Dla mnie Barcelona jest idealna gra najpiękniejszą piłkę bo tak gra tylko ona i za ten styl ją kocham.Dlatego też FC Barcelona dla mnie jest zespółem naj naj najlepszym . Nawet jeżeli odpada nieraz z Ligi Mistrzów.
Nie było by fajne gdyby co roku Wygrywała każdy mecz , każdy puchar a tak jak co 2 lata odpadnie z LM to jest przynajmniej rywalizacja.
I niechce żeby cokolwiek ulepszali albo zmieniali niech grają tak jak tamten sezon(2009/2010)
gnostyk - Zgodzę się że pare lat temu Real był potęgą OK ale trzeba powiedzieć że BYŁ.
A teraz nie jest i dlatego możemy się cieszyć.A to co robi teraz to nie jest fajne kupować każdego co wypłynie to jest gra pieniędzy a nie piłki dodam jeszcze że teraz Real ma Jose Mourinho jako trenera a jak każdy wie on gra Anty Futbol i jeszce gorzej bedzie z Madrytem.
Świetny mecz w wykonaniu Fc barcelony deże posiadania piłki chyba 35-65% dla Barcy szkoda tylko Iniesty oby wracał do zdrowia i szkoda że Messi coś nie strzelił bo walczy o najlepszego strzelca oby jutro Real Madryt przegrał i w derbach Barca wygrała to mamy tytół
Komentarze
0
Dobra panowie ja kończę tą jakże piękną i interesującą rozmowę.
Wyłączam str.
Zobaczymy co nowego przyniosą nam kolejne dni , jakie newsy itp.
Cześć wszystkim z kim rozmawiałem dziś.Pozdrawiam. ^>^
0
No i kula masz racje. Niech tak zostanie a bedziemy swiętować nie raz nie dwa.
0
Dla mnie Barcelona jest idealna gra najpiękniejszą piłkę bo tak gra tylko ona i za ten styl ją kocham.Dlatego też FC Barcelona dla mnie jest zespółem naj naj najlepszym . Nawet jeżeli odpada nieraz z Ligi Mistrzów.
Nie było by fajne gdyby co roku Wygrywała każdy mecz , każdy puchar a tak jak co 2 lata odpadnie z LM to jest przynajmniej rywalizacja.
I niechce żeby cokolwiek ulepszali albo zmieniali niech grają tak jak tamten sezon(2009/2010)
0
JAAAHAHAHAHAHAH
nelson25-tak było? że syn Ozila paradował w koszulce Messiego?
0
gnostyk - Zgodzę się że pare lat temu Real był potęgą OK ale trzeba powiedzieć że BYŁ.
A teraz nie jest i dlatego możemy się cieszyć.A to co robi teraz to nie jest fajne kupować każdego co wypłynie to jest gra pieniędzy a nie piłki dodam jeszcze że teraz Real ma Jose Mourinho jako trenera a jak każdy wie on gra Anty Futbol i jeszce gorzej bedzie z Madrytem.
kula95 -Piękny finał był z Arsenalem prawda? HEHE
0
No i tak ma być na zawsze real madryt przegrywa a FC BARCELONA na czele z Messim wygrywa.
mnie to cieszy ahhaha Real niech płaci na zawodników, a i tak przegra bo takiej gry jaką gra FCB nie da sie kupić i dlatego kocham FC Barcelona.
0
Na jakiej stronce można oglądać mecz za darmo?
W internecie? dajcie odrazu link pls.
0
Messi jest dla mnie królem,i C.Ronaldo nie ma z nim szans hehe^..^
0
Świetny mecz w wykonaniu Fc barcelony deże posiadania piłki chyba 35-65% dla Barcy szkoda tylko Iniesty oby wracał do zdrowia i szkoda że Messi coś nie strzelił bo walczy o najlepszego strzelca oby jutro Real Madryt przegrał i w derbach Barca wygrała to mamy tytół
0
Real Madryt nic nie gra tak naprawde tylko zawodników kupuje za pieniądze a Barcelona sobie (prawie) wszystkich szkoli dlatego jest najlepsza FCB!