FankaBarcy12
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Całe szczęście że zostanie, jak wy mogliście chcieć żeby odszedł
0
35 milionów to mało, on nie może odejść
0
Muszą się szybko dogadać
0
I bardzo dobrze, nie mogli się pogodzić z tym że przegrali i dla tego tak się zachowywali
0
Spoko piłkarz, nie wiedziałam ze ma synka
0
Valdes musi zostać w Barcelonie
0
Niech się z nim spotka i porozmawia. Musi go przekonać żeby został u nas, przecież nie ładnie było by odmówić komuś kto specjalnie w tej sprawie chce się spotkać
0
No to niech go kupią i już
0
Mam nadzieję że do nas przyjdzie
0
Raz piszą że go sprzedają a potem że nie w końcu nie wiadomo jaka jest prawda
0
Jak zwykle Villa strzelił, Barca musi go kupić.
0
Człowiek "Geniusz". Pierwszy sezon w Barcelonie a tyle z nią zdobył.
0
Fajne sekrety ma
0
Nie wiem co o tym sądzić, mógłby przyjść, ale ...
0
Bojana się nie opłaca w ogóle dawać. On jest świetnym piłkarzem
0
Niech podpiszą ten kontrakt z nim i po sprawie
0
Musi przyjść do nas, niech Real go nie kupuje
0
Muszą podpisać z nimi wszystkimi kontrakty nie możemy żadnego z nich stracić
0
Za miast Bojana lepiej dać Caceresa i kogoś jeszcze jak już tacy uparci są
0
Żonę ma śliczną, normalnie lalka
0
Co?? Niech Barca mu da to co chce i nie będzie problemu nie możemy go stracić
0
Mógłby przyjść
0
No to niech on powie Valencii żeby nam sprzedała Villę
0
Świetny artykuł, wszystko tak pięknie napisane i w szczegółach. A co do tego finału to on był wymarzony. Wszyscy chcieli aby to właśnie Barcelona zmierzyła się z Manchesterem United. I tak było, spełniło się to marzenie niektórych ludzi. Przypuszczam że kibice Manchesteru byli pewni że to on po raz drugi z rzędu zdobędzie ten Puchar. A tu Barca zrobiła swoim kibicom taką niespodziankę. Guardiola człowiek który pracuje u nas dopiero 1 sezon zaprowadził Barcelonę na sam szczyt i odmienił ją. Barca grała najpiękniejszy futbol na świcie. Messi czy Iniesta zachwycali ogromną formą a to wszystko dzięki Guardioli. Ten finał był piękny i na pewno na zawsze zostanie w pamięci wszystkich kibiców. Barca dokonała niemożliwego. Miejmy nadzieję że w przyszłym sezonie Pan Wielki Guardiola także zaprowadzi nas bardzo wysoko.
0
Ja tak bardzo chcę żeby on u nas grał ale ciężko będzie go dostać bo 3 najlepsze kluby go chcą
0
Ciekawe jak sobie poradzą w tym sezonie
0
Oby Barca dostała Villę
0
Oby się zgodził na to i podpisał ten kontrakt.
0
Mamy i tak lepszych piłkarzy niż Real czy Manchester. Musimy postarać się o formę z tego sezonu
0
Brawo szkoda że nic nie strzelił. Ale Hiszpania to dopiero szaleje