O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 41
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Dobra panowie ja kończę tą jakże piękną i interesującą rozmowę.

Wyłączam str.

Zobaczymy co nowego przyniosą nam kolejne dni , jakie newsy itp.

Cześć wszystkim z kim rozmawiałem dziś.Pozdrawiam. ^>^

0

No i kula masz racje. Niech tak zostanie a bedziemy swiętować nie raz nie dwa.

0

Dla mnie Barcelona jest idealna gra najpiękniejszą piłkę bo tak gra tylko ona i za ten styl ją kocham.Dlatego też FC Barcelona dla mnie jest zespółem naj naj najlepszym . Nawet jeżeli odpada nieraz z Ligi Mistrzów.

Nie było by fajne gdyby co roku Wygrywała każdy mecz , każdy puchar a tak jak co 2 lata odpadnie z LM to jest przynajmniej rywalizacja.

I niechce żeby cokolwiek ulepszali albo zmieniali niech grają tak jak tamten sezon(2009/2010)

0

JAAAHAHAHAHAHAH

nelson25-tak było? że syn Ozila paradował w koszulce Messiego?

0

gnostyk - Zgodzę się że pare lat temu Real był potęgą OK ale trzeba powiedzieć że BYŁ.

A teraz nie jest i dlatego możemy się cieszyć.A to co robi teraz to nie jest fajne kupować każdego co wypłynie to jest gra pieniędzy a nie piłki dodam jeszcze że teraz Real ma Jose Mourinho jako trenera a jak każdy wie on gra Anty Futbol i jeszce gorzej bedzie z Madrytem.

kula95 -Piękny finał był z Arsenalem prawda? HEHE

Zobacz wszystkie

0

No i tak ma być na zawsze real madryt przegrywa a FC BARCELONA na czele z Messim wygrywa.

mnie to cieszy ahhaha Real niech płaci na zawodników, a i tak przegra bo takiej gry jaką gra FCB nie da sie kupić i dlatego kocham FC Barcelona.

0

Na jakiej stronce można oglądać mecz za darmo?

W internecie? dajcie odrazu link pls.

0

Messi jest dla mnie królem,i C.Ronaldo nie ma z nim szans hehe^..^

0

Świetny mecz w wykonaniu Fc barcelony deże posiadania piłki chyba 35-65% dla Barcy szkoda tylko Iniesty oby wracał do zdrowia i szkoda że Messi coś nie strzelił bo walczy o najlepszego strzelca oby jutro Real Madryt przegrał i w derbach Barca wygrała to mamy tytół

0

Real Madryt nic nie gra tak naprawde tylko zawodników kupuje za pieniądze a Barcelona sobie (prawie) wszystkich szkoli dlatego jest najlepsza FCB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?