FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No badum tsss.
0
I jeszcze moglo to wpasc, reka Henry mogla sie zemscic
0
Hahaha reka Edera, rzut wolny dla portugalii, patologia
0
Los chce by to portugalia wygrała
0
Gignac...
23
Może Zaza wejdzie na karne
2
Przez te ćmy w TV już mnie opętało i zdaje mi się ze po mnie latają
0
Turniej słaby to i finał beznadziejny,Francja próbuje ale mała mentalnosc portugalii nie pozwala jej zdobyć bramki bo się tylko bronią.
2
Portugalia to ma dopiero malą mentalność która ten mecz gra ewidentnie na karne
1
Niemcy - Francja powinien być finał, to był ciekawy mecz
0
Gignac wejdzie i pozamaiata portugalie strzelając hat tricka, ale nudny mecz :(
1
Pięknie by było jakby te koguty 5:0 wygrały, udowadniając tym że portugalia się tam przez przypadek znalazła, eh.. marzenie, pewnie ten mecz będzie wyglądał tak jak niemcy - Francja, czyli francja atakuje a portugalia strzela.
34
Plan anty-Cristiano ? Przecież on sam się wyłącza i znika w wielkich/ważnych meczach.
0
Allé les bleus
0
Oj, ryzykujesz banem pisząc tak o Panu Tomaszewskim
5
Padają tu dużo gorsze obelgi, wulgaryzmy, prowokacje i jakoś redakcja nie reaguje tak błyskawicznie jak na opinie o panu Tomaszewskim
31
Jeśli jutro w studio TVP pojawi się Pan Jan Tomaszewski i choćby gadał nie wiadomo co to radze nie pisać nic złego o nim bo redakcja odrazu banuje na 48h
0
Ręka ewidentna, dobra decyzja sędziego
0
Nie no przecież nie było ręki, po prostu tak wysoko noge podniósł
8
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
6
Tomaszewski: sędzie kontroluje gre Francuzą hahaha
6
Farta to miala Chelsea że nie przegrała pierwszego meczu na CN
6
Wybacz że się wtrące ale cr ma 3 gole i 2 asysty, bo dobitka strzalu z Chorwacją to nie jest asysta.
0
Niesamowicie boli to że taka szansa jak teraz na wielki finał naszych orłów nie powtórzy się raczej przez następne kilkadziesiąt lat, strasznie bolała porażka naszych w 1/4 a teraz jeszcze bardziej boli że to nam nie udało się wejść do 1/2
2
Jutro dla mnie kończy się euro bo nie mam zamiaru oglądać jak ta beznadziejna portugalia wygrywa euro, szkoda że gigańci wystrzelali się już wcześniej ale to są uroki tego fatalnego pomysłu z 24 drużynami i tym chorym rozstawieniu w fazie pucharowej.
10
Teraz Bale wielki, walczy, haruje, ma serce do gry itd. ale jak przyjdzie pierwszy lepszy mecz realu to odrazu hejt poleci przy bramce ew. będzie wyśmiewany jak mu coś nie wyjdzie.
11
Co jak co ale poziom euro z 16 drużynami był o wiele lepszy niż 24, meczy niby więcej ale przy większosci meczy szło zasnąć, faza pucharowa to jedna wielka pomyłka, nie było czegoś takiego jak teraz ze druzyna wygrywająca jeden mecz w regulaminowym czasie zagrałaby w finale.
2
Żebyś sie nie zdziwił
5
Portugalii nie powinno być w tym półfinale o to chodzi
0
Nie bo takowego nie bedzie, te kaleki wygrają po karnych, ew. jakimś babolu.