0

Strasznie mnie pocieszył optymizm Guardioli !

0

Barca ponad wszystko < 33333 VeB !!!

0

katalonczyk1000, masz racje trzymam cię za słowo ; D

0

tym co Guardiola powiedział o Tello narobił nam tylko wstydu .

0

Barcelona grała swoje no ale cóż co robił Tello kiedy dostawał piłkę ? Cały czasz nie mogę się pogodzić z decyzją Guardioli dlaczego on go wpuścił i czemu zmienił w drugej połowie Xaviego a nie Tello ??????? Co za młot, nie mogę się z tym pogodzić ; /

0

kajne, popieram

0

Gratulacje Madryt, ale myślę że za tą wygraną na CN możecie podziękować trochę Guardioli,

0

dodam jeszcze, że nie mam nic do Thiago miał parę błędów, ale nie które dryblingi udawały mu się prawie jak Inieście, potrzebne jest mu doświadczenie i powinien go co raz więcej nabierać przez takie właśnie mecze .

0

yama789, przykro mi to mówić, ale trochę w tym prawdy jest ; / weź takiego Szczęsnego on na pewno się u nas nie zmarnuje, a Valdesa i tak kiedyś będzie trzeba zastąpić.

0

GalatFCB, podpisuje się pod tym . ..?

0

Som i serem ! ! !

0

blaugrana_36, nie wiem dlaczego jesteś takim pesymistą ???

0

bebef, takie jest moje zdanie,a jeśli wyrażasz się tak do kibica Barcelony to sam ....

0

Moim zdaniem to ten mecz przez Guardiole był z góry przegrany, bo nie wierzył już w zdobycie ligi . To naprawdę najbardziej mnie wk*rwiło w karierze Guardioli !!! Kiedyś pisałem, że Guardiola mówiąc oz dobyciu ligi zdejmuje z nich presje jaka an nich ciążyła, ale to zdaje się być nie prawdą ; //////////////

0

1. Dlaczego Tello zagrał od 1 minuty ?
2. Dlaczego Tello nie był zmieniony w 2 połowie
3. Dlaczego Pique nie zagrał ? (to chyba koniec naszego Puyola < 333)
4. Dlaczego Xavi był zmieniony w tak ważnym meczu ?
5. Co tym składem chciał osiągnąć Guardiola ??? Moim zdaniem przegraliśmy właśnie przez ostatnio wymienionego Guardiole !!! VeB !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! < 333333

0

Mocno trzymam za niego kciuki, ale wiem że on w takim meczu nas nie zawiedzie !! VeB < 33333

0

Trzymam kciuki za Afellaya bardzo ucieszył by mnie jego dobry występ !!

0

Na pewno w tym rewanżu będzie odgrywał ważną role mecz z Realem więc najpierw "martwmy" się tym meczem ! VeB !

0

Chciałem jeszcze zwrócić uwagę na mało indywidualnych akcji z środku pola bo to mogło rozbroić tak szczelną obronę The Blus jak w przypadku drugiego gola gdzie zapoczątkował Iniesta właśnie dryblingiem .


0

Moim zdaniem bd mecz Iniesty. Miałem wrażenie że byl czasami faulowany przy lini końcowej zespołu Chelsa, ale i tak najważniejsze jest teraz w pierwszej kolejności GD i rewanż. Bardzo pocieszyło mnie zdanie na temat morał zespołu, bo tego się obawiałem,że mogą się trochę tą porażką przejąć. Jesteśmy zawsze z wami Andres < 33333 VeB !!!!

0

VISCA EL BARCA !!!

0

Łatwizna ; )) nie oczywiście sobie żartuje, ale i tak mam nadzieje że wygramy , czeka nas piękne widowisko !! 1:3 dla Barcelony !

0

damianm0, Jesteś chyba pierwszym kibcie zapewne ukochanego Realu, do którego nic nie mam ; DDDD Ważne 3 pkt i tyle . VeB!!!

0

musi to wygra i dlatego wlasnie to osiagniemy !!

0

Ale i tak mimo wszystko najważniejszy jest tylko ten jedyny w piłce nożnej !! VeB !!!

0

oo kur*a Villa jeszcze im pokaże na Gran Derbi : DDD trzymamy kciuki !!! VeB !!!

0

Nie mgoe sie doczekac kolejnej straty punktwo Realu ; DD

0

Nie mogę się już doczekać finału z Bayernem ; D

0

Absolutnie zgadzam się komentarze ksobi do wypowiedzi katallonczyk16. Guardiola na pewno miał w tym swój plan, aby zdjąć presje ze swoich piłkarzy i bardzo dobrze, że to zrobił co z pewnością mu się udało. Liga jest nasza !!!

0

No i Liga wymyka się Realowi z rąk, nie chciał bym być teraz Kibicem Realu,a tym bardziej w skórze Mourinho . Teraz to mają obsrane, presja ich zje i wysra na drugie miejsce !! VeB !!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?