O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5711
  • Liczba komentarzy 29
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Ban!

0

W lidze może i tak ale ostatnia nasza wygrana W CL nie nastraja do dumy [patrz mecz z Chelsea na SB]

0

Jeśli to prawda to zajebiście jestem zaaaaaa!!!!!!!!

0

jak ma się tak szczupła kadre jak nasza to trzeba wspierać sie zawodnikami z cantery i BArcy B:]

0

Ostrzeżenie

Zobacz wszystkie

0

Ale wy przybici jesteście jak paczka gwoździ to kto wkońcu strzelił Pedro czy Villa? bo nie mam linka to nie ogladam:0

0

Ostrzeżenie

0

Narazie jestem sceptyczny co do tych wszystich meczów w tym sezonie myślę że wielki sprawdzian dopiero nadejdzie w Gran Derbi Europa bo patrząc w tej chwili na siłe rażenia obu drużyn to Real ma wiekszą siłę ale my za to jesteśmy dużo bardziej zgrani mecz z Realem pokaże nam czy jesteśmy światową potęgą numer 1 czy już może 2-3-4 za Interem Chelsea.......... etc:)

0

jak ma się tak szczupła kadre jak nasza to trzeba wspierać sie zawodnikami z cantery i BArcy B:]

0

Nie będę z tobą dzieciaczku dyskutował idz sie ponapinaj do brata albo siostry trollu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?