FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja bedę :) jutro bedą mieli cieżko z West Hamem ale licze na standardowe 1:0 dla lisów
25
Komentarz usunięty
4
A czy niebo jest zielone ? glupie pytanie, jak nic bedzie z 5-0 i hat trick "maszyny"
6
Oby spadli i juz nigdy nie wrocili
26
Panie Dybala jak chce Pan grac z Messim w klubie to jedynie w Barcelonie
0
Jakiś cud może tylko pozwolić awansować City
0
Nieźle mi sie trafilo oglądałem 2 razy mecz Liverpoolu w tym sezonie i za kazdym razem niesamowity mecz najpierw 5:4 z Norwich a dzisiaj z BVB, po prostu bajka, szkoda ze tak wspaniale mecze tak rzadko sie zdarzają
0
Co za meczycho na Anfield, oby jak najwiecej takich otwartych meczów a nie antyfutbol poprzez stawianie busa we wlasnym polu karnym
1
Szkoda ze nie dali rady, no ale cóż przynajmniej dali nam troche nadzieji i radosci tydzien temu, teraz najwazniejszy jest bój z Atleti mam nadzieje ze przejdziemy i w 1/2 trafimy na real i skopiemy im du*pe
0
A już myslalem ze Wilki ale przeciez on gra juz w City :(
6
Marzy sie jakis kartofel w 95 minucie
0
Jedna jaskolka wiosny nie czyni w BPL gra padake
3
Co jak co ale jak Real strzeli na 3-0 to tragedi nie bedzie, wystarczy jakas jedna akcja z du*y i bedzie szal radosci
1
Dzięki!!! od razu lepiej
0
Ja pier... 2 gole w 2 min żenada
1
Ciesze się Twoim szczęsciem ;)
0
W sumie taki sen fajnie bylo by miec :D
17
Idealny scenariusz na jutro, Real - Wolfsburg do 90 min 3-0 dla Realu w doliczonym czasie gry kontrowersyjny karny dla Realu, podchodzi Ronaldo i bramkarz broni po czym kontra wilków i gol na 3-1 po swojaku Ramosa ;-)
2
Mysle ze tak i dlatego zycze Wam wygranej 1-0 ew.3-1 :)
0
Najpierw to trzeba atletico wyeliminowac, poźniej ograc Valencie i dopiero wtedy mozna myslec o meczu z Depor
0
Valencia też grala kupe przed meczen z nami a punkty potrafili urwac
0
Polscy dziennikarze i tyle w temacie, ostatnio tez fajnie na tvn zamiast Michal Probierz napisali Lech Probierz pelen profesjonalizm
0
Ale ta przerwa nas dobila
1
Nasza gra posypala sie po nieszczęsnej przerwie na reprezentacje
0
Dziwne ze zawsze są to strzaly przy ktorym bramkarz nie ma nic do powiedzenia
0
Tragedia 8 pkt straconych w 3 spotkaniach, nie ma co mowic ze mamy 3 pkt przewagi bo 3 pkt to praktycznie zadna przewaga, jedna porazka i mamy noz na gardle
1
Wszyscy tak chwalicie Bravo/Ter Stegena a jak przyjdzie co do czego to wystarczy jeden celny strzal w meczu zeby strzelili nam gola, juz dawno zaden bramkarz nie wygral nam meczu a nawet nie przyczynil sie zbytnio do tego.
0
Hahahaha ale to bylo slabe
0
Roberto to sie na LO nie nadaje
0
Jak to potrafi denerwowac :(