0

Neymar ma potencjał i to do tego, żeby zdobyć w przyszłości złotą piłkę.

0

Składy są spoko :D Atak PSG jest dobry ale nie są za wysocy. Javier powinien sobie lepiej poradzić od Mathieu gdyż jest bardziej mobilny i lepiej gra w ataku, więc obrona jest dobra :D

0

Szczeże? Cieszę się, z całym szacunkiem ale nasza obrana powinna być wzmocnina :D

0

Wolałbym Jerome, jest jednym z najlepszych obońców w Bunedlidze. A Bayern? Myślę, że się zgodzą jeśli padnie taka oferta. Mają jeszcze Benatie i Javiego Martineza :D

0

Jak teraz NJR się czuję ? No kurde, co on jest temu winny? Mogę się założyć, że odbije się to na jego formie :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?