0

benekmiszcz

Że jak? Mam nadzieję, że ta emota wyraża ironię...

Oj, chyba się skończy gadanie, jakimi to pieniędzmi szasta Floro? Albiol 15 mln, Benzema 35 mln... czy to zawyżone ceny? Nie. Tylko z Ronaldo i Kaką zaszalał...

No, ciekawe, jakie argumenty podacie, że to "słaby transfer" i "kolejny zmarnowany talent"

Pozdrawiam

0

Jak z wami można normalnie dyskutować, skoro wy nie potraficie? Co za dziecinada

Tak, nie słyszałem o Keirissonie. Nie interesuję się ligą brazylijską. Ba, nawet jestem pewien, że dopóki gazety nie ogłosiły zainteresowania jego osobą przez Barcę, to nikt z Cules o nim nie słyszał

Nie interesuję się piłką, bo nie interesują mnie ligi poza Europą? Wow nieźle. A co mnie obchodzi, kto jak gra w Afryce/Azji/Ameryce? Skoro o kimś głośno, to dobrze. Zasłużył, a ja tego nie neguję. Nigdzie nie napisałem, że K9(co za żałosne określenie) jest anonimowym grajkiem

Aha i co do Twojego/Waszego wielkiego znawstwa futbolu - kto z was słyszał rok temu o Henrique? Hmm ciekawe, czy ktokolwiek, dopóki nie kupiła go Barca.

Miłego dnia, i zacznijcie normalnie dyskutować

0

No na pewno Keirisson powiedział "nie" Realowi Madryt. Przecież KATALOŃSKI 'Sport' to wyrocznia

Dziwne, że jakoś nigdy nie słyszałem o tym grajku, i na rm.pl nie pojawił się żaden news o nim. Ale spoko

I dajcie sobie spokój. Real nie zrobił nie przemyślanych transferów, tylko może trochę za drogie. I powiem po raz enty:

Ile jeszcze trzeba wam gratulować sukcesu z zeszłego sezonu, byście zeszli na ziemię i stali się choć trochę obiektywni?

Pozdrawiam

0

Sory panowie, ale nie chciało mi się do końca czytać tego, co piszecie

Ale na jedno zwróciłem uwagę - że ponoć Real MUSI się zadłużyć, żeby wydać jakieś kwoty na zawodników. Napiszcie mi, czemu, ok? To dobry temat na dyskusję

A co do tematu: Po pierwsze, teraz to trochę na głupków wyszliście, bo Perez kupił obrońcę. Po drugie, właśnie, polityka Pereza jednak się ciut zmieniła, skoro załatwił takiego zawodnika za tak mało kasy.

Pozdro i czekam na odpowiedzi

0

Nie, fani potrafią dyskutować. FANI.

Miłej nocy

0

Jeju, no czemu wy wierzycie w bzdurne doniesienia brukowców?? Czy naprawdę nie macie nic innego do roboty tylko komentowanie, kto kogo nie chce? Ludzie... to są dopiero kompleksy jakieś

Pozdrawiam

0

Mam dobrego kumpla, który kibicuje Barcy już od wielu, wielu lat. A zgadzamy się w prawie wszystkich sprawach dotyczących La Ligi i naszych ukochanych klubów

Twoje zdanie więc jest szczeniackie "Putta Mardit" i dziecinne. Rada na przyszłość - więcej czytaj książek.

Pozdro

0

czleko 7

Chyba jesteś w błędzie. Jakiś przykład?

Skoro zawodnik jet dobry, to tylko Barca i Real się nim interesują i wtedy jest "kompleks" przeciwnika itp.? Czemu nie jesteście cięci na to, ze kimś się interesują też inne kluby, oprócz Realu i Barcy?

0

Ej, a tak samo wierzycie w to, co piszą w "Fakcie", jak w doniesienia transferowe El Mundo Deportivo czy Marki? To gratuluję wam

A co do tego, że niby Real interesuje się zawodnikami, którymi interesuje się Barca. No tak, racja. Tak samo, jak tymi zawodnikami interesują się Manchaster, Milan, Inter, Bayern itd. Czy jak Barca chce kogoś kupić, to znaczy, że żaden inny klub nie ma prawa się włączyć do walki o niego? Jasne

Pozdrawiam

0

dave1899

Zrobiłeś właśnie z siebie głupka. Brawo:)

Ehhh aż się nie chce czytać waszych wypocin. Jest połowa czerwca, Real kupił DOPIERO dwóch zawodników, a wy już prognozujecie końcówkę maja 2010. Czy to nie dziecinne? Dajcie już spokój, bo to raczej was pokazuje w gorszym świetle

Pozdrawiam

0

Nie rozumiem tego

Jeden temat, dwa, no góra trzy. Ale jeśli co trzeci news na stronie BARCELONY jest o Realu, o transferach Realu, o wypowiedziach dotyczących Realu i o porównaniach z Realem, to niech mi nikt nie mówi, że nie macie jakiegoś kompleksu. Przecież to żałosne

Pozdrawiam

0

Oczywiście, przecież w Realu wszyscy się marnują

No i oczywiście, skoro patrzeć na poprzednie dwa sezony, to Real jest przerażająco słaby. No tak, co z tego, że jest nowy trener, sztab szkoleniowy, prezes i cała jego kompania.

Jesteście uroczy:)

0

A kto nie zazdrości Barcy takiego sukcesu? Oczywiście, że każdy klub w Europie chciałby powtórzyć takie osiągnięcie

Przecież każdy wiedział, że gdy Perez wróci do Madrytu, to zacznie się wielkie kupowanie. Biadolenie nic nie zmieni. To jest taktyka Pereza. Kupuje świetnych zawodników. Sezon zweryfikuje, kto miał tak naprawdę rację.

I powtórzę to znowu: Ile czasu będzie trzeba Barcy gratulować sukcesu, byście wreszcie odnieśli się do teraźniejszości? BRAWO!! Barca grała najlepszy futbol pod słońcem, racja. Sezon się skończył, więc koniec jak na razie pięknego futbolu.

Pan Laporta, którego nie szanować by nie wypadało, niech trochę się opanuje, bo codzienna krytyka Pereza tchnie jakąś dziwną zawiścią. Nie twierdzę, że zazdrości Realowi zawodników. Może raczej tego, że Perez i spółka są konsekwentni i robią to, o czym zapewniali socios.

Pozdrawiam

0

Hering

A więc pokaż mi, w którym fragmencie mojego komentarza nie trzymam się faktów. Bo chyba nie zobaczyłem

Po drugie, skoro bronisz czyichś racji, to powinieneś też coś na ten temat wiedzieć.

0

Hering

No racja, ten ktoś tam(nie pamiętam nicku) stwierdził, za Pellegrini nie jest świetny. Podaj mi przykład ze dwóch, trzech ŚWIETNYCH trenerów

I nigdy w życiu nie zachowam się tak szczeniacko, by zaprzeczyć świetnym wynikom i zasługom Guardioli. Też dlatego, że trenował tylko drugą drużynę Barcy. Nie napisałem inaczej

Pozdrawiam

0

Rozwad

Tylko nie próbuj mi wmówić, że gdzieś porównałem te kluby. Nie próbuj

Dobrze, brawo, Barca ściąga zawodników mniej znanych, a po oku, dwóch, zostają światowej klasy grajkami. Ok, nie zaprzeczam temu

Real kupuje zawodników wybitnych. Nie zaprzeczam temu

Polityka obu klubów jest różna. Nie zaprzeczam temu

Tylko nie próbuj mi wmówić, że tylko Barca potrafi wykreować gwiazdy. Po prostu, nie próbuj

0

Co za dziecinada.

Ciekawe, ilu z was, "kibice", wierzyło w jakiekolwiek zwycięstwo, gdy rok temu trenerem został Pep?

A więc Pellegrini nie jest dobrym trenerem? No oczywiście, bo skoro Pep pracował TYLKO z Barcą Atletic, a Pellegrini m. in. z Villareal, to logicznym wydaje się fakt, że Manuel jest trenerem słabym. Jak dwa plus dwa

Pozdrawiam

0

LUDZIE!!!

Perez zapomniał o defensywie? Pereze "psuedo trener"?? Mamy 12 CZERWCA! Dajcie se wreszcie na luz

A wypowiedź Laporty jest co najmniej śmieszna. Chyba, ze to miał być żart. Real, jak to ładnie wyraził przez Barcy, kupowałby nazwiska, gdyby sprowadził na SB tych, którzy się już wypalili: Scholes, Giggs, Vieira, Juninho, Larsson itd. czyli zawodników o uznanych markach, ale STARYCH i SŁABYCH. A Florentino ściągnął dwóch najlepszych zawodników ostatnich lat, którzy nie schodzą poniżej wysokiego poziomu. I każda wypowiedź podobna do tej Laporty jest po prostu dziecinna i śmieszna

Pozdrawiam

0

No i całe szczęście:)

To na zakończenie: Hala Madrid:D

Pozdrawiam

0

shanhaevel

No dobrze, ok. Na rm.pl panuje ogólny bajzel, nie można się nie zgodzić

Druga sprawa - jak się domyślam, czytasz wszystkie tematy na tej stronie. Do komentarzy też zaglądasz czasem. I pewnie widać tam powiedzonka typu "Sreal", "mam real w dupie" i tego typu, w ten deseń. Bez udziału jakiegokolwiek kibica(pseudokibica) Realu. Mówiąc o kibicach Barcy z tej strony, mówisz o ogóle. A nie wszyscy mają tu rozum

A sezonowcy to normalna sprawa. Przecież jak było po zakupie Daniego Alvesa? Nie było wielkich, "kibicowskich", roszad? A jak Real wygrywał ligę z przewagą 18 pkt nad Barcą? Nagle wielu zwróciło się w stronę Los Merguenes. Normalka

Pozdrawiam

0

shanhaevel

Na rm.pl też są komentarze usuwane, a bany rozdawane. Nie czytasz ich - Twoja sprawa, rozumiem Cię dobrze, ale nie zarzucaj czegoś, skoro nie wiesz jak jest.

Teraz do obu panów - dwa chyba razy przyrównałem was do rm.pl. Bo taka prawda, poziom się zniża, kiedy dyskusja nabiera rumieńców. A szkoda, bo kilku z was zapewne mogłoby prowadzić kilkugodzinne dywagacje na różne tematy w sposób jak najbardziej prawidłowy.

I nic mi do tego, kto co myśli o Realu i Perezie. Jednak pragnę prosić was o trochę szacunku. Rozumiem, Real jest klubem, z którym Barca rywalizuje bardziej, niż powinna, ale nie bądźcie durniami typu sezonowców, którzy na dobrą sprawę nie wiedzieli, kto to Perez, gdy ten nie kupił Kaki.

Pozdrawiam

0

Trio

Ciekawe, skąd pomysł na nick?

Hmmm no tak, bo przecież Real Madryt to druga Chelsea bądź ManCity. Jakżeby inaczej

Oczywiście, przecież Ronaldo to słaby grajek. Oczywiście

Widzicie, obrażacie kibiców Realu i stronę RealMadryt.pl, ale jakoś wasz poziom wypowiedzi nie różni się zbytnio od tych z podanej wyżej strony. Hipokryzją bym to nazwał, panowie

Pozdrawiam tych normalnych. Moyart, wypadłeś z tej grupy

0

plocin

Zamknij się, stary, po prostu się zamknij

Moyart

Bo były głupie, ale na nie odpowiedziałem.

Koniec jałowej dyskusji. Wy jesteście święcie przekonani, że skoro Real kupił jednych z najlepszych zawodników na świecie to i tak nic nie wygrają, a Barca wygra wszystko ponownie. Gratuluję wam instynktu

Dzięki za polemikę. Szkoda, że przelaliście ją znowu na poziom rm. pl

Pozdrawiam

0

Moyart

Ale po co? Gdybyś mi chciał coś udowodnić, tobyś napisał tą małą ich społeczność - bo przecież Michel, Butragueno, Pardeza, Sanchis, Casillas, Guti, Raul to zawodnicy nie znani większości kibicom, prawda?

0

Moyart

Ale w poprzednim sezonie Barca wygrała LM, ok. Niezła propozycja. W następnym, więc w tym, w którym Henry już był w Katalonii, nie wygrała nic. A poniosła druzgoczącą porażkę. Więc?

I błagam, pokaż mi, w których postach nie odpisałem na Twoje argumenty/pytania

0

Moyart

O Boziu, dziecinada. Każda strona ma swoje racje.

Ja mam swoje argumenty, Ty swoje. Ok. Nie tylko Real "psuł" talenty w historii piłki nożnej.

I nie zwinąłem się. Wybacz, że jestem zbyt młody, by znać nazwiskach piłkarzy grających w Madrycie 30-40 lat temu. Jednak wspomniana przeze mnie "Piątka Sępa" przeszła do historii. A przecież to byli wychowankowie.

I jak już mówisz o zwijaniu się - czemu na każdą moją odpowiedź na Twoje pytania/argumenty, Ty zmieniasz temat czy front rozmowy?

Pozdrawiam

0

la rambla

Może się uda. Może nie. Widać, że jak tylko pojawi się jakiś kibic Blancos, niekoniecznie skończony kretyn, to poziom u was spada do tego z rm.pl. Cóż:)

0

Moyart

Real zmarnował Owena? Niby jakim sposobem? Saviole? Samuela? Ok, Van Der Vaart, zgadzam się. Baptista, może też. Ale powyższą trójkę? Ochłoń, stary

Jeżeli transfer Kaki czy Ronaldo to podkupienie, to teraz mi podaj definicję tego słowa

Tak, może Ronaldo skusić wspaniałą historią klubu i obietnicą sukcesów. Z drugiej strony - czym Barca skusiła Henry'ego?

A co do wychowanków, to racja, oddali niektórych, ale niektórych wypromowali. I koniec gadki

Pozdrawiam

0

LeoMessi1989

Nie zarzuciłem Ci tego. Odniosłem się do ogółu komentarzy szanowanych przeze mnie Cules. Nie napisałeś tego, racja. Źle mnie zrozumiałeś, przepraszam

Moyart

Nie masz racji.

Głupie pytania zadałeś. Real i ma swoich wychowanków (Raul, Casillas), i miał swoich wychowanków, gwiazd nie "podkupuje", nie marnuje talentów(podaj przykład), a kasą to kusila Chelsea i kusi ManCity

0

freestyle200

Mamy początek czerwca. Daj spokój

A co do mojego zastrzeżenia - jakiś rok czy ponad rok temu miałem tu konto, ale mnie zbanowali. Uwierz mi na słowo, ze ani nie obrażałem Cules, ani nie spamowałem.

I nie można założyć, że skoro do Madrytu przybywają takie tuzy jak Ronaldo, to nie będą zgrani. Sezon zweryfikuje nasze zdania. Ale nie zakładajmy czegoś, co może nie nastąpić

Czy po meczu z Numancią w pierwszej kolejce poprzedniego sezonu La Liga ktoś spodziewał się takiej dominacji Barcy w Europie? Chyba nawet sam Pep nie. Więc dajmy na luz, i zobaczmy co będzie za pół roku

Pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?