Aktorstwo Robbena - a to dobre, mi się wydaje, że z ni jest jak z Messim - nie można go zatrzymać, to się go fauluje. I jak Messi też czasem odegra jakąś scenkę, ale to NATURALNE.
Z całym szacunkiem, ale widać było, że Valencia wyraźnie nie radzi sobie z Robbenem. Nie widziałem tego "faulu" Marcheny na Robbenie, ale i tak sam zawodnik, jak i cała Valencia grali typowo "pod kartki"
I jaki kryzys miała Barca 2 lata temu? Aha. Brak formy Ronaldinho. I wszystko jasne:)
Gratuluję intelektu. Radzę nauczyć czytać się ze zrozumieniem i sprawdzać wszystkie posty, żeby wiedzieć, o co komu chodzi:)
Ja nie piję do tego, kto kiedy był mistrzem. Wymyśliliście to sobie, bo ja czegoś takiego nie napisałem. Chodzi mi o reakcje wszystkich ludzi w jakikolwiek sposób związanych z Barcą rok temu, kiedy wy traciliście dużo pkt. do Realu.
Komentarze
0
Uuuu i się skończyło rumakowanie:D
Hehe nie napinajcie się, El Mundo Deportivo też wypisuje banały o Realu. Cóż, taka rola piśmiaków
0
Adi-Messi:
Tak, bo Messi'ego faulują, a Robben udaje. Dobre:D
0
Od kiedy klub piłkarski jest przedmiotem wiary normalnego, zdrowego psychicznie człowieka?
jakobin3:
Czy ja negowałem cokolwiek z twej wypowiedzi i Cię wyśmiałem? Udowodnij mi to
0
Aktorstwo Robbena - a to dobre, mi się wydaje, że z ni jest jak z Messim - nie można go zatrzymać, to się go fauluje. I jak Messi też czasem odegra jakąś scenkę, ale to NATURALNE.
Z całym szacunkiem, ale widać było, że Valencia wyraźnie nie radzi sobie z Robbenem. Nie widziałem tego "faulu" Marcheny na Robbenie, ale i tak sam zawodnik, jak i cała Valencia grali typowo "pod kartki"
I jaki kryzys miała Barca 2 lata temu? Aha. Brak formy Ronaldinho. I wszystko jasne:)
0
Gratuluję intelektu. Radzę nauczyć czytać się ze zrozumieniem i sprawdzać wszystkie posty, żeby wiedzieć, o co komu chodzi:)
Ja nie piję do tego, kto kiedy był mistrzem. Wymyśliliście to sobie, bo ja czegoś takiego nie napisałem. Chodzi mi o reakcje wszystkich ludzi w jakikolwiek sposób związanych z Barcą rok temu, kiedy wy traciliście dużo pkt. do Realu.
Miłego szukania rozumu
0
Cóż, pisanie "Hala Madri"t"" jakoś o nim zbyt wiele dobrego nie świadczy
Czas pokaże, kto na kogo trafi. Dywagacje są bezsensowne, bo zaraz się zrodzi jakiś konflikt tylko dlatego, że jeden ma jedne zdanie, drugi - drugie.
Pozdro
0
O Boziu, dzieciarnia przeczytała temat i się burzy:D
No kto miał lepsze sytuacje do strzelenia gola? Barca? Phi, jedna Messiego.
Zresztą, nikt z was meczu zapewne nie oglądał, a czytał lipną relację live, więc nie można po was oczekiwać obiektywizmu.
Pozdro
0
Miło, jak komentujecie coś, czego żeście nie widzieli:D
0
Uuuu i się skończyło rumakowanie:D
Hehe nie napinajcie się, El Mundo Deportivo też wypisuje banały o Realu. Cóż, taka rola piśmiaków
0
O Boziu... jeden news o Realu a kibice Barcy rozpoczynają zażartą walkę o to, że Real cały czas jest w dole i jest słaby:)
Jak to było rok temu? Przypomnicie mi?:D