FankaBarcy12
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mecz był piękny. Bardzo dobrze grał Puyol i Iniesta. Oczywiście inni też, ale oni według mnie najlepiej. Okropnie się cieszę że zdobyliśmy w tym sezonie potrójną koronę, a to wszystko dzięki Guardioli bo to on podniósł nas z dna i zaprowadził na sam szczyt. Dziękujemy
0
Skład jest dobry, ale jak by był Alves i Iniesta to by było lepiej.
0
Kurdę tylko niech tam kibicują na całego.Kibice też muszą dać z siebie wszystko ;)
0
Super filmik, bardzo mi się podoba
0
Będę oglądać na 100'%
0
Damy radę. Właśnie wychowankowie muszą dać z siebie wszystko
0
Nie będzie tak łatwo jak mu się wydaje. Barca to nie Chelsea
0
Oby ci wszyscy co mówią że Barca wygra mieli rację
0
No to świetnie dzisiaj strzelą po 1 i mamy Puchar
0
Ja trochę boję się tego meczu. Ale jak będą wygrywać to już będzie mi lżej.Jeżeli wygramy ten mecz to Guardiola chyba nie uwolni się od mediów i kibiców
0
Barca wygra, nikt jej nie podskoczy ;)
0
Trenować, trenować i jeszcze raz trenować. Musicie jutro dać z siebie dużo więcej niż kiedykolwiek ;)
0
Messi poprowadzi Barcelonę do Pucharu Ligi Mistrzów.
0
Wątpię że przyjmą odwołanie do tych kartek, nigdy nie przyjmują
0
Barcelona wygra, mam nadzieję. Znowu z Athletic Bilbabo fajnie
0
To jest finał marzeń. Barca go wygra tak jak w 2006 roku ;)
0
Miejmy nadzieję że ten stadion okaże się szczęśliwy dla nas ; )
0
Dobrze że wszystko się udało. Wracaj do zdrowia ;)
0
Super że już dobrze z nimi. zagrają z Manchesterem i pokażą taką grę jak nigdy ;)
0
Wygramy we środę, nie damy szans Manchesterowi. Mam nadzieję że Guardiola wpuści go w 2 połowie ;)
0
Według mnie Messi jest lepszy od Ronaldo i mam nadzieje że poprowadzi Barcelonę do Pucharu Ligi Mistrzów
0
Barca ich pokona na pewno ;)
0
Przykro mi, wracaj do zdrowia
0
No to następne świętowanie w środę wieczorem i we czwartek. ;)
0
Messi jest najlepszy, zdobędzie Złotą Piłkę, wygra z Barcą Ligę Mistrzów i w 2010 roku poprowadzi Argentyne do Pucharu Świata. Jest najlepszym piłkarzem w historii futbolu, ale tacy piłkarze jak Figo czy Maradona to tez były wielkie gwiazdy
0
Ja też go nie chcę ale wiadomo jakby przyszedł to bym go lubiła. Lepszy jest Ribery albo Villa. Nie wiem czemu wszyscy chcą iść do Realu.
0
Tak szczerze to mi się za bardzo nie podobają, ponieważ znowu wracamy do tych kilkunastu pasów a te co są w tym sezonie czyli z dwoma pasami są zdecydowanie ładniejsze. A co do tych no różowych to tez nie za ładne. Bramkarza strój taki sobie. Ale nie jest w ogóle związany z barwami Barcelony.
0
Szkoda ale on i tak w finale nie będzie grał
0
I mam nadzieję że ten najlepszy atak świata pokona najlepszą obronę z kilka razy ;)
0
Ten to tylko chce żeby nikt nie grał z Barcelony, bo się boi że przegra