FanRealu19
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moyart
Odniosłem się do wszystkich komentarzy w tym temacie. A ktoś tu niesłusznie zarzucał, że Real ma i kupuje tylko nazwiska. Więc przytoczyłem przykład
LeoMessi1989
No masz rację. 50/50, kto wie, co będzie. Siłą drużyny jest zgranie, racja. Ale na Boga, nie mówcie, że nowi zawodnicy Realu są słabi. Proszę
Pozdrawiam
0
Freestyle200
Napisałem "Przeważnie", prawda?
Hunter był trafionym transferem. W bodajże 15 meczach 8 bramek. Wg mnie dobry wynik. Robben też jest dobry. Sneijder męczony przez kontuzje nie mógł nic pokazać.
Juande jak i Bernd mieli inne pomysły na taktykę. Przy dwóch pivotach ciężko upchnąć dwóch rozgrywających, skrzydłowego. Logika
Ej, nie walczmy tu. Nie czekam na bana od redakcji. Nie chcę was obrażać ani nic z tych rzeczy. Chcę zwykłej polemiki. Można?
0
Moyart
Nigdy w życiu nie stwierdziłem, że Barca NIE MA mocnej drużyny. Ba, ma ją świetną
Ale Barca nie ma wyłączności na świetność. I Real może być świetny, i każdy inny klub w Europie. A faktem jest, ze kilka dobrych transferów, i Madryt BĘDZIE miał świetną paczkę. Nie wiem, jakie istnieją argumenty temu zaprzeczające
0
Moyart
Nie rozumiem Twojego poczucia humoru. Czyżby moje zdania się wykluczały? Powiedz tylko gdzie
0
Real zawsze wydawał niebotyczne kwoty na zawodników. Przeważnie trafne
Nie można nic mówić o braku zgrania. Pre-sezon dopiero będzie, w tym czasie być może Real kupi wszystkich zaplanowanych zawodników
Mówię wam, wszystko okaże się 1 Września i 1 Czerwca. Dajcie na razie spokój
0
Ależ oczywiście, Moyart
Wy znacie, bo was ciągle boli, jak było kiedyś. BYŁO
Ludzie, mówmy o tym, co jest teraz
Ronaldo i Kaka w Realu. Real buduje mocną drużynę, będzie rywalizacja. Koniec kropka
Pozdrawiam
0
Ej, dajcie spokój. Jak wy możecie pisać, że Perez jest słabym, niedouczonym człowiekiem na tak odpowiedzialnym stanowisku, że Ronaldo i Kaka są słabi, że Real nic nie ugra bo przyjdą gwiazdy, i że Real tylko i wyłącznie, w całej swej historii, kupował gwiazdy. A osławiona "Piątka Sępa"?
Nie znacie ani trochę historii Realu. Więc nie gadajcie głupot.
Nie wiem, ile jeszcze czasu będzie trzeba wam gratulować tegorocznego sukcesu, byście wreszcie uznali, że ktoś może Barcę zdetronizować
Pozdrawiam
0
Więc jakie jest przesłanie?
A co do pana "silent": Jak można porównywać REAL MADRYT do Manchesteru City?
0
Gratuluję Barcy świetnego sezonu. Naprawdę, to było coś pięknego oglądać tak wyraziste tryumfy klubu z Hiszpanii
Nie rozumiem, czemu oceniacie Real i transfery Pereza po 10 dniach okienka. Poczekajmy do 1 września. Wtedy będzie można jako tako ocenić, kto co wygrać może.
Pozdrawiam