1

@krajana Ze zdjęć wyglądał na nieprzyjemnego gościa ale to może tylko pozory.

0

@Ptasior Antony jest warty każde euro

0

Antony>>>>>>>>Raphinha factos

0

Rashford przekuł formę z Mundialu

0

Jak się Garnacho spisywał bo dopiero odpalam meczycho? @Encore

1

@kynio302 ładnie zrobione chociaż sam bym takiego czegoś sobie nie zrobił

1

@Danny Gaucho Mama mi szlaban na kompa dała :(

0

Ale dym na Trans TV

0

@Rust_Cohle 1.Grosicki
2.Góralski
3.Hajto
4.Wawrzyniak
5.Grosicki

2

@Kuba_1 Czego stawiasz City wyżej niż PSG,przcież jedno i drugie to takie samo szambo xD

6

@Emhyr Mam nadzieje że Polska wygra mundial za 4 lata i zobaczymy banknot z wizerunkiem Grosickiego.

1

Jako całokształt kariery kto według was jest lepszy Ronaldinho czy Neymar.Ronnie miał krótki Prime gdzie był przekocurem,w tamtym okresie również dużo wygrał ale Neymar jednak długo trzyma się na samym topie i liczby też kręci lepsze,a myśle że Złotą piłkę też by zdobył tylko miał ciężko rywalizować z Messim i Ronaldo.

11

@Barca1992 Dlatego nie warto pracować.Bezrobocie to jest życie.

0

Xavi do czerwca

2

@Kuba_1 Spokojnie jak wygram MŚ to pobije ten rekord.

0

@Emhyr Messiego na projekt sportowy naciągnie tak samo jak Kounde Raphinie i Ferrana xD

6

@MateuszDoniec Michniewicz będzie wolny

9

@Encore Krychowiak to samo potrafi

0

@Kondziubarca Messiego juz nigdy nie zobaczymy jako gracza Barcelony.Trzeba się z tym pogodzić i zacząć patrzeć w przyszłość.

1

Jak Busi zostanie to #XAVIOUT

0

@Bartula Już ci tłumacze, bo strzelił bramkę Niemcom w 2014.

1

@Encore Ten Enzo to jeszcze może się niezłym niewypałem stać więc się nie nakręcajcie na niego tak bardzo.

0

@LewoSkrzydlowy11 Dla nich wyjście z grupy z Hipszanią i Niemcami jest sporym suckesem,bardzo ładne obrazki były po tym jak awansowali w centrum Tokio a tam masz dopiero tłum ludzi i jakoś zamieszek żadnych nie było.Ale rozumiem że wolicie Anarchie.

0

Komentarz usunięty

2

@DonCarletto


Dzicz,a niektórzy jeszcze próbują gadać jaki to piękny naród jest xD a jak Marokańczycy się "cieszyli" w podobny sposób to już było źle i ble.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Mns21 Po tym jak kręcił pod publiczkę tylko żeby wyświetlenie robić na twitchu pod koniec okienka transferowego jakoś mniej mu ufam

6


Ale byłby ryk jakby młody poszedł do Realu xD

0

@LewoSkrzydlowy11 Powróżyć kawalerowi?

5


A temu co się stało,z tym zarostem wygląda jak 40 latek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?