0

Uuuu i się skończyło rumakowanie:D

Hehe nie napinajcie się, El Mundo Deportivo też wypisuje banały o Realu. Cóż, taka rola piśmiaków

0

Adi-Messi:

Tak, bo Messi'ego faulują, a Robben udaje. Dobre:D

0

Od kiedy klub piłkarski jest przedmiotem wiary normalnego, zdrowego psychicznie człowieka?

jakobin3:

Czy ja negowałem cokolwiek z twej wypowiedzi i Cię wyśmiałem? Udowodnij mi to

0

Aktorstwo Robbena - a to dobre, mi się wydaje, że z ni jest jak z Messim - nie można go zatrzymać, to się go fauluje. I jak Messi też czasem odegra jakąś scenkę, ale to NATURALNE.

Z całym szacunkiem, ale widać było, że Valencia wyraźnie nie radzi sobie z Robbenem. Nie widziałem tego "faulu" Marcheny na Robbenie, ale i tak sam zawodnik, jak i cała Valencia grali typowo "pod kartki"

I jaki kryzys miała Barca 2 lata temu? Aha. Brak formy Ronaldinho. I wszystko jasne:)

0

Gratuluję intelektu. Radzę nauczyć czytać się ze zrozumieniem i sprawdzać wszystkie posty, żeby wiedzieć, o co komu chodzi:)

Ja nie piję do tego, kto kiedy był mistrzem. Wymyśliliście to sobie, bo ja czegoś takiego nie napisałem. Chodzi mi o reakcje wszystkich ludzi w jakikolwiek sposób związanych z Barcą rok temu, kiedy wy traciliście dużo pkt. do Realu.

Miłego szukania rozumu

0

O Boziu... jeden news o Realu a kibice Barcy rozpoczynają zażartą walkę o to, że Real cały czas jest w dole i jest słaby:)

Jak to było rok temu? Przypomnicie mi?:D

0

Miło, jak komentujecie coś, czego żeście nie widzieli:D

0

Oczywiście. Bo w składzie Królewskich z 1szego składu zabrakło tylko Robbena:D

Żenua, chłopaki

0

Jaki pogrom w 1szej połowie? Ile akcji miała Barca? No szczerze, ile akcji miała Barca? 1 Messiego? No, dwie. I Real miał akcję Drenthe, no i można powiedzieć Higuaina, jak go świetnie Marquez przyblokował. Ano i strzał Sneijdera. To była wyrównana połowa. 70-30 procent posiadania piłki? Wielkie mi halo. Nieważne z kim gra, Barca zawsze jest dłuzej przy piłce. Na wynik często to przełożenia nie ma, więc nie gadajcie głupot.

Rozumiem, radość. Gratulacje, ale bądźcie że obiektywni

0

A który kibic Barcy na dobrą sprawę CHCE rozumieć, co piszą do niego Socios? Właśnie

0

Raz się odezwałem i psuję atmosferę? A błazny z Rm.pl? Tak, "kibice" Barcy.

To, że Real nie kupił nikogo porządnego, oprócz Rafaela, w lecie, to nie oznacza, że nie grał połową składu. Co z tego, że nikogo nie kupili? A co, to dgdyby kupili, skład byłby ten sam, pierwszy? Pozdro

0

O Boziu, dzieciarnia przeczytała temat i się burzy:D

No kto miał lepsze sytuacje do strzelenia gola? Barca? Phi, jedna Messiego.

Zresztą, nikt z was meczu zapewne nie oglądał, a czytał lipną relację live, więc nie można po was oczekiwać obiektywizmu.

Pozdro

0

Cóż, pisanie "Hala Madri"t"" jakoś o nim zbyt wiele dobrego nie świadczy

Czas pokaże, kto na kogo trafi. Dywagacje są bezsensowne, bo zaraz się zrodzi jakiś konflikt tylko dlatego, że jeden ma jedne zdanie, drugi - drugie.

Pozdro

0

Czemu do każdego tematu mieszacie Real? I jak tego nie nazywać kompleksem?

0

Podeszła na luzie? Jakim luzie? Szczególnie chamski faul Henry'ego w ostatnich minutach pokazał, na jakim luzie podeszła do tego meczu Barca. Dajcie se siana. Nie szukajcie usprawiedliwień.

0

sciach

a może mamy się izolować od Polskiej piłki, dumnie ukazjuąc, że kibicujemy piłce zagranicznej, a nasza rodzima nas zupełnie nie interesuje?

0

Stifler11

No ja cały czas widzę: "Keita gówno, Hleb gówno, Abidal gówno" itp.

Więc coś w tym jest. Następny kompleks Realu, tak?:D Po bramkarzu, teraz głupota niektórych pseudo na forach internetowych?:)

Żeby nie było nieporozumień: tylko żartuję. I żeby nie było wyzywania: Piszę to, żeby mnie tu źle nie zrozumieć.

0

Stifler11

Nie żebym się czepiał, jestem nastawiony przyjaźnie, ale to, co robicie(w sensie kibice Blaugrany) teraz to widać, nie różni się od rm.pl:)

0

Jezus Maria, spokojnie, ludzie. Taki zimny prysznic Barsie się przyda, ale się opanujcie.

Ja się oczywiście raduję, że Barca przegrała. Nie z powodu, że kibicuję Realowi, tylko dlatego, że to miły akcencik, jak wygrywa Polski klub z tak renomowanym przeciwnikiem. A wy se tylko nerwy psujecie.

Mecz się skończył, Barca gra dalej. Nie rozpamiętywać. Tak samo z Superpucharem, jaki wygrał Real. To już było, zastanówcie się nad 1 kolejką La Liga

0

El Fuego

Nie pamiętasz murawy stadionu Barcy sprzed dwóch tygodni? Ja bym jej lepszą od murawy przy Reymonta nie nazwał.

0

Dobre

Ciekawy wynik. I proszę, nie piszcie, że Barca zagrała na ileś tam procent. Po prostu za bardzo olali Wisełkę.

A wy brechtaliście z Realu, ze wygrywa ze "słabą" Valencią. Co mają w takiej sytuacji zrobić kibice, którzy za Barcą nie są?

Pozdrawiam serdecznie

0

W tym roku też mieliście wszystko świętować. Ludzie, opanujcie sie

0

Aha, a co do gościa HenryBarca. Rok temu też mieliście świetny pre-sezon, a Real grał do dupy. Wiesz, jak wyszło pod koniec La Liga. Więc powinieneś też wywnioskować, że pre-sezon nic nie daje.

0

No dajcie spokój. Kto z was oglądał cały mecz? No kto? No na pewno już wam uwierzę, że kibice Barcy oglądają o 01:00 mecze Realu. Tiaaa...

Valencia przegrała, a nie Real wygrał. Guzik prawda. To Real pokazał tu walkę.

Racja, jestem kibicem Blancos. Ale staram się być obiektywny. To Real pokazał klasę i dobry futbol. Co z tego, że Valencia przespała mecz? Ich sprawa. Nie można ujmować Realowi tylko dlatego, że się mu nie kibicuje. Bo to pokazuje, że nie jesteście kibicami piłki nożnej, tylko bywalcami na stronkach tego typu. A o samej grze macie zerowe pojęcie.

Oczywiście, jak kto mądry zapewne zauważy, moja wypowiedź tyczy się tylko tych krzykaczy.

Pozdro, Hala Madrid i Visca el Barca:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?