FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie bądź taki pewny, piłka nożna to nieprzewidywalny sport i może się wiele wydarzyć.
0
Nie, daje tylko szanse w następnym turnieju
1
Cholernie szkoda tej nie wykorzystanej piłki na 26:24 w pierwszym secie
0
No i 3:0 dla Francji :-(
1
Tylko zwycięzca , drudzy i trzeci grają w next turnieju
0
Jutro mecz o wszystko z niemcami, albo następny turniej klasyfikacyjny albo nasi oglądają RIO w tv
1
Komentarz usunięty
1
To się nazywa przyciśnięcie rywala w końcówce
0
Chciałoby się rzec powodzenia Munir w nowym klubie ale pewnie zostanie :(
0
Live sports tv czy jakoś tak z tego co pamietam ale moge sie mylić
0
No to co jutro 3 pkt z Granadą i 3:0 z Francją
0
Jeśli chodzi o pau lopeza to nie dostal zadnej kary
1
Parafrazując słowa pewnego skrzydłowego, gdybym powiedział to co sądzę o tej karze i pracy tego komitetu to trafiłbym do więzienia
0
Hahahahaha to jest jakiś kurw... żart, Suarez dwa mecze a ten bandyta Pau Lopez bezkarny patologia, w dodatku diop jeden mecz nic tylko się smiać, żenada!!
0
http://memypilkarskie.pl/img/9044/zidane-trolluje-benzeme-p/
haha dobre ;)
3
W anglii to by sobie z 10 spotkań odpoczywał.
43
Jeśli Suarez otrzyma jakieś zawieszenie a ten bandyta bo inaczej Pau Lopeza nazwać nie można nie to już to będzie przegięcie.
0
Czego to ludzie nie wymyślą dla większej czytelności ew. sprzedaży
0
Real raczej wygra, w końcu u siebie grają to sędziowie będą raczej w dobrej formie.
79
Więcej niż jedno zwierze to ? espanyol
0
Pewnie brakło mu miejsca w notesie lub długopis się wypisał :-)
64
Znając nasze szczęście skończy się na kilku meczach zawieszenia dla Suareza, a bramkarz espanyolu oczywiscie bezkarny
33
Szkoda ze to BBC nie funkcjonuje tak dobrze z mocniejszymi rywalami jak z Malmoe, Szachtarem czy innymi słabymi zespołami
1
Bydło nie potrafi godnie pogodzić się z porażką
18
Z t4kim bydlem jak esp4nyol to na p4stwiako a nie st4dion
15
Komentarz usunięty
0
Prędzej czy później na każdego z nas przyjdzie pora
1
Celta jest bez formy ale może coś ugrają
4
Spokojnie real odbije sobie ten remis w pucharze króla :-)
0
Na Rosaleda zawsze gra nam się cieżko