0

Mnie się wydaje, że mówiąc 'swoi' autor miał na myśli niekoniecznie Hiszpanów, ale wychowanków, a to jest różnica. Np taki Messi - Argentyńczyk rodem z La Masii

1

Dobrze ujęte ;)

0

Odchodzi z godnością. Uszanowanie, Panie Kapitanie!

0

Bartra dostał powołanie w miejsce Cesca, stąd ten numer.

0

z Tello jest jak z Alexisem w zeszłym sezonie - wyrobi się, ale trener musi dawać mu więcej minut

0

jeśli mam być szczera - bardziej pasuje do Realu. tam by go potrzebowali. miałby duże szanse, by zastąpić Benzemę na szpicy. a u nas? wątpię (niestety)

0

to było do sqr3byq

0

... i pewnie skończy jak Kaka

0

a tak zapewniali, że będą na nich czekać -,-
Puyol też cały czas leczy kontuzje, więc co? każą mu odejść?
szkoda gadać

0

melker37
widzisz, mógł zdobyć dwie bramki, miał okazje, do których nie potrafił dojść nawet Messi.
poza tym, on jest stoperem, oceniaj go najpierw po tym jak zachowywał się w defensywie, a dopiero potem jak strzelał

0

amano, Bartra nie grał tragicznie. w tej edycji lm to jego pierwszy 90 minutowy mecz. poza tym, miał okazję bramkową - pudło, bo pudło - ale do której nie dochodzili inni zawodnicy z Messim na czele.

0

poza tym, ta bramka i tak by się nie na wiele Milanowi zdała... :D

0

kuba2014202, ja uważam, że trener Milanu dobrze zrobił wystawiając 3 napastników - wiedział, że żeby przejść dalej musi strzelić bramkę i tym samym przypieczętować zwycięstwo, bo Barca będzie atakować

0

to miało być do Pyrzo_Barca, mój błąd :)

0

@sęp co prawda, to prawda, ale każdemu zdarzają się błędy, nawet tym najlepszym- np w tym sezonie, po stracie piłki przez Messiego wyszła skuteczna kontra przeciwnika, po której Barcelona straciła gola. jakoś wtedy nikt do niego pretensji nie miał
poza tym, wielki + dla Masche, że przyznał się do błędu, a nie próbował go zatuszować, bo awansowaliśmy

0

uważałabym na słowa mówiąc o przebudzeniu się skuteczności Alexisa. jak zagra i strzeli jeszcze w kilku meczach, można będzie o tym podyskutować

0

chyba wszyscy chcą dzisiaj Ville zobaczyć. mam nadzieję, że tak będzie :D

0

Guaje7Villa też ubolewam nad tym, że David siedzi na ławce. ale trzeba spojrzeć na to obiektywnie - Neymar jest od niego młodszy - o całe 11 lat. będzie 'przydatny wiekowo' w Barcelonie dłużej niż El Guaje. poza tym, gdyby Neymar trafił do innego klubu, Barcelona miała by nie lada przeciwnika...

0

taak, Abidal skończy tak jak Villa - na ławce... na początku będzie 'powoli wprowadzany do gry', potem już nie będzie wytłumaczenia, bo na lewej obronie mamy i Albę, i Adriano, a na środku jest Pique, Puyol, Bartra, czasem Song i reszta. szkoda mi go, tak jak Villi... mam nadzieję, że znajdzie się dla nich miejsce w kadrze

0

dam777, zgadzam się. czyżby była powtórka z tego jak 'wywalili' z Barcelony Eto'o i Ronaldinho?

0

oglądalność takiego meczu byłaby większa niż np finał LM. :D ja chcę taki mecz!

Piotrasz10 - znowu bez przesady. tak w zasadzi graliby piłkarze 'tylko' 7 klubów.

0

a co do tego, że Alexis prawie przeszkodził Busiemu w strzeleniu gola, to wydaje mi się, że on po prostu czekał na podanie i nie spodziewał się, że Sergio odda strzał na bramkę.

0

brakuje mi tego Sancheza z zeszłego sezonu...

0

ten człowiek mnie irytuje. -,-

0

teraz to już Barca musi założyć żłobek. ;)

0

według mnie obrona będzie wyglądać w następujący sposób:
Montoya Bartra Adriano Alba, ale Tito i tak pewnie zaskoczy nas swym rozwiązaniem. ;)

0

ostatnimi czasy zaczęłam bardziej szanować Real i wszystko co z nim związane - piłkarzy, kibiców, nawet Mourinho, jednak takimi słowami:"Real Madryt jest mistrzem Hiszpanii, Chelsea mistrzem Europy, a Barça nie", dolewa oliwy do ognia. poza tym jest ogromnym hipokrytą. zaprzecza sam sobie. najpierw stanowczo mówi, że niemożliwe jest to by Messi miał 4 złote piłki, ale jak przyjdzie co do czego to to uszanuje. żałosne.

i zgadzam się z sevs. Mou ma obsesję na punkcie Ronaldo i jego umiejętności.

0

@pluszek
no nie do końca mnie zrozumiałeś. widać, że Barcelona pod wodzą Tito gra inaczej, a przynajmniej próbuje, bo on ma nowy pomysł na grę, mimo że jako tako styl drastycznie się nie zmienia. minie jeszcze trochę czasu, póki piłkarze sobie z tymi zmianami dobrze poradzą i wypracują jak najlepszą technikę. na razie są na dobrej drodze. nie wszyscy od razu są mistrzami w każdej dziedzinie, niektórzy muszą po postu do tego dojść krok po kroku, a Barcelona jest tego najlepszym przykładem. za to jak już osiągną swój cel, będą niepokonani.

0

według mnie Barcelonie Pepa brakował tej świeżości, którą wprowadził Tito. zobaczymy pod koniec sezonu, na ile ta świeżość się zdała.

0

i takich piłkarzy nam trzeba. może to przyniesie szczęście? Guardiola też przecież miał 'problemy' z obroną i musiał na stopera przekwalifikować Mascherano. teraz w takiej samej sytuacji jest Tito... :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?