Że jak? Mam nadzieję, że ta emota wyraża ironię...
Oj, chyba się skończy gadanie, jakimi to pieniędzmi szasta Floro? Albiol 15 mln, Benzema 35 mln... czy to zawyżone ceny? Nie. Tylko z Ronaldo i Kaką zaszalał...
No, ciekawe, jakie argumenty podacie, że to "słaby transfer" i "kolejny zmarnowany talent"
Jak z wami można normalnie dyskutować, skoro wy nie potraficie? Co za dziecinada
Tak, nie słyszałem o Keirissonie. Nie interesuję się ligą brazylijską. Ba, nawet jestem pewien, że dopóki gazety nie ogłosiły zainteresowania jego osobą przez Barcę, to nikt z Cules o nim nie słyszał
Nie interesuję się piłką, bo nie interesują mnie ligi poza Europą? Wow nieźle. A co mnie obchodzi, kto jak gra w Afryce/Azji/Ameryce? Skoro o kimś głośno, to dobrze. Zasłużył, a ja tego nie neguję. Nigdzie nie napisałem, że K9(co za żałosne określenie) jest anonimowym grajkiem
Aha i co do Twojego/Waszego wielkiego znawstwa futbolu - kto z was słyszał rok temu o Henrique? Hmm ciekawe, czy ktokolwiek, dopóki nie kupiła go Barca.
Sory panowie, ale nie chciało mi się do końca czytać tego, co piszecie
Ale na jedno zwróciłem uwagę - że ponoć Real MUSI się zadłużyć, żeby wydać jakieś kwoty na zawodników. Napiszcie mi, czemu, ok? To dobry temat na dyskusję
A co do tematu: Po pierwsze, teraz to trochę na głupków wyszliście, bo Perez kupił obrońcę. Po drugie, właśnie, polityka Pereza jednak się ciut zmieniła, skoro załatwił takiego zawodnika za tak mało kasy.
Ale po co? Gdybyś mi chciał coś udowodnić, tobyś napisał tą małą ich społeczność - bo przecież Michel, Butragueno, Pardeza, Sanchis, Casillas, Guti, Raul to zawodnicy nie znani większości kibicom, prawda?
Skoro zawodnik jet dobry, to tylko Barca i Real się nim interesują i wtedy jest "kompleks" przeciwnika itp.? Czemu nie jesteście cięci na to, ze kimś się interesują też inne kluby, oprócz Realu i Barcy?
Koniec jałowej dyskusji. Wy jesteście święcie przekonani, że skoro Real kupił jednych z najlepszych zawodników na świecie to i tak nic nie wygrają, a Barca wygra wszystko ponownie. Gratuluję wam instynktu
Dzięki za polemikę. Szkoda, że przelaliście ją znowu na poziom rm. pl
Perez zapomniał o defensywie? Pereze "psuedo trener"?? Mamy 12 CZERWCA! Dajcie se wreszcie na luz
A wypowiedź Laporty jest co najmniej śmieszna. Chyba, ze to miał być żart. Real, jak to ładnie wyraził przez Barcy, kupowałby nazwiska, gdyby sprowadził na SB tych, którzy się już wypalili: Scholes, Giggs, Vieira, Juninho, Larsson itd. czyli zawodników o uznanych markach, ale STARYCH i SŁABYCH. A Florentino ściągnął dwóch najlepszych zawodników ostatnich lat, którzy nie schodzą poniżej wysokiego poziomu. I każda wypowiedź podobna do tej Laporty jest po prostu dziecinna i śmieszna
Ciekawe, ilu z was, "kibice", wierzyło w jakiekolwiek zwycięstwo, gdy rok temu trenerem został Pep?
A więc Pellegrini nie jest dobrym trenerem? No oczywiście, bo skoro Pep pracował TYLKO z Barcą Atletic, a Pellegrini m. in. z Villareal, to logicznym wydaje się fakt, że Manuel jest trenerem słabym. Jak dwa plus dwa
Komentarze
0
benekmiszcz
Że jak? Mam nadzieję, że ta emota wyraża ironię...
Oj, chyba się skończy gadanie, jakimi to pieniędzmi szasta Floro? Albiol 15 mln, Benzema 35 mln... czy to zawyżone ceny? Nie. Tylko z Ronaldo i Kaką zaszalał...
No, ciekawe, jakie argumenty podacie, że to "słaby transfer" i "kolejny zmarnowany talent"
Pozdrawiam
0
Jak z wami można normalnie dyskutować, skoro wy nie potraficie? Co za dziecinada
Tak, nie słyszałem o Keirissonie. Nie interesuję się ligą brazylijską. Ba, nawet jestem pewien, że dopóki gazety nie ogłosiły zainteresowania jego osobą przez Barcę, to nikt z Cules o nim nie słyszał
Nie interesuję się piłką, bo nie interesują mnie ligi poza Europą? Wow nieźle. A co mnie obchodzi, kto jak gra w Afryce/Azji/Ameryce? Skoro o kimś głośno, to dobrze. Zasłużył, a ja tego nie neguję. Nigdzie nie napisałem, że K9(co za żałosne określenie) jest anonimowym grajkiem
Aha i co do Twojego/Waszego wielkiego znawstwa futbolu - kto z was słyszał rok temu o Henrique? Hmm ciekawe, czy ktokolwiek, dopóki nie kupiła go Barca.
Miłego dnia, i zacznijcie normalnie dyskutować
0
No na pewno Keirisson powiedział "nie" Realowi Madryt. Przecież KATALOŃSKI 'Sport' to wyrocznia
Dziwne, że jakoś nigdy nie słyszałem o tym grajku, i na rm.pl nie pojawił się żaden news o nim. Ale spoko
I dajcie sobie spokój. Real nie zrobił nie przemyślanych transferów, tylko może trochę za drogie. I powiem po raz enty:
Ile jeszcze trzeba wam gratulować sukcesu z zeszłego sezonu, byście zeszli na ziemię i stali się choć trochę obiektywni?
Pozdrawiam
0
Sory panowie, ale nie chciało mi się do końca czytać tego, co piszecie
Ale na jedno zwróciłem uwagę - że ponoć Real MUSI się zadłużyć, żeby wydać jakieś kwoty na zawodników. Napiszcie mi, czemu, ok? To dobry temat na dyskusję
A co do tematu: Po pierwsze, teraz to trochę na głupków wyszliście, bo Perez kupił obrońcę. Po drugie, właśnie, polityka Pereza jednak się ciut zmieniła, skoro załatwił takiego zawodnika za tak mało kasy.
Pozdro i czekam na odpowiedzi
0
Nie, fani potrafią dyskutować. FANI.
Miłej nocy
0
Moyart
Ale po co? Gdybyś mi chciał coś udowodnić, tobyś napisał tą małą ich społeczność - bo przecież Michel, Butragueno, Pardeza, Sanchis, Casillas, Guti, Raul to zawodnicy nie znani większości kibicom, prawda?
0
czleko 7
Chyba jesteś w błędzie. Jakiś przykład?
Skoro zawodnik jet dobry, to tylko Barca i Real się nim interesują i wtedy jest "kompleks" przeciwnika itp.? Czemu nie jesteście cięci na to, ze kimś się interesują też inne kluby, oprócz Realu i Barcy?
0
plocin
Zamknij się, stary, po prostu się zamknij
Moyart
Bo były głupie, ale na nie odpowiedziałem.
Koniec jałowej dyskusji. Wy jesteście święcie przekonani, że skoro Real kupił jednych z najlepszych zawodników na świecie to i tak nic nie wygrają, a Barca wygra wszystko ponownie. Gratuluję wam instynktu
Dzięki za polemikę. Szkoda, że przelaliście ją znowu na poziom rm. pl
Pozdrawiam
0
LUDZIE!!!
Perez zapomniał o defensywie? Pereze "psuedo trener"?? Mamy 12 CZERWCA! Dajcie se wreszcie na luz
A wypowiedź Laporty jest co najmniej śmieszna. Chyba, ze to miał być żart. Real, jak to ładnie wyraził przez Barcy, kupowałby nazwiska, gdyby sprowadził na SB tych, którzy się już wypalili: Scholes, Giggs, Vieira, Juninho, Larsson itd. czyli zawodników o uznanych markach, ale STARYCH i SŁABYCH. A Florentino ściągnął dwóch najlepszych zawodników ostatnich lat, którzy nie schodzą poniżej wysokiego poziomu. I każda wypowiedź podobna do tej Laporty jest po prostu dziecinna i śmieszna
Pozdrawiam
0
Co za dziecinada.
Ciekawe, ilu z was, "kibice", wierzyło w jakiekolwiek zwycięstwo, gdy rok temu trenerem został Pep?
A więc Pellegrini nie jest dobrym trenerem? No oczywiście, bo skoro Pep pracował TYLKO z Barcą Atletic, a Pellegrini m. in. z Villareal, to logicznym wydaje się fakt, że Manuel jest trenerem słabym. Jak dwa plus dwa
Pozdrawiam