0

Niech go sprzedadzą tym co dadzą najwięcej

0

Ja nie wiem co oni wszyscy widzą w tym Realu, ze chcą tam grać, ja bym nie chciała tam przyjść za żadne skarby. Barca musi kupić kilku bardzo dobrych piłkarzy jeśli chce być lepsza od Realu

0

Musi podpisać kontrakt i zostać z nami ...

0

Chciałabym go zobaczyć na Camp Nou :) On jest młody i świetny

0

Mi obojętne czy odejdzie czy zostanie, nie gra za dużo

0

Ja bym wolała go w Barcelonie, nie wiem co oni wszyscy widzą w Realu, podobno Kaka już podpisał kontrakt

0

Ja nie chcę żeby on odchodził, muszą przedłużyć z nim kontrakt, szkoda by było stracić takiego piłkarza

0

On to jest nie zły, nie wiem po co go wpuszczają na te różne mecze jak wiedzą że wbiega na stadiony i korty i robi zamieszanie

0

Valdes jest świetny i Eto' o też więc z tymi dwoma muszą na pewno przedłużyć kontrakty

0

Po co im Yaya Toure, przecież mają jego brata Kolo Toure. Cesc może przyjść ale Toure nie może odejść

0

On jest dobrym bramkarzem, ale na to ciężko pracował. Chciałabym żeby do końca kariery został w Barcelonie

0

Zdecydowanie jest najlepszym trenerem minionego sezonu, dopiero jest pierwszy sezon w Barcelonie a już zdobył z nią potrójną koronę, to niesamowity człowiek

0

No i dobrze, lepiej kupić kogoś bardziej doświadczonego

0

Messi to na prawdę super piłkarz i kolega, Bojan też kiedyś będzie grał tak dobrze

0

On jest młodziutki i bardzo dobry więc można by go kupić, ale to wszystko zależy od Laporty

0

Niech sobie chłopak odpocznie, Guardiola dobrze postąpił dając mu więcej wolnego

0

Ja nie chcę żeby on przychodził, wolę Villę albo Benzemę

0

Forlan mógłby przyjść ale nie za Bojana

0

Opłacało by się dać 40 milionów za niego. On jest bardzo dobrym piłkarzem ale nie wiadomo czy Arsenal go sprzeda

0

Szkoda że on musi już odejść. Nie jest już młody bo ma chyba 36 lat, ale mógłby grać jeszcze w Barcelonie

0

On bardzo pasuje to Barcelony, z Henrym by tworzyli zgrany duet, chciałabym żeby przyszedł

0

Mogli by kupić z Valencii Villę i Silvę to doświadczeni i bardzo dobrzy piłkarze :)

0

Ban! - 1 tydz.

0

No ale on na pewno będzie długo pracował w Barcelonie i będzie najlepszym trenerem

0

Mam nadzieję że go nie sprzedadzą

0

To dzięki tobie wygraliśmy Ligę Mistrzów bo jakbyś nie strzelił gola z Chelsea to by nas nie było w Rzymie

0

My jesteśmy 100 razy lepsi

0

kocham go i wszystkich z barcelony

0

To właśnie dzięki niemu Barcelona jest najlepsza i wywalczyła potrójną koronę. Dziękujemy ci

0

Powinna być w finale. A ten mecz z Chelsea to po prostu był gorszy ale wczorajszy mecz to porostu cudo. On tak mówi bo jest zły że przegrał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?