0

No może 5:1 to nie będzie bo to za duży wynik ale tak z 2:1

0

To świetna wiadomość dla wszystkich. Trenuj i szykuj się na finał żebyś niezłe lanie Manchesterowi sprawił ;)

0

Ten filmik jest na prawdę świetny ;)

0

Nie za bardzo by się przydał, ale mógłby był. Wolę Villę i Riberego, oni są lepsi od niego ;)

0

To także jego wielka zasługa, bo to on prowadzi Barce i mówi jej jak ma grać. Dziękujemy Guardioli za wszystko

0

Damy radę i to my w tym roku będziemy świętować ;)

0

ostrzeżenie

mod

0

Barca była dużo lepsza od Realu, ale widzę że Ramos o tym wie

0

Strasznie się cieszę że Barca wywalczyła Mistrzostwo. Jesteśmy najlepsi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?