Narazie jestem sceptyczny co do tych wszystich meczów w tym sezonie myślę że wielki sprawdzian dopiero nadejdzie w Gran Derbi Europa bo patrząc w tej chwili na siłe rażenia obu drużyn to Real ma wiekszą siłę ale my za to jesteśmy dużo bardziej zgrani mecz z Realem pokaże nam czy jesteśmy światową potęgą numer 1 czy już może 2-3-4 za Interem Chelsea.......... etc:)
Komentarze
0
Ban!
0
W lidze może i tak ale ostatnia nasza wygrana W CL nie nastraja do dumy [patrz mecz z Chelsea na SB]
0
Jeśli to prawda to zajebiście jestem zaaaaaa!!!!!!!!
0
jak ma się tak szczupła kadre jak nasza to trzeba wspierać sie zawodnikami z cantery i BArcy B:]
0
Ostrzeżenie
0
Ale wy przybici jesteście jak paczka gwoździ to kto wkońcu strzelił Pedro czy Villa? bo nie mam linka to nie ogladam:0
0
Ostrzeżenie
0
Narazie jestem sceptyczny co do tych wszystich meczów w tym sezonie myślę że wielki sprawdzian dopiero nadejdzie w Gran Derbi Europa bo patrząc w tej chwili na siłe rażenia obu drużyn to Real ma wiekszą siłę ale my za to jesteśmy dużo bardziej zgrani mecz z Realem pokaże nam czy jesteśmy światową potęgą numer 1 czy już może 2-3-4 za Interem Chelsea.......... etc:)
0
jak ma się tak szczupła kadre jak nasza to trzeba wspierać sie zawodnikami z cantery i BArcy B:]
0
Nie będę z tobą dzieciaczku dyskutował idz sie ponapinaj do brata albo siostry trollu