FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Chciał nowych wyzwań ? to ma, u nas miał jak w niebie.
0
I oby Turcja ten wynik utrzymała, Holandia jest tak słaba ze az zal byloby ich ogladac na euro.
1
Rakieta i 2:0 dla Chorwacji.
0
Tak starczy remis
0
Komentarz usunięty
1
Lewandowski ? jak mogłeś zapomnieć o Wawrzyniaku ?
14
Ciekawe czy kibice Chelsea są też zadowoleni z jego gry.
9
Nolito też powinien grać zamiast Pedro który prezentuje to samo co Fabregas.
0
do 4k to nikogo ciekawego nie ma
6
Na onecie to on już złotą piłkę wygrał.
0
To byłoby epickie wydarzenie :-)
0
Dobry grajek ale po co nam gracz który zagra 1-2 spotkania a potem pauzuje z miesiąc i tak cały czas.
5
Ja to bym chciał posłuchać duet Hajto-Żewłakow, czuje że byłyby to coś wspaniałego niczym gra Chelsea lub Lecha w tym sezonie.
0
0:0 lub 1:1 daje nam awans, remis 2:2 wzwyż ew. porażka daje awans Irlandii.
0
w Fifie teraz też jest ciężko.
0
PES od 14 to jedno wilkie gów....
1
1:0 dla nas i będzie pięknie.
0
Sporo tu podobnych nicków także cięzko wiedzieć kto jest kto ;p
1
Tylko na Eurosporcie
1
Piqué: Nie dobijałem strzału Neymara z wolnego, bo myślałem, że jestem na spalonym, a piłka i tak wpadnie do siatki.
0
No niestety czasem wygrywa gorszy :(
0
Szkoda że nam takie szczęście nie dopisuje.
1
Przecież oni nic nie grają praktycznie.
2
Ta.. lepsi. mieliście więcej szczescia i tyle.
0
Mam nadzieje że po przerwie na reprezentacje Verminator będzie już zdrowy i wskoczy do pierwszego składu.
0
Drugi mecz z rzędu przegrany na wyjeździe.
1
Nie bądź taki pewny porażki/remisu Realu bo ich dwunastym zawodnikiem może się okazać że będzie jutro sędzia.
0
Ta porażka będzie impulsem jak po meczu z Real Sociedad przegranym, tylko ile jeszcze musimy przegrać żeby coś to zmieniło ?!
2
Spokojnie ta porażka dobrze nam zrobi -_-
0
Spokojnie ta porażka zrobi nam dobrze, zimny prysznic itd. odegramy się na Rayo pewnie będą takie teksty ale to już któryś raz w tym sezonie.