Fanarek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rzeszów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja jestem kibicem Barcelony od 2005 i powiem wam że Barcelona z roku na rok gra coraz lepiej bo każdy zawodnik coś wprowadza Ibrahimović też.
Najważniejsze to , że jutro Real straci pkt. i Mistrzowie (FC Barcelona) znowu obejmie fotel lidera na którym zakończy sezon i wszyscy będą happy
0
Ibra nie jest zły a to dopiero jego 1 sezon.
Henry jak przyszedł do Barcy też sie musiał rozegrać.
To co Ibra robi na boisku mało kto widzi ale skoro gra w 1 składzie to nie jest przypadek.
0
Real Madryt nic nie gra tak naprawde tylko zawodników kupuje za pieniądze a Barcelona sobie (prawie) wszystkich szkoli dlatego jest najlepsza FCB!
0
Świetny mecz w wykonaniu Fc barcelony deże posiadania piłki chyba 35-65% dla Barcy szkoda tylko Iniesty oby wracał do zdrowia i szkoda że Messi coś nie strzelił bo walczy o najlepszego strzelca oby jutro Real Madryt przegrał i w derbach Barca wygrała to mamy tytół
0
Leo Messi gra a to wystarczy :D
0
Barcelona królowie
0
szkoda że Ibrahimović na ławce,ale może dobrze wkońu sie zastanowi że nietylko on gra ważne że Leo Messi nasz mistrz zagra wiem że strzeli napewno 2.
Go Barcelona Go
0
Messi jest najlepszy Barcelona jest najlepsza.
0
Leo Messi napewno wygra jest najlepszy i ma 4 mecze do zagrania więcej i lepsza średnia.Barceloina najlepsza .
0
Messi jest najlepszy i zasłużył na to :) ładny gol z wolnego w meczu z Almerią ;p
0
Puyol sie pomylił ale i tak jest dobry