7

Nigdy nie próbawalem i nie mam zamiaru, szkoda życia.

0

W takim razie kto to jest ?

0

Co jak co ale wolałem spadek Espanyolu niż Getafe, a najbardziej marzyl się spadek obu ekip, spadli jedni i dobrze ale cholernie szkoda Rayo

0

Na drugą polowe musze nasi wyjsc tak samo zmobilozowani jak na pierwszą

0

Dawać panowie, po zwycięstwo, Vamos BARCA!!!

1

Ja już się teraz trzęsę z nerwów to mi tu nawet o 70 min i 0:0 nie pisz

5

Dawno się tak nie denerwowałem jak przed dzisiejszym meczem, ale oby nasi wygrali.
Vamos Barca!!

0

No wlasnie gdybysmy wtedy nie przegrali to pewnie wygralibysmy mistrza

4

Trzeba sie Granadą martwic a nie Depor, Depor moze lanie dostac byle by nasi wygrali

0

Co jak co ale nigdy sie tak nie stresowalem przed meczem z Granadą

0

Ten mecz jest jak final, oby wyszli z takim nastawieniem jak na Juventus bo nie można nikogo lekceważyc a i sam mecz się nie wygra.

34

Jutro jeden z najwazniejszych meczy tego sezonu, obyśmy to wygrali i oby nasi bramke strzelili jak najszybciej bo umre z nerwów

0

Przeciez w sobote gramy

4

Za to wielki Piast pewnie na luzie wejdzie do grupy LM co ? Nie jestem kibicem Legii ale oni jako jedyni mogą coś zdzialać

2

Sunderland to co roku jakims cudem ratuje sie przed spadkiem, rok w rok ta sama sytuacja

3

Arka w ekstraklasie a Podbeskidzie w 1 lidze

2

Podbeskidzie to są mistrzowie chcieli byc 8 to są, moze w następnym sezonie w 1 lidze lepiej im pójdzie

3

A faktycznie, czyli pomylilo mi się :(

1

A to po sklepach nie sprawdzalem, cos mi sie o uszy obilo ze juz są w sprzedazy, jak nie ma to przepraszam za wprowadzanie w bląd

0

Hernandez Hernandez to ten co gwizdal nam derby z espanyolem na wyjezdzie w lidze ?

0

Przeciez juz sa tylko ze bez sponsora

3

W życiu bym się nie spodziewal ze w LE będzie duzo wyższy poziom i co najwazniejsze dużo więcej emocji niż w LM

1

Taki real to by się pewnie na Man Utd potknął

5

Final LE zapowiada się ciekawie i obejrze go z przyjemnością, natomiast final LM wolę sobie "oglądnąć" na flashscore

3

Szkoda Villarealu no ale cóż Liverpool jest dzis dla nich nieosiągalny

1

Tak samo my za Enrique mielismy na nich patent w lidze i pucharze krola przyszla LM i kicha, tak samo pewnie będzie z Atletico

0

Nie wiem jak Wy ale ja sobie chyba odpuszcze oglądanie tegorocznego finalu LM, moje serce by chyba nie wytrzymalo widoku cieszacych sie bialych rycerzy po otrzymaniu takiej autostrady

0

Hm.. to Guardiola prowadazil dzisiaj City ? Jesli tak to kiedy on sie tak zestarzal i zapuscil takie wlosy ?

5

Nie cierpię Man utd i LVG ale zycze im aby to oni zajeli 4 miejsce kosztem City

4

No i stalo się! Sensacja goni sensacje, faworyzowane City nie daje rade realowi który w drodze do finalu wyeliminowal takie potęgi jak Roma, Wolfsburg i wlasnie City, czy druzynie Diego Simeone uda się zatrzymać tą rozpędzoną lokomotywe ? Dowiemy się tego już 21 maja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?