0

Całe szczęście że zostanie, jak wy mogliście chcieć żeby odszedł

0

35 milionów to mało, on nie może odejść

0

Muszą się szybko dogadać

0

I bardzo dobrze, nie mogli się pogodzić z tym że przegrali i dla tego tak się zachowywali

0

Spoko piłkarz, nie wiedziałam ze ma synka

0

Valdes musi zostać w Barcelonie

0

Niech się z nim spotka i porozmawia. Musi go przekonać żeby został u nas, przecież nie ładnie było by odmówić komuś kto specjalnie w tej sprawie chce się spotkać

0

No to niech go kupią i już

0

Mam nadzieję że do nas przyjdzie

0

Raz piszą że go sprzedają a potem że nie w końcu nie wiadomo jaka jest prawda

0

Jak zwykle Villa strzelił, Barca musi go kupić.

0

Człowiek "Geniusz". Pierwszy sezon w Barcelonie a tyle z nią zdobył.

0

Fajne sekrety ma

0

Nie wiem co o tym sądzić, mógłby przyjść, ale ...

0

Bojana się nie opłaca w ogóle dawać. On jest świetnym piłkarzem

0

Niech podpiszą ten kontrakt z nim i po sprawie

0

Musi przyjść do nas, niech Real go nie kupuje

0

Muszą podpisać z nimi wszystkimi kontrakty nie możemy żadnego z nich stracić

0

Za miast Bojana lepiej dać Caceresa i kogoś jeszcze jak już tacy uparci są

0

Żonę ma śliczną, normalnie lalka

0

Co?? Niech Barca mu da to co chce i nie będzie problemu nie możemy go stracić

0

Mógłby przyjść

0

No to niech on powie Valencii żeby nam sprzedała Villę

0

Świetny artykuł, wszystko tak pięknie napisane i w szczegółach. A co do tego finału to on był wymarzony. Wszyscy chcieli aby to właśnie Barcelona zmierzyła się z Manchesterem United. I tak było, spełniło się to marzenie niektórych ludzi. Przypuszczam że kibice Manchesteru byli pewni że to on po raz drugi z rzędu zdobędzie ten Puchar. A tu Barca zrobiła swoim kibicom taką niespodziankę. Guardiola człowiek który pracuje u nas dopiero 1 sezon zaprowadził Barcelonę na sam szczyt i odmienił ją. Barca grała najpiękniejszy futbol na świcie. Messi czy Iniesta zachwycali ogromną formą a to wszystko dzięki Guardioli. Ten finał był piękny i na pewno na zawsze zostanie w pamięci wszystkich kibiców. Barca dokonała niemożliwego. Miejmy nadzieję że w przyszłym sezonie Pan Wielki Guardiola także zaprowadzi nas bardzo wysoko.

0

Ja tak bardzo chcę żeby on u nas grał ale ciężko będzie go dostać bo 3 najlepsze kluby go chcą

0

Ciekawe jak sobie poradzą w tym sezonie

0

Oby Barca dostała Villę

0

Oby się zgodził na to i podpisał ten kontrakt.

0

Mamy i tak lepszych piłkarzy niż Real czy Manchester. Musimy postarać się o formę z tego sezonu

0

Brawo szkoda że nic nie strzelił. Ale Hiszpania to dopiero szaleje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?