0

Ban!

0

W lidze może i tak ale ostatnia nasza wygrana W CL nie nastraja do dumy [patrz mecz z Chelsea na SB]

0

Jeśli to prawda to zajebiście jestem zaaaaaa!!!!!!!!

0

jak ma się tak szczupła kadre jak nasza to trzeba wspierać sie zawodnikami z cantery i BArcy B:]

0

Ostrzeżenie

0

W takich meczach jak najwięcej młodych zdolnych z cantery:)

0

Mało realne :) myślę że jego rolę rozgrywającego w Hiszpanii zajmie Cesc lub ktoś inny...

0

czy tam intuicja :)

0

Mięska intulicja mówi mi że na 7 się podktniemy zwycięstwie z rzędu

0

No to ładnie pozostało jeszcze troche żeby być najlepszym np. Pokonać Marsjanów Wygrać Lige kosmosu na Jowiszu etc. xD

0

Narazie jestem sceptyczny co do tych wszystich meczów w tym sezonie myślę że wielki sprawdzian dopiero nadejdzie w Gran Derbi Europa bo patrząc w tej chwili na siłe rażenia obu drużyn to Real ma wiekszą siłę ale my za to jesteśmy dużo bardziej zgrani mecz z Realem pokaże nam czy jesteśmy światową potęgą numer 1 czy już może 2-3-4 za Interem Chelsea.......... etc:)

0

Taaak! jestem z Lublina a to widać że 12 letni internetowy z murzyńskiej wioski koło Warszawy:)

0

to czego sie dzieciaku boisz podac nazwy miasta:) masz 14 lat i jestes jebanym internetowym napinaczem szkoda mi na ciebie czasu wes rozdmuch i pierdol barana w sciane idioto

SZCZYMRYj!

0

jak bedzie w mojim wojewodztwie to wpadne a jak nie to ty sie przejedziesz cwelku:D bo szkoda mi na ciebie wachy Lublin ul. Lubartowska 56/5

0

znaczy nazwe wioski

0

ale podaj ulice swojej murzyńskiej kurewskiej wioski pedale -.-

0

a o twojej starej nie bede mówił ostatnio Policjantom pałe opierdalała

0

Real Madryt1902

Podaj adres lamusie zara wpadne :)

0

Nie będę z tobą dzieciaczku dyskutował idz sie ponapinaj do brata albo siostry trollu

0

Ale wy przybici jesteście jak paczka gwoździ to kto wkońcu strzelił Pedro czy Villa? bo nie mam linka to nie ogladam:0

0

Real Madryt cos tam

twoja "druzyna" jest jak narazie wielka w robieniu dużych i głośnych transferów a Barcelona was jedzie jak szmaty przez ostatnie 2 lata:)

0

Kopsnijcie linka bo nie mogłem oglądać 1 połowy :)

0

adan23

Co ty za głupoty gadasz że nie pasuje co z tego że ofensywny i że Walijczyk ale ważne że najlepszą obroną jest atak:D

0

tylko zauważ że Fc Barcelona to jest firma oni patrzą też na to z perspektywy ekonomicznej fabregasa nie kupią bo za drogi ale kupią Suareza czy kogoś innego Barcie nie trzeba dużo wzmocnień przydałby sie lewo skrzydłowy napadzior i prawy obrońca w razie sprzedaży Dani Alvesa moje typy:

Prawy Obrońca - Rafinha

Napadzior - Suarez/Lukaku/Tevez

Lewe Skrzydło - Jesus Navas

0

plota i tyle przecież Obi Mikel Jest lepszy obiektywnie patrząc

0

Ramossss

Niby czego ma Barcelona sie bać realu? jakoś nie pokazaliście jeszcze klasy na tle renomowanych przeciwników Milan był sprawdzianem ale to już jest średnia półka raczej myślę że to wy powinniście sie bać bo Barca się dopiero rozkręca a real dostaje zadyszki mimo tak szerokiej kadry i 3razy większej wydanej sumy przez ostanie 2 lata na transfery takze skończ się napinać trollu

0

Ja tradycyjnie z Mozambiku

Nie znacie sie wszyscy:)

0

Nie ogladam mecze Angielskiej Premiership ale mimo wszystko nie chcial bym go w Barcelonie jest po prostu za słaby ja na miejscu Guardiolli zamiast starać sie o Fabregasa czy Artete to kupiłbym Edena Hazarda:)

0

Jestem prawie na sto procent pewny że Sznajder dostanie złotą piłke zdobył lige mistrzow był w finale w Rpa prz czym był wyrozniajacym sie zawodnikiem na obu turniejach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?