0

Po co mu tyle samochodów. Fajne ma sekrety najbardziej mi się podobają z tych wszystkich. On jest super piłkarzem

0

WSZYSTKIE KLUBY CHCĄ TYCH SAMYCH PIŁKARZY

0

Jezu przestańcie już z tym Realem bo nie mogę tego słuchać

0

Niech im dadzą tyle ile chcą i będziemy go mieć ...

0

Nie może odejść, jest super bramkarzem i szkoda by było go stracić. Manchester ma bardzo dobrych bramkarzy więc nie potrzebny im jest Valdes

0

Hiszpania to gromi wszystkich po kolei. Skoro jest taka dobra to może wygra te całe mistrzostwa świata. Życzę jej tego :)

0

Silva mógłby przyjść do nas jest młodym i bardzo dobrym piłkarzem. Może przyjdą obydwoje z Villą :)

0

Kurdę niech podpiszą z nim ten kontrakt i niech dadzą mu podwyżkę bo potem będą żałować

0

No w końcu i mam nadzieję że kupią go bo on by się nam przydał bardzo

0

Hiszpania wygra :)

0

Wolę żeby został u nas co prawda teraz ma kontuzję ale gra bardzo dobrze

0

No i dobrze, ja też nie chcę tej wymiany. Nie chcę żeby Eto' o od nas odchodził a po drugie nie chce za bardzo Zlatana w naszej drużynie.l Wolałabym Villę lub Riberego

0

Może Alves tam nastrzela goli :)

0

Fajne ma sekrety, zresztą jak wszyscy

0

Na pewno go nie kupią to kolejna plotka

0

Fajna karykatura, zresztą jak zawsze

0

Ja uważam że to spore przegięcie dać tyle kasy za niego. Według mnie nie jest tyle wart, może najwyżej 70 milionów euro ...

0

Ja nie rozumiem co się dzieję z Argentyną. Mają takiego dobrego trenera i świetnych piłkarzy więc powinni być najlepsi

0

Ribery mógłby przyjść ale pewnie przyjmie ofertę Realu Jak nie przyjdzie do nas to niech kupią Villę ten chłopak to strzela dużo

0

Perez i real po prostu zwaryjowali. Wszystkich najlepszych piłkarzy chcą ściągnąć

0

Fajne sekrety szkoda ze tak mało

0

Extra :)

0

Oni poszaleli nie dość że chcą wszystkich najlepszych piłkarzy kupić to jeszcze ich odgapiają od innych. Myślę że Cris nie przejdzie do nich, bo jakby przeszedł do Barca musiałaby iść na porządne zakupy

0

No tak ma być

0

Ja nie chcę żeby on odszedł do Milanu. Musi zostać u nas

0

On by się nam przydał, jest młody, szybki i skuteczny. Ale jakoś nie widać żeby Barca się nim interesowała

0

Biedny chłopak, mam nadzieję że w w następnym sezonie będzie grał

0

100 milionów to za dużo jak za niego, tyle to można dać za Ronaldo albo Messiego. Chciałabym żeby przyszedł do Barcy, ale zobaczymy jak to się potoczy

0

Może być, jest młody i doświadczony

0

Ciekawe rzeczy tu piszą, chciałabym o Messim coś takiego przeczytać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?