0

michalinho8 ma rację za tyle pieniędzy można było by pomóc tym ludziom

0

Dobrze wszystko jest na dobrej drodze on nam się przyda bardzo

0

Niech się chłopak leczy żeby mógł szybko grać

0

Ja bym chciała Villę, Silvę, Riberego, Benzemę, Forlana, Ibrahimovića, Mate i Mascherano

0

On bardzo dobrze gra i jest super piłkarzem.

0

Mogło by być takie trio ale kasy by multum na nich poleciało a po 2 na pewno by się nie udało tych 2 zdobyć

0

Ja nie chcę żeby on odchodził ;/

0

Niech Drogba nie odchodzi i Eto ' o też nie odejdzie i nie będzie zamieszania

0

Bardzo chcę żeby Eto ' o został w Barcelonie i zakończył tu karierę

0

On jest dobrym piłkarzem ale chyba nie dla nas. Wolałabym Aguero

0

Strasznie duża różnica

0

ten gol jest piękny i nie zapomniany, to dzięki Inieście awansowalismy do Finału i ten Finał był dla nas

0

Super piłkarz, cieszę się ze Barca go kupiła

0

Hiszpania to jest super reprezentacja, wierzę w to że wygra te całe Mistrzostwa w RPA. No i znowu Villa strzelił, Barca musi go kupić

0

Ja nie chcę żeby go wypożyczali nie gra za dużo ale czasami bardzo się przydaje

0

Real to tak na prawdę chce wszystkich tych co Barcelona

0

ten sezon był piękny i wszyscy na długo go zapamiętają, a to wszystko dzięki Guardioli bo to on poprowadził Barcę do potrójnej korony. Barca w tym sezonie pobiła mnóstwo rekordów. Mecz który na pewno zostanie w pamięci kibiców to Real - Barcelona 2:6 oraz Chelsea - Barcelona 1:1

0

Hiszpania jest po prostu jak tornado wszystkich po drodze rozwala. Brawo !!!

0

No i wszystko jest dobrze, szkoda by było stracić takiego piłkarza

0

Przydał by się Barcelonie ale wątpię żeby go sprzedali skoro jest dla nich taki ważny

0

Messi jest najlepszy na świecie i dla tego musi pomóc Argentynie, Messiego to wszyscy już chwalą

0

Henrique by się przydał Barcelonie

0

Dobrze że doszli do porozumienia z nim

0

Real to wszystkich chce tych samych co Barcelona. On by się nam przydał

0

Damy radę, wygramy wszystko

0

Nie wiadomo w końcu jak jest na prawdę i gdzie on będzie grał

0

Szkoda że siedział na ławie bo może by coś strzelił

0

Ten sezon jest super, następny tez taki będzie

0

Całe szczęście że podpisał ten kontrakt, już się bałam że go stracimy

0

Brawo, piękny meczyk. Barca to jest we wszystkim najlepsza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?