O sobie
- Zainteresowania Sport(Piłka Nożna,Wresting,Skoki Narciarskie,Biegi Narciarskie,Koszykówka,Piłka Ręczna,Siatkówka),Gry Komputerowe (FIFA,Formuła1,Skoki Narciarskie,Far Cry,GTA)
- Ulubiony zawodnik Neymar
- Ulubione zespoły FC Barcelona,Manchester City,Juventus,Lechia Gdańsk
- Barcelonie kibicuję od 3 lat
Statystyki
- Dni w serwisie 4199
- Liczba komentarzy 5
- Polecenia 0
Komentarze
0
Neymar ma potencjał i to do tego, żeby zdobyć w przyszłości złotą piłkę.
0
Składy są spoko :D Atak PSG jest dobry ale nie są za wysocy. Javier powinien sobie lepiej poradzić od Mathieu gdyż jest bardziej mobilny i lepiej gra w ataku, więc obrona jest dobra :D
0
Szczeże? Cieszę się, z całym szacunkiem ale nasza obrana powinna być wzmocnina :D
0
Wolałbym Jerome, jest jednym z najlepszych obońców w Bunedlidze. A Bayern? Myślę, że się zgodzą jeśli padnie taka oferta. Mają jeszcze Benatie i Javiego Martineza :D
0
Jak teraz NJR się czuję ? No kurde, co on jest temu winny? Mogę się założyć, że odbije się to na jego formie :/
0
Składy są spoko :D Atak PSG jest dobry ale nie są za wysocy. Javier powinien sobie lepiej poradzić od Mathieu gdyż jest bardziej mobilny i lepiej gra w ataku, więc obrona jest dobra :D
0
Szczeże? Cieszę się, z całym szacunkiem ale nasza obrana powinna być wzmocnina :D
0
Jak teraz NJR się czuję ? No kurde, co on jest temu winny? Mogę się założyć, że odbije się to na jego formie :/
0
Wolałbym Jerome, jest jednym z najlepszych obońców w Bunedlidze. A Bayern? Myślę, że się zgodzą jeśli padnie taka oferta. Mają jeszcze Benatie i Javiego Martineza :D
0
Neymar ma potencjał i to do tego, żeby zdobyć w przyszłości złotą piłkę.