11 września 2010, 19:54
0
Brak 'Tarzana' widoczny.
11 września 2010, 19:41
Villa ciągle pali.
11 września 2010, 19:37
Villa słabo dzisiaj ;/
8 września 2010, 16:04
Piękny artykuł. Gratulację dla autora.
13 sierpnia 2010, 12:16
Niezła bajka! ;d
19 grudnia 2009, 19:58
Tylko tyle mogę napisać Ave Barca Ave Messi !
9 kwietnia 2010, 15:35
Podajcie linka do meczu. Z góry dzięki ;)) Ave Barca, Ave Messi ;))
10 grudnia 2009, 18:50
Ja bym chciał Messiego :D:D:D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Brak 'Tarzana' widoczny.
0
Villa ciągle pali.
0
Villa słabo dzisiaj ;/
0
Piękny artykuł. Gratulację dla autora.
0
Niezła bajka! ;d
0
Tylko tyle mogę napisać Ave Barca Ave Messi !
0
Podajcie linka do meczu. Z góry dzięki ;)) Ave Barca, Ave Messi ;))
0
Ja bym chciał Messiego :D:D:D
0
Villa słabo dzisiaj ;/
0
Villa ciągle pali.