2

Chciał nowych wyzwań ? to ma, u nas miał jak w niebie.

0

I oby Turcja ten wynik utrzymała, Holandia jest tak słaba ze az zal byloby ich ogladac na euro.

1

Rakieta i 2:0 dla Chorwacji.

0

Tak starczy remis

0

Komentarz usunięty

1

Lewandowski ? jak mogłeś zapomnieć o Wawrzyniaku ?

14

Ciekawe czy kibice Chelsea są też zadowoleni z jego gry.

9

Nolito też powinien grać zamiast Pedro który prezentuje to samo co Fabregas.

0

do 4k to nikogo ciekawego nie ma

6

Na onecie to on już złotą piłkę wygrał.

0

To byłoby epickie wydarzenie :-)

0

Dobry grajek ale po co nam gracz który zagra 1-2 spotkania a potem pauzuje z miesiąc i tak cały czas.

5

Ja to bym chciał posłuchać duet Hajto-Żewłakow, czuje że byłyby to coś wspaniałego niczym gra Chelsea lub Lecha w tym sezonie.

0

0:0 lub 1:1 daje nam awans, remis 2:2 wzwyż ew. porażka daje awans Irlandii.

0

w Fifie teraz też jest ciężko.

0

PES od 14 to jedno wilkie gów....

1

1:0 dla nas i będzie pięknie.

0

Sporo tu podobnych nicków także cięzko wiedzieć kto jest kto ;p

1

Tylko na Eurosporcie

1

Piqué: Nie dobijałem strzału Neymara z wolnego, bo myślałem, że jestem na spalonym, a piłka i tak wpadnie do siatki.

0

No niestety czasem wygrywa gorszy :(

0

Szkoda że nam takie szczęście nie dopisuje.

1

Przecież oni nic nie grają praktycznie.

2

Ta.. lepsi. mieliście więcej szczescia i tyle.

0

Mam nadzieje że po przerwie na reprezentacje Verminator będzie już zdrowy i wskoczy do pierwszego składu.

0

Drugi mecz z rzędu przegrany na wyjeździe.

1

Nie bądź taki pewny porażki/remisu Realu bo ich dwunastym zawodnikiem może się okazać że będzie jutro sędzia.

0

Ta porażka będzie impulsem jak po meczu z Real Sociedad przegranym, tylko ile jeszcze musimy przegrać żeby coś to zmieniło ?!

2

Spokojnie ta porażka dobrze nam zrobi -_-

0

Spokojnie ta porażka zrobi nam dobrze, zimny prysznic itd. odegramy się na Rayo pewnie będą takie teksty ale to już któryś raz w tym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?