2

Ja bedę :) jutro bedą mieli cieżko z West Hamem ale licze na standardowe 1:0 dla lisów

25

Komentarz usunięty

4

A czy niebo jest zielone ? glupie pytanie, jak nic bedzie z 5-0 i hat trick "maszyny"

6

Oby spadli i juz nigdy nie wrocili

26

Panie Dybala jak chce Pan grac z Messim w klubie to jedynie w Barcelonie

0

Jakiś cud może tylko pozwolić awansować City

0

Nieźle mi sie trafilo oglądałem 2 razy mecz Liverpoolu w tym sezonie i za kazdym razem niesamowity mecz najpierw 5:4 z Norwich a dzisiaj z BVB, po prostu bajka, szkoda ze tak wspaniale mecze tak rzadko sie zdarzają

0

Co za meczycho na Anfield, oby jak najwiecej takich otwartych meczów a nie antyfutbol poprzez stawianie busa we wlasnym polu karnym

1

Szkoda ze nie dali rady, no ale cóż przynajmniej dali nam troche nadzieji i radosci tydzien temu, teraz najwazniejszy jest bój z Atleti mam nadzieje ze przejdziemy i w 1/2 trafimy na real i skopiemy im du*pe

0

A już myslalem ze Wilki ale przeciez on gra juz w City :(

6

Marzy sie jakis kartofel w 95 minucie

0

Jedna jaskolka wiosny nie czyni w BPL gra padake

3

Co jak co ale jak Real strzeli na 3-0 to tragedi nie bedzie, wystarczy jakas jedna akcja z du*y i bedzie szal radosci

1

Dzięki!!! od razu lepiej

0

Ja pier... 2 gole w 2 min żenada

1

Ciesze się Twoim szczęsciem ;)

0

W sumie taki sen fajnie bylo by miec :D

17

Idealny scenariusz na jutro, Real - Wolfsburg do 90 min 3-0 dla Realu w doliczonym czasie gry kontrowersyjny karny dla Realu, podchodzi Ronaldo i bramkarz broni po czym kontra wilków i gol na 3-1 po swojaku Ramosa ;-)

2

Mysle ze tak i dlatego zycze Wam wygranej 1-0 ew.3-1 :)

0

Najpierw to trzeba atletico wyeliminowac, poźniej ograc Valencie i dopiero wtedy mozna myslec o meczu z Depor

0

Valencia też grala kupe przed meczen z nami a punkty potrafili urwac

0

Polscy dziennikarze i tyle w temacie, ostatnio tez fajnie na tvn zamiast Michal Probierz napisali Lech Probierz pelen profesjonalizm

0

Ale ta przerwa nas dobila

1

Nasza gra posypala sie po nieszczęsnej przerwie na reprezentacje

0

Dziwne ze zawsze są to strzaly przy ktorym bramkarz nie ma nic do powiedzenia

0

Tragedia 8 pkt straconych w 3 spotkaniach, nie ma co mowic ze mamy 3 pkt przewagi bo 3 pkt to praktycznie zadna przewaga, jedna porazka i mamy noz na gardle

1

Wszyscy tak chwalicie Bravo/Ter Stegena a jak przyjdzie co do czego to wystarczy jeden celny strzal w meczu zeby strzelili nam gola, juz dawno zaden bramkarz nie wygral nam meczu a nawet nie przyczynil sie zbytnio do tego.

0

Hahahaha ale to bylo slabe

0

Roberto to sie na LO nie nadaje

0

Jak to potrafi denerwowac :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?