FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Nigdy nie próbawalem i nie mam zamiaru, szkoda życia.
0
W takim razie kto to jest ?
0
Co jak co ale wolałem spadek Espanyolu niż Getafe, a najbardziej marzyl się spadek obu ekip, spadli jedni i dobrze ale cholernie szkoda Rayo
0
Na drugą polowe musze nasi wyjsc tak samo zmobilozowani jak na pierwszą
0
Dawać panowie, po zwycięstwo, Vamos BARCA!!!
1
Ja już się teraz trzęsę z nerwów to mi tu nawet o 70 min i 0:0 nie pisz
5
Dawno się tak nie denerwowałem jak przed dzisiejszym meczem, ale oby nasi wygrali.
Vamos Barca!!
0
No wlasnie gdybysmy wtedy nie przegrali to pewnie wygralibysmy mistrza
4
Trzeba sie Granadą martwic a nie Depor, Depor moze lanie dostac byle by nasi wygrali
0
Co jak co ale nigdy sie tak nie stresowalem przed meczem z Granadą
0
Ten mecz jest jak final, oby wyszli z takim nastawieniem jak na Juventus bo nie można nikogo lekceważyc a i sam mecz się nie wygra.
34
Jutro jeden z najwazniejszych meczy tego sezonu, obyśmy to wygrali i oby nasi bramke strzelili jak najszybciej bo umre z nerwów
0
Przeciez w sobote gramy
4
Za to wielki Piast pewnie na luzie wejdzie do grupy LM co ? Nie jestem kibicem Legii ale oni jako jedyni mogą coś zdzialać
2
Sunderland to co roku jakims cudem ratuje sie przed spadkiem, rok w rok ta sama sytuacja
3
Arka w ekstraklasie a Podbeskidzie w 1 lidze
2
Podbeskidzie to są mistrzowie chcieli byc 8 to są, moze w następnym sezonie w 1 lidze lepiej im pójdzie
3
A faktycznie, czyli pomylilo mi się :(
1
A to po sklepach nie sprawdzalem, cos mi sie o uszy obilo ze juz są w sprzedazy, jak nie ma to przepraszam za wprowadzanie w bląd
0
Hernandez Hernandez to ten co gwizdal nam derby z espanyolem na wyjezdzie w lidze ?
0
Przeciez juz sa tylko ze bez sponsora
3
W życiu bym się nie spodziewal ze w LE będzie duzo wyższy poziom i co najwazniejsze dużo więcej emocji niż w LM
1
Taki real to by się pewnie na Man Utd potknął
5
Final LE zapowiada się ciekawie i obejrze go z przyjemnością, natomiast final LM wolę sobie "oglądnąć" na flashscore
3
Szkoda Villarealu no ale cóż Liverpool jest dzis dla nich nieosiągalny
1
Tak samo my za Enrique mielismy na nich patent w lidze i pucharze krola przyszla LM i kicha, tak samo pewnie będzie z Atletico
0
Nie wiem jak Wy ale ja sobie chyba odpuszcze oglądanie tegorocznego finalu LM, moje serce by chyba nie wytrzymalo widoku cieszacych sie bialych rycerzy po otrzymaniu takiej autostrady
0
Hm.. to Guardiola prowadazil dzisiaj City ? Jesli tak to kiedy on sie tak zestarzal i zapuscil takie wlosy ?
5
Nie cierpię Man utd i LVG ale zycze im aby to oni zajeli 4 miejsce kosztem City
4
No i stalo się! Sensacja goni sensacje, faworyzowane City nie daje rade realowi który w drodze do finalu wyeliminowal takie potęgi jak Roma, Wolfsburg i wlasnie City, czy druzynie Diego Simeone uda się zatrzymać tą rozpędzoną lokomotywe ? Dowiemy się tego już 21 maja.