FankaBarcy12
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No może 5:1 to nie będzie bo to za duży wynik ale tak z 2:1
0
To świetna wiadomość dla wszystkich. Trenuj i szykuj się na finał żebyś niezłe lanie Manchesterowi sprawił ;)
0
Ten filmik jest na prawdę świetny ;)
0
Nie za bardzo by się przydał, ale mógłby był. Wolę Villę i Riberego, oni są lepsi od niego ;)
0
To także jego wielka zasługa, bo to on prowadzi Barce i mówi jej jak ma grać. Dziękujemy Guardioli za wszystko
0
Damy radę i to my w tym roku będziemy świętować ;)
0
ostrzeżenie
mod
0
Barca była dużo lepsza od Realu, ale widzę że Ramos o tym wie
0
Strasznie się cieszę że Barca wywalczyła Mistrzostwo. Jesteśmy najlepsi