FanBarcy11
Dołączył/a: grudzień 2014
Malbork
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar ma potencjał i to do tego, żeby zdobyć w przyszłości złotą piłkę.
0
Składy są spoko :D Atak PSG jest dobry ale nie są za wysocy. Javier powinien sobie lepiej poradzić od Mathieu gdyż jest bardziej mobilny i lepiej gra w ataku, więc obrona jest dobra :D
0
Szczeże? Cieszę się, z całym szacunkiem ale nasza obrana powinna być wzmocnina :D
0
Wolałbym Jerome, jest jednym z najlepszych obońców w Bunedlidze. A Bayern? Myślę, że się zgodzą jeśli padnie taka oferta. Mają jeszcze Benatie i Javiego Martineza :D
0
Jak teraz NJR się czuję ? No kurde, co on jest temu winny? Mogę się założyć, że odbije się to na jego formie :/