0

Mecz był piękny. Bardzo dobrze grał Puyol i Iniesta. Oczywiście inni też, ale oni według mnie najlepiej. Okropnie się cieszę że zdobyliśmy w tym sezonie potrójną koronę, a to wszystko dzięki Guardioli bo to on podniósł nas z dna i zaprowadził na sam szczyt. Dziękujemy

0

Skład jest dobry, ale jak by był Alves i Iniesta to by było lepiej.

0

Kurdę tylko niech tam kibicują na całego.Kibice też muszą dać z siebie wszystko ;)

0

Super filmik, bardzo mi się podoba

0

Będę oglądać na 100'%

0

Damy radę. Właśnie wychowankowie muszą dać z siebie wszystko

0

Nie będzie tak łatwo jak mu się wydaje. Barca to nie Chelsea

0

Oby ci wszyscy co mówią że Barca wygra mieli rację

0

No to świetnie dzisiaj strzelą po 1 i mamy Puchar

0

Ja trochę boję się tego meczu. Ale jak będą wygrywać to już będzie mi lżej.Jeżeli wygramy ten mecz to Guardiola chyba nie uwolni się od mediów i kibiców

0

Barca wygra, nikt jej nie podskoczy ;)

0

Trenować, trenować i jeszcze raz trenować. Musicie jutro dać z siebie dużo więcej niż kiedykolwiek ;)

0

Messi poprowadzi Barcelonę do Pucharu Ligi Mistrzów.

0

Wątpię że przyjmą odwołanie do tych kartek, nigdy nie przyjmują

0

Barcelona wygra, mam nadzieję. Znowu z Athletic Bilbabo fajnie

0

To jest finał marzeń. Barca go wygra tak jak w 2006 roku ;)

0

Miejmy nadzieję że ten stadion okaże się szczęśliwy dla nas ; )

0

Dobrze że wszystko się udało. Wracaj do zdrowia ;)

0

Super że już dobrze z nimi. zagrają z Manchesterem i pokażą taką grę jak nigdy ;)

0

Wygramy we środę, nie damy szans Manchesterowi. Mam nadzieję że Guardiola wpuści go w 2 połowie ;)

0

Według mnie Messi jest lepszy od Ronaldo i mam nadzieje że poprowadzi Barcelonę do Pucharu Ligi Mistrzów

0

Barca ich pokona na pewno ;)

0

Przykro mi, wracaj do zdrowia

0

No to następne świętowanie w środę wieczorem i we czwartek. ;)

0

Messi jest najlepszy, zdobędzie Złotą Piłkę, wygra z Barcą Ligę Mistrzów i w 2010 roku poprowadzi Argentyne do Pucharu Świata. Jest najlepszym piłkarzem w historii futbolu, ale tacy piłkarze jak Figo czy Maradona to tez były wielkie gwiazdy

0

Ja też go nie chcę ale wiadomo jakby przyszedł to bym go lubiła. Lepszy jest Ribery albo Villa. Nie wiem czemu wszyscy chcą iść do Realu.

0

Tak szczerze to mi się za bardzo nie podobają, ponieważ znowu wracamy do tych kilkunastu pasów a te co są w tym sezonie czyli z dwoma pasami są zdecydowanie ładniejsze. A co do tych no różowych to tez nie za ładne. Bramkarza strój taki sobie. Ale nie jest w ogóle związany z barwami Barcelony.

0

Szkoda ale on i tak w finale nie będzie grał

0

I mam nadzieję że ten najlepszy atak świata pokona najlepszą obronę z kilka razy ;)

0

Ten to tylko chce żeby nikt nie grał z Barcelony, bo się boi że przegra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?