FankaBarcy12
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech go sprzedadzą tym co dadzą najwięcej
0
Ja nie wiem co oni wszyscy widzą w tym Realu, ze chcą tam grać, ja bym nie chciała tam przyjść za żadne skarby. Barca musi kupić kilku bardzo dobrych piłkarzy jeśli chce być lepsza od Realu
0
Musi podpisać kontrakt i zostać z nami ...
0
Chciałabym go zobaczyć na Camp Nou :) On jest młody i świetny
0
Mi obojętne czy odejdzie czy zostanie, nie gra za dużo
0
Ja bym wolała go w Barcelonie, nie wiem co oni wszyscy widzą w Realu, podobno Kaka już podpisał kontrakt
0
Ja nie chcę żeby on odchodził, muszą przedłużyć z nim kontrakt, szkoda by było stracić takiego piłkarza
0
On to jest nie zły, nie wiem po co go wpuszczają na te różne mecze jak wiedzą że wbiega na stadiony i korty i robi zamieszanie
0
Valdes jest świetny i Eto' o też więc z tymi dwoma muszą na pewno przedłużyć kontrakty
0
Po co im Yaya Toure, przecież mają jego brata Kolo Toure. Cesc może przyjść ale Toure nie może odejść
0
On jest dobrym bramkarzem, ale na to ciężko pracował. Chciałabym żeby do końca kariery został w Barcelonie
0
Zdecydowanie jest najlepszym trenerem minionego sezonu, dopiero jest pierwszy sezon w Barcelonie a już zdobył z nią potrójną koronę, to niesamowity człowiek
0
No i dobrze, lepiej kupić kogoś bardziej doświadczonego
0
Messi to na prawdę super piłkarz i kolega, Bojan też kiedyś będzie grał tak dobrze
0
On jest młodziutki i bardzo dobry więc można by go kupić, ale to wszystko zależy od Laporty
0
Niech sobie chłopak odpocznie, Guardiola dobrze postąpił dając mu więcej wolnego
0
Ja nie chcę żeby on przychodził, wolę Villę albo Benzemę
0
Forlan mógłby przyjść ale nie za Bojana
0
Opłacało by się dać 40 milionów za niego. On jest bardzo dobrym piłkarzem ale nie wiadomo czy Arsenal go sprzeda
0
Szkoda że on musi już odejść. Nie jest już młody bo ma chyba 36 lat, ale mógłby grać jeszcze w Barcelonie
0
On bardzo pasuje to Barcelony, z Henrym by tworzyli zgrany duet, chciałabym żeby przyszedł
0
Mogli by kupić z Valencii Villę i Silvę to doświadczeni i bardzo dobrzy piłkarze :)
0
Ban! - 1 tydz.
0
No ale on na pewno będzie długo pracował w Barcelonie i będzie najlepszym trenerem
0
Mam nadzieję że go nie sprzedadzą
0
To dzięki tobie wygraliśmy Ligę Mistrzów bo jakbyś nie strzelił gola z Chelsea to by nas nie było w Rzymie
0
My jesteśmy 100 razy lepsi
0
kocham go i wszystkich z barcelony
0
To właśnie dzięki niemu Barcelona jest najlepsza i wywalczyła potrójną koronę. Dziękujemy ci
0
Powinna być w finale. A ten mecz z Chelsea to po prostu był gorszy ale wczorajszy mecz to porostu cudo. On tak mówi bo jest zły że przegrał