0

@tristan87 Z moich osobistych źródeł wiem że Zidane będzie trener Reprezentacji Polski

0

@bartekvisca Możemy zyskać parę punktów w tabeli.

1

xDDD Jak rzeczywiście przedłużą kontrakt z Busim to nieważne czy wygramy ligę Xavi powinien zostać zwolniony dyscyplinarnie.

3


Ten zarząd to do zwolnienia.

1

Komentarz usunięty

1

Interesujmy się dalej średniakami,może kiedyś dojdziemy dalej w LM niż faza grupowa.

0

@MESSIah16 Zobaczymy narazie idzie mu dobrze ale ile to było takich talentów zwłaszcza w United które przepadały.

5

@AdiKingu96 Żeby uważać go za pełnoprawnego GOATA musi zdobyć lige Europy,do niego należy decyzja.

4

@Cotutajsiedzieje Pamiętaj że następne mundiale będą już grane w Czerwcu więc będzie miał 27 lat,31 i 35.Mocno zależy od tego jak się będzie prowadził.Mbappe mocno jest zależny od szybkości i dryblingu a to mocno zanika przy skrzydłowych po 30.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@klopx Mogli nagrywać minute i to robili.

8


Mbappe ma tyle umiejętności i zaangażowania, że będzie jeszcze w niejednym finale MŚ. Ma wszystko, aby osiągnąć wiele

2

@Antimadridista_WR Jakby Gavi i Pedri i FDJ grali pod okiem Guardioli to już by byli top 5 najlepszymi pomocnikami na świecie.

0

@Bartula Kiedyś w Brazylii ukradli trofeum MŚ.Po tym pewnie się zabezpieczają.
https://www.goal.com/en-gb/news/what-happened-jules-rimet-world-cup-trophy/cafweq8qdlnb1tytcht1td5i2

0

@AllBundy Czyli jakbyś miał prapradziadka Niemca to jesteś Polakiem czy Niemcem?Bo w Polsce w takim razie mało rodowitych Polaków mieszka patrząc na to jak najeżdżanym krajem byliśmy.

2

@AllBundy @Kgorecki2500 Czego nie rozumiecie, każdy z nich urodził się we Francji, wychował, trenował i uczył. Pomijam fakt o znajomości języka bo nawet dla was to powinno być jasne. To jest po prostu drugie/trzecie pokolenie imigrantów. Chyba że jest jakiś wymóg bycia białym, a ja zwyczajnie o nim nie wiem.

2

@Kgorecki2500 Jakbyś się wychowywał w kulturze Francuskiej od małego to jak najbardziej mógłbyś się nazywać Rodowitym Francuzem.

0

@Antimadridista~ @mientusek1407 To czego nikt się nie czepia Argentyńczyków gdzie 80% ma korzenie Niemieckie,portugalskie i Hipszańskie?

2

@Janiama Słabe te Muchachos tak szczerze,Francuskie RAMENEZ LA COUPE A LA MAISON Było bardziej chwytliwe,zresztą do dzisiaj leci czasami na słuchawkach.No ale to kwestia gustu.

1


Daily reminder,że w podstawie Francji gra więcej Francuzów niż Polaków w reprezentacji Polski.

0

@tristan87 No dobra jeszcze na La bambie go lubią.

0

Komentarz usunięty

6

Ale bym sobie obejrzał takie Cadiz z Elche

0

@DaPidejpi Benzema,Foden,Kane

2

@Tomek_TF Isco w Prime to był przekocur,zazdrościłem im Isco w opór ale teraz to raczej była by kula u nogi a nie ktoś na poziomie klubu z top3.

0

Za godzinę zobaczę najpiękniejszy obrazek w moim życiu

1

Dembele w 40 pokazuje dostanie jak bardzo przepłacony jest.

4

Dembele nasz człowiek

0

@Gacork Oby nie

0

Pamiętajcie to że Argentyna atakuje Francje to nic nie znaczy,nawet my ich dominowaliśmy oni mają taką taktykę by potem kontrować skrzydłami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?