Fanarek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rzeszów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra panowie ja kończę tą jakże piękną i interesującą rozmowę.
Wyłączam str.
Zobaczymy co nowego przyniosą nam kolejne dni , jakie newsy itp.
Cześć wszystkim z kim rozmawiałem dziś.Pozdrawiam. ^>^
0
No i kula masz racje. Niech tak zostanie a bedziemy swiętować nie raz nie dwa.
0
Dla mnie Barcelona jest idealna gra najpiękniejszą piłkę bo tak gra tylko ona i za ten styl ją kocham.Dlatego też FC Barcelona dla mnie jest zespółem naj naj najlepszym . Nawet jeżeli odpada nieraz z Ligi Mistrzów.
Nie było by fajne gdyby co roku Wygrywała każdy mecz , każdy puchar a tak jak co 2 lata odpadnie z LM to jest przynajmniej rywalizacja.
I niechce żeby cokolwiek ulepszali albo zmieniali niech grają tak jak tamten sezon(2009/2010)
0
JAAAHAHAHAHAHAH
nelson25-tak było? że syn Ozila paradował w koszulce Messiego?
0
gnostyk - Zgodzę się że pare lat temu Real był potęgą OK ale trzeba powiedzieć że BYŁ.
A teraz nie jest i dlatego możemy się cieszyć.A to co robi teraz to nie jest fajne kupować każdego co wypłynie to jest gra pieniędzy a nie piłki dodam jeszcze że teraz Real ma Jose Mourinho jako trenera a jak każdy wie on gra Anty Futbol i jeszce gorzej bedzie z Madrytem.
kula95 -Piękny finał był z Arsenalem prawda? HEHE
0
Ozil napewno nie doprowadził Niemców do 3 miejsca. Jedynie przybliżył małym kroczkiem.
Największy wpływ mieli według mnie oczywiście
T.Muller albo Ł.Podolski.
Może KLose i troszke Schweinsteigerem , Ozil i Lahm.
0
leito -zgadzam się z tobą w 100%. Ozil osłabia Real z czego się można tylko cieszyć
0
kula95.
Ale każdy wie jaki jest Real a jaka Barcelona.
Real ma pieniądze i tyle a Barcelona ma temperamęt.
Nikt nas niepokona w tym sezonie.
Już rok temu mówili że transfer C.Ronaldo i Kaki itp. to wygrany sezon. A co się okazało 2 mecze derbowe El Classico i przegrali -.-
0
Przyznam się wam że kiedyś nawet lubiałem Real ale gdy grał Zidane.
a tak to od 2005r.za Barceloną jestem i się ciesze stył gry to poprostu inna piłka.
Żaden zespół na świecie nie gra nawet podobnie do Barcelony.
0
NARESZCIE
"Przypomnijmy, iż Niemiec był jednym z graczy, którymi interesowała się FC Barcelona."
Wkońcu bałem się że Barcelona kupi tego Turka , ale dobrze że ma go Real żadna strata że Ozil gra w RM niechciał bym go w FCB.
Powiem wam że Real kupuje ludzi bo niewie co ma robić kolejny rok przegrywa z nami o tytół.
Ale napewno Ozil niepomoże w walce o trofea.
Dla mnie wystarczy że Barcelona kupuje (1~~3)piłkarzy rocznie a w tym 1 naprawde dobry mówie teraz o D.Villa on nam sie bardzo przyda .
a Madrytowi ?(Ozil? Di Maria?Khedira? pewnie się okaże że oni przesiedzą cały sezon na ławce.
Zagrali pare dobrych meczy na MŚ i na tym koniec a real juz z kontraktem żal mi ich ;/ Naprawde totalna desperacja.
ja stawiam że pod koniec sezonu przewaga BARCY nad RM bedzie (10~~20)PKT.>:(
0
Ja bym zrobił np.pierwsza połowa Pedro (Pedro-Villa-MESSI)
a druga połowa (Ibrahimović-Villa-MESSI)
Jeżeli zagra Messi 90min. to mamy puchar.
(a tak na marginesie Bojan i tak jest bardzo skromny,napewno bardziej niż Ibra).
Ja bym tak naprade sprzedał Ibre przy pierwszej możliwej okazji.
0
BAN!
0
Ale jazda z tymi komentarzami powiem wam że Ozil zagrał dobrze jak na siebie miał okazje to strzelił albo podał i padła bramka.
Messi takiej okazji nie miał i tylko dlatego zagrał gorzej?
Bez Messiego niewiem czy Argentyna miała by coś do powiedzenia na tym Mundialu w sęsie fazy grupowej.
0
Ale jazda z tymi komentarzami powiem wam że Ozil zagrał dobrze jak na siebie miał okazje to strzelił albo podał i padła bramka.
Messi takiej okazji nie miał i tylko dlatego zagrał gorzej?
Bez Messiego niewiem czy Argentyna miała by coś do powiedzenia na tym Mundialu w sęsie fazy grupowej.
0
Najważniejsze żeby został Leo Messi i A.Iniesta i Carles Puyol.^
0
Messi jest dla mnie królem,i C.Ronaldo nie ma z nim szans hehe^..^
0
To sie nie może stać Messi nie może odejść od Barcy.
Nigdy Barcelona go nie sprzeda.
Barcelona bez Mesisiego nie pogrdzi sobie -.-
0
Barcelona nadal króluje nad wszystkimi to co ona gra to inny futbol.
Niemoge sie doczekać za rok jak rozwali wszystkich i udowodni kto naprawde potrafi grać a kto potrafi się tylko branić jak np.Inter ;/
0
dajcie ling do oglondania meczy barcy na internecie.
0
"Cristiano Ronaldo przyznaje, że Leo Messi gra obecnie na nieco wyższym poziomie niż on sam"AHAHAH NIECO? LEPIEJ O NIEBO LEPIEJ GRA MESSI.
0
"Cristiano Ronaldo przyznaje, że Leo Messi gra obecnie na nieco wyższym poziomie niż on sam"AHAHAH NIECO? LEPIEJ O NIEBO LEPIEJ GRA MESSI.
0
No i tak ma być na zawsze real madryt przegrywa a FC BARCELONA na czele z Messim wygrywa.
mnie to cieszy ahhaha Real niech płaci na zawodników, a i tak przegra bo takiej gry jaką gra FCB nie da sie kupić i dlatego kocham FC Barcelona.
0
HAHA pamiętam jak C.Ronaldo niedawno mówił że on jest lepszy od Messiego a Real jest lepszy od Barcelony i że napewno wygrają, zbłaźnił sie i tyle.
0
Pique nie dostał żółtej kartki bo na spalonym był real i mu cofneli.
A tak wogule MESSI wymiata ;p.
0
MESSI,MESSI,MESSI, I JESZCZE RAZ MESSI>4 GOLE JEST MISTRZEM!
0
Na jakiej stronce można oglądać mecz za darmo?
W internecie? dajcie odrazu link pls.
0
Ja tak nie mam kocham tylko Barcelona a nienawidze wszystkich innych zespołów.
Tylko Barcelona jest mistrzem nie ma czegoś takiego jak (wice mistrz)
0
hunkraven < MUSZE SIĘ z Tobą zgodzić Messi sie stara a Ibra opużnia to bardzo często denerwuje.
ETO'O był lepszy poprostu.
0
Messi przesądził omeczu z Valencia Cf (3 gole)
z Almerią uratował 1 pkt.(2 gole)
i ze Stutgartem strzelił 2 ale obydwa piękne i ważne
nigdy nie bede porównywał Ibrahimovicia z Messi.
Dla mnie Messi jest najlepszy i nie tylko przez te gole ale zawszejak on gra to cały zespół gra.
0
Messi jest najlepszy .
Barcelona jest najlepsza.
Real Madryt jest najGORSZY.