0

Nie bądź taki pewny, piłka nożna to nieprzewidywalny sport i może się wiele wydarzyć.

0

Nie, daje tylko szanse w następnym turnieju

1

Cholernie szkoda tej nie wykorzystanej piłki na 26:24 w pierwszym secie

0

No i 3:0 dla Francji :-(

1

Tylko zwycięzca , drudzy i trzeci grają w next turnieju

0

Jutro mecz o wszystko z niemcami, albo następny turniej klasyfikacyjny albo nasi oglądają RIO w tv

1

Komentarz usunięty

1

To się nazywa przyciśnięcie rywala w końcówce

0

Chciałoby się rzec powodzenia Munir w nowym klubie ale pewnie zostanie :(

0

Live sports tv czy jakoś tak z tego co pamietam ale moge sie mylić

0

No to co jutro 3 pkt z Granadą i 3:0 z Francją

0

Jeśli chodzi o pau lopeza to nie dostal zadnej kary

1

Parafrazując słowa pewnego skrzydłowego, gdybym powiedział to co sądzę o tej karze i pracy tego komitetu to trafiłbym do więzienia

0

Hahahahaha to jest jakiś kurw... żart, Suarez dwa mecze a ten bandyta Pau Lopez bezkarny patologia, w dodatku diop jeden mecz nic tylko się smiać, żenada!!

3

W anglii to by sobie z 10 spotkań odpoczywał.

43

Jeśli Suarez otrzyma jakieś zawieszenie a ten bandyta bo inaczej Pau Lopeza nazwać nie można nie to już to będzie przegięcie.

0

Czego to ludzie nie wymyślą dla większej czytelności ew. sprzedaży

0

Real raczej wygra, w końcu u siebie grają to sędziowie będą raczej w dobrej formie.

79

Więcej niż jedno zwierze to ? espanyol

0

Pewnie brakło mu miejsca w notesie lub długopis się wypisał :-)

64

Znając nasze szczęście skończy się na kilku meczach zawieszenia dla Suareza, a bramkarz espanyolu oczywiscie bezkarny

33

Szkoda ze to BBC nie funkcjonuje tak dobrze z mocniejszymi rywalami jak z Malmoe, Szachtarem czy innymi słabymi zespołami

1

Bydło nie potrafi godnie pogodzić się z porażką

18

Z t4kim bydlem jak esp4nyol to na p4stwiako a nie st4dion

15

Komentarz usunięty

0

Prędzej czy później na każdego z nas przyjdzie pora

1

Celta jest bez formy ale może coś ugrają

4

Spokojnie real odbije sobie ten remis w pucharze króla :-)

0

Na Rosaleda zawsze gra nam się cieżko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?