0

Dobra panowie ja kończę tą jakże piękną i interesującą rozmowę.

Wyłączam str.

Zobaczymy co nowego przyniosą nam kolejne dni , jakie newsy itp.

Cześć wszystkim z kim rozmawiałem dziś.Pozdrawiam. ^>^

0

No i kula masz racje. Niech tak zostanie a bedziemy swiętować nie raz nie dwa.

0

Dla mnie Barcelona jest idealna gra najpiękniejszą piłkę bo tak gra tylko ona i za ten styl ją kocham.Dlatego też FC Barcelona dla mnie jest zespółem naj naj najlepszym . Nawet jeżeli odpada nieraz z Ligi Mistrzów.

Nie było by fajne gdyby co roku Wygrywała każdy mecz , każdy puchar a tak jak co 2 lata odpadnie z LM to jest przynajmniej rywalizacja.

I niechce żeby cokolwiek ulepszali albo zmieniali niech grają tak jak tamten sezon(2009/2010)

0

JAAAHAHAHAHAHAH

nelson25-tak było? że syn Ozila paradował w koszulce Messiego?

0

gnostyk - Zgodzę się że pare lat temu Real był potęgą OK ale trzeba powiedzieć że BYŁ.

A teraz nie jest i dlatego możemy się cieszyć.A to co robi teraz to nie jest fajne kupować każdego co wypłynie to jest gra pieniędzy a nie piłki dodam jeszcze że teraz Real ma Jose Mourinho jako trenera a jak każdy wie on gra Anty Futbol i jeszce gorzej bedzie z Madrytem.

kula95 -Piękny finał był z Arsenalem prawda? HEHE

0

Ozil napewno nie doprowadził Niemców do 3 miejsca. Jedynie przybliżył małym kroczkiem.

Największy wpływ mieli według mnie oczywiście

T.Muller albo Ł.Podolski.

Może KLose i troszke Schweinsteigerem , Ozil i Lahm.

0

leito -zgadzam się z tobą w 100%. Ozil osłabia Real z czego się można tylko cieszyć

0

kula95.

Ale każdy wie jaki jest Real a jaka Barcelona.

Real ma pieniądze i tyle a Barcelona ma temperamęt.

Nikt nas niepokona w tym sezonie.

Już rok temu mówili że transfer C.Ronaldo i Kaki itp. to wygrany sezon. A co się okazało 2 mecze derbowe El Classico i przegrali -.-

0

Przyznam się wam że kiedyś nawet lubiałem Real ale gdy grał Zidane.

a tak to od 2005r.za Barceloną jestem i się ciesze stył gry to poprostu inna piłka.

Żaden zespół na świecie nie gra nawet podobnie do Barcelony.

0

NARESZCIE

"Przypomnijmy, iż Niemiec był jednym z graczy, którymi interesowała się FC Barcelona."

Wkońcu bałem się że Barcelona kupi tego Turka , ale dobrze że ma go Real żadna strata że Ozil gra w RM niechciał bym go w FCB.

Powiem wam że Real kupuje ludzi bo niewie co ma robić kolejny rok przegrywa z nami o tytół.

Ale napewno Ozil niepomoże w walce o trofea.

Dla mnie wystarczy że Barcelona kupuje (1~~3)piłkarzy rocznie a w tym 1 naprawde dobry mówie teraz o D.Villa on nam sie bardzo przyda .

a Madrytowi ?(Ozil? Di Maria?Khedira? pewnie się okaże że oni przesiedzą cały sezon na ławce.

Zagrali pare dobrych meczy na MŚ i na tym koniec a real juz z kontraktem żal mi ich ;/ Naprawde totalna desperacja.

ja stawiam że pod koniec sezonu przewaga BARCY nad RM bedzie (10~~20)PKT.>:(

0

Ja bym zrobił np.pierwsza połowa Pedro (Pedro-Villa-MESSI)

a druga połowa (Ibrahimović-Villa-MESSI)

Jeżeli zagra Messi 90min. to mamy puchar.

(a tak na marginesie Bojan i tak jest bardzo skromny,napewno bardziej niż Ibra).

Ja bym tak naprade sprzedał Ibre przy pierwszej możliwej okazji.

0

BAN!

0

Ale jazda z tymi komentarzami powiem wam że Ozil zagrał dobrze jak na siebie miał okazje to strzelił albo podał i padła bramka.

Messi takiej okazji nie miał i tylko dlatego zagrał gorzej?

Bez Messiego niewiem czy Argentyna miała by coś do powiedzenia na tym Mundialu w sęsie fazy grupowej.

0

Ale jazda z tymi komentarzami powiem wam że Ozil zagrał dobrze jak na siebie miał okazje to strzelił albo podał i padła bramka.

Messi takiej okazji nie miał i tylko dlatego zagrał gorzej?

Bez Messiego niewiem czy Argentyna miała by coś do powiedzenia na tym Mundialu w sęsie fazy grupowej.

0

Najważniejsze żeby został Leo Messi i A.Iniesta i Carles Puyol.^

0

Messi jest dla mnie królem,i C.Ronaldo nie ma z nim szans hehe^..^

0

To sie nie może stać Messi nie może odejść od Barcy.

Nigdy Barcelona go nie sprzeda.

Barcelona bez Mesisiego nie pogrdzi sobie -.-

0

Barcelona nadal króluje nad wszystkimi to co ona gra to inny futbol.

Niemoge sie doczekać za rok jak rozwali wszystkich i udowodni kto naprawde potrafi grać a kto potrafi się tylko branić jak np.Inter ;/

0

dajcie ling do oglondania meczy barcy na internecie.

0

"Cristiano Ronaldo przyznaje, że Leo Messi gra obecnie na nieco wyższym poziomie niż on sam"AHAHAH NIECO? LEPIEJ O NIEBO LEPIEJ GRA MESSI.

0

"Cristiano Ronaldo przyznaje, że Leo Messi gra obecnie na nieco wyższym poziomie niż on sam"AHAHAH NIECO? LEPIEJ O NIEBO LEPIEJ GRA MESSI.

0

No i tak ma być na zawsze real madryt przegrywa a FC BARCELONA na czele z Messim wygrywa.

mnie to cieszy ahhaha Real niech płaci na zawodników, a i tak przegra bo takiej gry jaką gra FCB nie da sie kupić i dlatego kocham FC Barcelona.

0

HAHA pamiętam jak C.Ronaldo niedawno mówił że on jest lepszy od Messiego a Real jest lepszy od Barcelony i że napewno wygrają, zbłaźnił sie i tyle.

0

Pique nie dostał żółtej kartki bo na spalonym był real i mu cofneli.

A tak wogule MESSI wymiata ;p.

0

MESSI,MESSI,MESSI, I JESZCZE RAZ MESSI>4 GOLE JEST MISTRZEM!

0

Na jakiej stronce można oglądać mecz za darmo?

W internecie? dajcie odrazu link pls.

0

Ja tak nie mam kocham tylko Barcelona a nienawidze wszystkich innych zespołów.

Tylko Barcelona jest mistrzem nie ma czegoś takiego jak (wice mistrz)

0

hunkraven < MUSZE SIĘ z Tobą zgodzić Messi sie stara a Ibra opużnia to bardzo często denerwuje.

ETO'O był lepszy poprostu.

0

Messi przesądził omeczu z Valencia Cf (3 gole)

z Almerią uratował 1 pkt.(2 gole)

i ze Stutgartem strzelił 2 ale obydwa piękne i ważne

nigdy nie bede porównywał Ibrahimovicia z Messi.

Dla mnie Messi jest najlepszy i nie tylko przez te gole ale zawszejak on gra to cały zespół gra.

0

Messi jest najlepszy .

Barcelona jest najlepsza.

Real Madryt jest najGORSZY.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?