FanBarcy95
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brak 'Tarzana' widoczny.
0
Villa ciągle pali.
0
Villa słabo dzisiaj ;/
0
Piękny artykuł. Gratulację dla autora.
0
Niezła bajka! ;d
0
Najlepszego! Oby tak dalej Leo! ;]]
0
Podajcie linka do meczu. Z góry dzięki ;)) Ave Barca, Ave Messi ;))
0
Maxwell 4 jaja sobie robicie? Co najmniej 8 grał dobrze, włączał się do akcji. 4 to za mało!!!
0
Ja bym wolał Toure, ponieważ zna grę Barcy, dobrze sobie radzi. Fabregas jest dobry,ale czy warto ryzykować, nietakim kosztem. Już lepiej zapłacić za Fabregasa te 40 mln euro i mieć go i Toure.
0
Tylko tyle mogę napisać Ave Barca Ave Messi !
0
Ja bym chciał Messiego :D:D:D
0
Messi powinien ją dostać.
0
Barca nie da tyle za Rooneya. Lepiej już kupić Robinho
0
Barca nie da tyle za Rooneya. Lepiej już kupić Robinho
0
Messi Jest Najlepszy Na Świecie I To Widać W Jego Grze. Teraz Tylko Takie Będziemy Widywać Wyniki Dzięki Duetowi Messi&Ibra
0
Messi Jest Najlepszy Na Świecie I To Widać W Jego Grze. Teraz Tylko Takie Będziemy Widywać Wyniki Dzięki Duetowi Messi&Ibra
0
Zal mi tej gazety. Przecież my kupiliśmy już Chygrynskigo i po za tym mamy świetnych obrońców.