FanOfBarca
Dołączył/a: lipiec 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mnie się wydaje, że mówiąc 'swoi' autor miał na myśli niekoniecznie Hiszpanów, ale wychowanków, a to jest różnica. Np taki Messi - Argentyńczyk rodem z La Masii
1
Dobrze ujęte ;)
0
Odchodzi z godnością. Uszanowanie, Panie Kapitanie!
0
Bartra dostał powołanie w miejsce Cesca, stąd ten numer.
0
z Tello jest jak z Alexisem w zeszłym sezonie - wyrobi się, ale trener musi dawać mu więcej minut
0
jeśli mam być szczera - bardziej pasuje do Realu. tam by go potrzebowali. miałby duże szanse, by zastąpić Benzemę na szpicy. a u nas? wątpię (niestety)
0
to było do sqr3byq
0
... i pewnie skończy jak Kaka
0
a tak zapewniali, że będą na nich czekać -,-
Puyol też cały czas leczy kontuzje, więc co? każą mu odejść?
szkoda gadać
0
melker37
widzisz, mógł zdobyć dwie bramki, miał okazje, do których nie potrafił dojść nawet Messi.
poza tym, on jest stoperem, oceniaj go najpierw po tym jak zachowywał się w defensywie, a dopiero potem jak strzelał
0
amano, Bartra nie grał tragicznie. w tej edycji lm to jego pierwszy 90 minutowy mecz. poza tym, miał okazję bramkową - pudło, bo pudło - ale do której nie dochodzili inni zawodnicy z Messim na czele.
0
poza tym, ta bramka i tak by się nie na wiele Milanowi zdała... :D
0
kuba2014202, ja uważam, że trener Milanu dobrze zrobił wystawiając 3 napastników - wiedział, że żeby przejść dalej musi strzelić bramkę i tym samym przypieczętować zwycięstwo, bo Barca będzie atakować
0
to miało być do Pyrzo_Barca, mój błąd :)
0
@sęp co prawda, to prawda, ale każdemu zdarzają się błędy, nawet tym najlepszym- np w tym sezonie, po stracie piłki przez Messiego wyszła skuteczna kontra przeciwnika, po której Barcelona straciła gola. jakoś wtedy nikt do niego pretensji nie miał
poza tym, wielki + dla Masche, że przyznał się do błędu, a nie próbował go zatuszować, bo awansowaliśmy
0
uważałabym na słowa mówiąc o przebudzeniu się skuteczności Alexisa. jak zagra i strzeli jeszcze w kilku meczach, można będzie o tym podyskutować
0
chyba wszyscy chcą dzisiaj Ville zobaczyć. mam nadzieję, że tak będzie :D
0
Guaje7Villa też ubolewam nad tym, że David siedzi na ławce. ale trzeba spojrzeć na to obiektywnie - Neymar jest od niego młodszy - o całe 11 lat. będzie 'przydatny wiekowo' w Barcelonie dłużej niż El Guaje. poza tym, gdyby Neymar trafił do innego klubu, Barcelona miała by nie lada przeciwnika...
0
taak, Abidal skończy tak jak Villa - na ławce... na początku będzie 'powoli wprowadzany do gry', potem już nie będzie wytłumaczenia, bo na lewej obronie mamy i Albę, i Adriano, a na środku jest Pique, Puyol, Bartra, czasem Song i reszta. szkoda mi go, tak jak Villi... mam nadzieję, że znajdzie się dla nich miejsce w kadrze
0
dam777, zgadzam się. czyżby była powtórka z tego jak 'wywalili' z Barcelony Eto'o i Ronaldinho?
0
oglądalność takiego meczu byłaby większa niż np finał LM. :D ja chcę taki mecz!
Piotrasz10 - znowu bez przesady. tak w zasadzi graliby piłkarze 'tylko' 7 klubów.
0
a co do tego, że Alexis prawie przeszkodził Busiemu w strzeleniu gola, to wydaje mi się, że on po prostu czekał na podanie i nie spodziewał się, że Sergio odda strzał na bramkę.
0
brakuje mi tego Sancheza z zeszłego sezonu...
0
ten człowiek mnie irytuje. -,-
0
teraz to już Barca musi założyć żłobek. ;)
0
według mnie obrona będzie wyglądać w następujący sposób:
Montoya Bartra Adriano Alba, ale Tito i tak pewnie zaskoczy nas swym rozwiązaniem. ;)
0
ostatnimi czasy zaczęłam bardziej szanować Real i wszystko co z nim związane - piłkarzy, kibiców, nawet Mourinho, jednak takimi słowami:"Real Madryt jest mistrzem Hiszpanii, Chelsea mistrzem Europy, a Barça nie", dolewa oliwy do ognia. poza tym jest ogromnym hipokrytą. zaprzecza sam sobie. najpierw stanowczo mówi, że niemożliwe jest to by Messi miał 4 złote piłki, ale jak przyjdzie co do czego to to uszanuje. żałosne.
i zgadzam się z sevs. Mou ma obsesję na punkcie Ronaldo i jego umiejętności.
0
@pluszek
no nie do końca mnie zrozumiałeś. widać, że Barcelona pod wodzą Tito gra inaczej, a przynajmniej próbuje, bo on ma nowy pomysł na grę, mimo że jako tako styl drastycznie się nie zmienia. minie jeszcze trochę czasu, póki piłkarze sobie z tymi zmianami dobrze poradzą i wypracują jak najlepszą technikę. na razie są na dobrej drodze. nie wszyscy od razu są mistrzami w każdej dziedzinie, niektórzy muszą po postu do tego dojść krok po kroku, a Barcelona jest tego najlepszym przykładem. za to jak już osiągną swój cel, będą niepokonani.
0
według mnie Barcelonie Pepa brakował tej świeżości, którą wprowadził Tito. zobaczymy pod koniec sezonu, na ile ta świeżość się zdała.
0
i takich piłkarzy nam trzeba. może to przyniesie szczęście? Guardiola też przecież miał 'problemy' z obroną i musiał na stopera przekwalifikować Mascherano. teraz w takiej samej sytuacji jest Tito... :)