0

goooooooooooooooooooooooool

0

Krystynka już zaczyna swój pokaz, to dopiero początek.

6

Szkoda go, ale życie bywa okrutne.

2

A co mamy pisać ze real nas zmiecie, zniszczy itd. trzeba wierzyć w naszych a nie.

1

Grzesiek Rasiak inaczej mówiąc Rasialdo.

0

A to ci dopiero niespodzianka.

0

No to teraz hat trick na Santiago i Romario minięty :D

0

To Ci niespodzianka że BBC gorsze :)

15

Villareal życze wam z całego serca 3 pkt z realem.

9

No właśnie szkoda że taki kocur jak Gumbau marnuje się u nas na ławce -_-

6

Owocnych łowów.

1

Większego idioty i buraka to chyba nie ma.

3

Falstart to miała np. Sevilla a nie Celta.

1

Zaoferować to on się mógł najwyżej legii a nie nam.

8

Adama gra w Aston Villa a nie w Stoke

0

Czeka ich raczej środek tabeli

1

5 celny strzał Valencii i piąta bramka, niezłe lanie dostaje Celta.

11

Robben z Lewandowski widać że się lubią, jest między nimi chemia taka jaka pomiędzy Ronaldo i 11 metrem.

0

Parejo i 4:1 dla Valenci

3

Ibra i już 2:0 dla PSG, liga Francuska tak jak i Niemiecka ligą jednej drużyny.

2

eh.. liczyłem chociaż na remis :(

1

Nie wiem czy aż tak słaba ta Bundesliga czy aż tak mocny jest Bayern.

0

Jaka ta UEFA jest poje... pewnie jakby dostali kopertę to daliby nam spokój.

0

Komentarz usunięty

1

Po cholerę nam ktoś taki jak on ? swoje lata świetności ma za sobą, już wole Munira/Sandro żeby grali wniosą tyle co on.

0

3:0 i pięknie, teraz jeszcze zatopić żółtą łódź podwodną i czekamy na el clasico

0

Cavani w końcu chłop jak dąb.

0

Po 15 minutach ponoć ronaldo wpadł tam gdzie Boateng po akcji Messiego.

2

Podobno przestawili ze Stamford Bridge na Bernabeu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?