FcBarcelonaFanMSN
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Z moich osobistych źródeł wiem że Zidane będzie trener Reprezentacji Polski
0
@bartekvisca Możemy zyskać parę punktów w tabeli.
1
xDDD Jak rzeczywiście przedłużą kontrakt z Busim to nieważne czy wygramy ligę Xavi powinien zostać zwolniony dyscyplinarnie.
3
Ten zarząd to do zwolnienia.
1
Komentarz usunięty
1
Interesujmy się dalej średniakami,może kiedyś dojdziemy dalej w LM niż faza grupowa.
0
@MESSIah16 Zobaczymy narazie idzie mu dobrze ale ile to było takich talentów zwłaszcza w United które przepadały.
5
@AdiKingu96 Żeby uważać go za pełnoprawnego GOATA musi zdobyć lige Europy,do niego należy decyzja.
4
@Cotutajsiedzieje Pamiętaj że następne mundiale będą już grane w Czerwcu więc będzie miał 27 lat,31 i 35.Mocno zależy od tego jak się będzie prowadził.Mbappe mocno jest zależny od szybkości i dryblingu a to mocno zanika przy skrzydłowych po 30.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@klopx Mogli nagrywać minute i to robili.
8
Mbappe ma tyle umiejętności i zaangażowania, że będzie jeszcze w niejednym finale MŚ. Ma wszystko, aby osiągnąć wiele
2
@Antimadridista_WR Jakby Gavi i Pedri i FDJ grali pod okiem Guardioli to już by byli top 5 najlepszymi pomocnikami na świecie.
0
@Bartula Kiedyś w Brazylii ukradli trofeum MŚ.Po tym pewnie się zabezpieczają.
https://www.goal.com/en-gb/news/what-happened-jules-rimet-world-cup-trophy/cafweq8qdlnb1tytcht1td5i2
0
@AllBundy Czyli jakbyś miał prapradziadka Niemca to jesteś Polakiem czy Niemcem?Bo w Polsce w takim razie mało rodowitych Polaków mieszka patrząc na to jak najeżdżanym krajem byliśmy.
2
@AllBundy @Kgorecki2500 Czego nie rozumiecie, każdy z nich urodził się we Francji, wychował, trenował i uczył. Pomijam fakt o znajomości języka bo nawet dla was to powinno być jasne. To jest po prostu drugie/trzecie pokolenie imigrantów. Chyba że jest jakiś wymóg bycia białym, a ja zwyczajnie o nim nie wiem.
2
@Kgorecki2500 Jakbyś się wychowywał w kulturze Francuskiej od małego to jak najbardziej mógłbyś się nazywać Rodowitym Francuzem.
0
@Antimadridista~ @mientusek1407 To czego nikt się nie czepia Argentyńczyków gdzie 80% ma korzenie Niemieckie,portugalskie i Hipszańskie?
2
@Janiama Słabe te Muchachos tak szczerze,Francuskie RAMENEZ LA COUPE A LA MAISON Było bardziej chwytliwe,zresztą do dzisiaj leci czasami na słuchawkach.No ale to kwestia gustu.
1
Daily reminder,że w podstawie Francji gra więcej Francuzów niż Polaków w reprezentacji Polski.
0
@tristan87 No dobra jeszcze na La bambie go lubią.
0
Komentarz usunięty
6
Ale bym sobie obejrzał takie Cadiz z Elche
0
@DaPidejpi Benzema,Foden,Kane
2
@Tomek_TF Isco w Prime to był przekocur,zazdrościłem im Isco w opór ale teraz to raczej była by kula u nogi a nie ktoś na poziomie klubu z top3.
0
Za godzinę zobaczę najpiękniejszy obrazek w moim życiu
1
Dembele w 40 pokazuje dostanie jak bardzo przepłacony jest.
4
Dembele nasz człowiek
0
@Gacork Oby nie
0
Pamiętajcie to że Argentyna atakuje Francje to nic nie znaczy,nawet my ich dominowaliśmy oni mają taką taktykę by potem kontrować skrzydłami.