył/a: lipiec 2011
Nisko
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ej nie czujecie, że tego trenera właściwie nic nie obchodzi ?? jest taki dość dziwny jak na trenera tak dobrej Drużyny.
0
Jak taki dumny i radosny to niech zagra z Barcą w jej pełnym składzie :) Zobaczymy wtedy :)
0
Całkowicie zgadzam się z wypowiedzią Busquetsa. Thiago jest jeszcze młody oczywiście dobrze gra w piłkę, ale każdy tak na niego stawia, że nawet nie obchodzą ich inne transfery bo myślą że Thiago rozwiąże ich problem. Może i rozwiąże ale dopiero za kilka lat ;)
0
Abidal nie porucha :P ale to w końcu dla jego zdrowia :)
0
Tak jest za niedługo kolejny sezon no a kto jak nie ty ! :D
0
No i bardzo dobrze, że ten transfer wreszcie dobiegł do końca.Moim zdaniem Fŕbregas nie był konieczny w drużynie Barcy, ale i też zbędny skoro sam dokłada 5mln do realizacji transferu to oznacza że chce grać i włoży jakiś wysiłek w tą gre.
0
#Bingo zgadzam się :( ale może kiedyś będzie lepiej ;P
0
Właśnie zgadzam się, jeżeli nie ma szans gry w następnym sezonie to jest zbędne trzymanie go na siłę, lepiej go sprzedać i trochę na nim zarobić.Bo i tak ma więcej kontuzji niż gry.
0
To teraz może niech Barca wpada pod nasz Pałac Prezydencki ;)
0
No na pewno nie w tym roku ani w kolejnym... Żeluś musi trenować z kolegami jeszcze dłuuuugo żeby pokonać Barcę ;)
VeB !