FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo obrońca Walii podawał
1
Dobrze słysze że ten koles w studiu mówi "Bejli" na "Bejla" ?
2
Była nawet mowa o 33
2
http://www.vipleague.me/football/377374/1/euros-2016:-england-vs-wales---group-b-live-stream-online.html
0
Spokojnie solorz dotrze na dniach do nc+ i nam też poblokują
2
Nie zdziwiłbym się jakby cyfrowy polsat na czas meczu Polaków zablokował TVP1 żeby na polsacie była większa oglądalność
15
Cyfrowy polsat to jest patologia, żeby blokować niemieckie kanały bo im się hajs prawdopodobnie za euro nie zgadza to jest już przesada.
1
W nc+ wszystko działa
2
http://www.vipleague.me/football/377374/1/euros-2016:-england-vs-wales---group-b-live-stream-online.html
0
Roy Hodgson to geniusz mógł jeszcze Wilsher'a wstawić do pierwszej 11
3
Francja gra beznadziejnie a Martial najslabszy na boisku
0
Raczej powie "Gdyby wszyscy zagrali na moim poziomie to wygralibyśmy ten mecz"
2
Tylko ze ich widac w tym TV a Ty jakbyś machal to nikt by tego nie zobaczyl
0
E tam, wole śledzić tu komentarze jak idzie jakiś mecz a nie mam dostępu do tv/kompa
1
Napisze Ci ok. 3 jak już bedą sklady podane :)
1
Hiszpan już by dawno wapno dał crisowi
0
Może mu tam lepiej, latwiej podziwiac gre cr z lawki niż biegac i charowac za niego zeby mu setke wypracowac
0
No wlaśnie ja to ani TV ani internetu nie posiadam
0
A co zanosi się na porażke Islandii ?
1
Jakby ktoś chciał link do meczu:
http://7sports.pw/channel2.html
wystarczy powiększyć
0
Może Ci się tylko tak wydaje, myślisz inaczej a dajesz inaczej innej opcji nie ma
17
W Portugalii nie ma takich graczy jak w realu do podawania piłek
1
Przecież Del Bosque odchodzi po tym euro
0
Z tego co ludzie pisali to ZDF 471 a kanał dalej jest Das Erste i tam będzie mecz
3
ZDF 245 a Das Erste (ARD) 300
0
Mam nadzieje że się mylisz :)
1
No to godzinka przerwy i Ibracadabra wkracza do akcji, jaki wynik obstawiacie ?
1
No to nieźle, może do mnie też się szczęście uśmiechnie od następnego meczu
3
I kolejne 0 pkt do ligi typerów, jednak nie znam się na tej piłce :(
1
No i piękna asysta Iniesty