23 czerwca 2009, 19:05
0
michalinho8 ma rację za tyle pieniędzy można było by pomóc tym ludziom
23 czerwca 2009, 15:28
Dobrze wszystko jest na dobrej drodze on nam się przyda bardzo
23 czerwca 2009, 15:27
Niech się chłopak leczy żeby mógł szybko grać
23 czerwca 2009, 11:45
Ja bym chciała Villę, Silvę, Riberego, Benzemę, Forlana, Ibrahimovića, Mate i Mascherano
23 czerwca 2009, 11:42
On bardzo dobrze gra i jest super piłkarzem.
18 maja 2009, 21:38
Nie za bardzo by się przydał, ale mógłby był. Wolę Villę i Riberego, oni są lepsi od niego ;)
18 czerwca 2009, 15:05
Niech się z nim spotka i porozmawia. Musi go przekonać żeby został u nas, przecież nie ładnie było by odmówić komuś kto specjalnie w tej sprawie chce się spotkać
18 maja 2009, 21:40
Ten filmik jest na prawdę świetny ;)
13 czerwca 2009, 21:18
Fajne ma sekrety, zresztą jak wszyscy
Może Alves tam nastrzela goli :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
michalinho8 ma rację za tyle pieniędzy można było by pomóc tym ludziom
0
Dobrze wszystko jest na dobrej drodze on nam się przyda bardzo
0
Niech się chłopak leczy żeby mógł szybko grać
0
Ja bym chciała Villę, Silvę, Riberego, Benzemę, Forlana, Ibrahimovića, Mate i Mascherano
0
On bardzo dobrze gra i jest super piłkarzem.
0
Nie za bardzo by się przydał, ale mógłby był. Wolę Villę i Riberego, oni są lepsi od niego ;)
0
Niech się z nim spotka i porozmawia. Musi go przekonać żeby został u nas, przecież nie ładnie było by odmówić komuś kto specjalnie w tej sprawie chce się spotkać
0
Ten filmik jest na prawdę świetny ;)
0
Fajne ma sekrety, zresztą jak wszyscy
0
Może Alves tam nastrzela goli :)