Mnie się wydaje, że mówiąc 'swoi' autor miał na myśli niekoniecznie Hiszpanów, ale wychowanków, a to jest różnica. Np taki Messi - Argentyńczyk rodem z La Masii
taak, Abidal skończy tak jak Villa - na ławce... na początku będzie 'powoli wprowadzany do gry', potem już nie będzie wytłumaczenia, bo na lewej obronie mamy i Albę, i Adriano, a na środku jest Pique, Puyol, Bartra, czasem Song i reszta. szkoda mi go, tak jak Villi... mam nadzieję, że znajdzie się dla nich miejsce w kadrze
Komentarze
0
Mnie się wydaje, że mówiąc 'swoi' autor miał na myśli niekoniecznie Hiszpanów, ale wychowanków, a to jest różnica. Np taki Messi - Argentyńczyk rodem z La Masii
1
Dobrze ujęte ;)
0
Odchodzi z godnością. Uszanowanie, Panie Kapitanie!
0
Bartra dostał powołanie w miejsce Cesca, stąd ten numer.
0
z Tello jest jak z Alexisem w zeszłym sezonie - wyrobi się, ale trener musi dawać mu więcej minut
1
Dobrze ujęte ;)
0
taak, Abidal skończy tak jak Villa - na ławce... na początku będzie 'powoli wprowadzany do gry', potem już nie będzie wytłumaczenia, bo na lewej obronie mamy i Albę, i Adriano, a na środku jest Pique, Puyol, Bartra, czasem Song i reszta. szkoda mi go, tak jak Villi... mam nadzieję, że znajdzie się dla nich miejsce w kadrze
0
Cesc udowodnił na co go stać w wielkim stylu, Alexis też udowodni. potrzeba mu jeszcze tylko trochę czasu.
0
a tak zapewniali, że będą na nich czekać -,-
Puyol też cały czas leczy kontuzje, więc co? każą mu odejść?
szkoda gadać
0
haha. pomysłowe. :)