FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
No ja mam nadzieje, Rakieta nigdzie się nie rusza to nasz kluczowy gracz co najwyżej agent może sobie odchodzić kiedy chce i gdzie tylko chce.
12
Obyś już więcej takich głupot tu nie pisał.
2
Jakoś nie jestem przekonany do tego transferu Andre Gomesa, na euro grzał ławkę a każdy wie jak grała portugalia, jedyny plus jest taki że jest młody i przy takim graczu jak Iniesta może się rozwinąć, pożyjemy zobaczymy czy będzie z niego pożytek.
0
To już wolałbym Munira jako 4 napastnika niż jego, mam nadzieje że Van Persie do nas nie trafi
0
Ogląda ktoś Zagłębie ? Mają szanse na awans czy jednak ciężko o to będzie ?
0
To już wiadomo ile Neymar będzie zarabiał ?
0
A Qatar nie dawał 60 mln ? bo jeśli tyle dawali a oni to odrzucili licząc na to że Amazon da więcej a da mniej to dla mnie jest to porażka.
0
Ekstraklasy nie oglądam, tylko wyniki śledze i tyle
4
To Kucharczyk byl kiedyś w formie ?
7
"bez straty gola z naszej strony"
21
Powtórka mile widziana tylko że bez straty gola z naszej strony
0
Nie dość że wyjazd na Anoeta to i 13 kolejka, jak tu przełamać klątwę ? trzeba być dobrej myśli.
43
Nasz ośrodek treningowy Bernabeu będzie musiał poczekać na naszą wizytę.
0
Trzeba wygrać i z Atleti i z białymi na CN, runda rewanżowa zapowiada się ciężka.
0
Czuje że nam dzadzą kilka ciężkich wyjazdów na początek sezonu
0
Faktycznie maly błąd sie wkradł
0
Piast Gliwice godnie zaprezentował poziom Polskiej piłki na arenie międzynarodowej przegrywając u siebie 3:0, jednym słowem kompromitacja -_-
4
Zaza będzie z przodu polował na kontrę ewentualnie jakiegoś karnego.
3
A co do pokemonów
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/13652403_294518244230767_446894835_n.gif?oh=c2e4955808724aa386a8342b0677c817&oe=5787C6D2
0
Ciekawy koleś, był jak czołg w finale, za dużo by nie kosztował zwłaszcza że spadł do championship a jako rezerwowy mógłby dużo wnieść
20
Przecież Ronaldo nigdzie nie ciągnął Portugalii a napewno nie na tym turnieju
2
ronaldo, haha beka, gość zagrał dwie połowy dobrze na tym euro z poł rezerwowym składem Węgier i z Walią i jest w niej, to jest jakieś nieporozumienie
0
A te pretensje nie były czasem do Matuidiego ?
9
To był genialny turniej Portugalii! Przez fazę grupową przeszli jak burza. Później trudniejsza część drabinki turniejowej. Fantastyczny mecz z Chorwatami (chyba najlepszy mecz na tych mistrzostwach), dominacja nad Polską i wyeliminowanie Walijczyków którzy przecież przed turniejem stawiani byli w gronie murowanych faworytów do znalezienia się w finale no i na koniec rzeź Francuzów w finale.
7
Farta to miala chelsea w pierwszym meczu na CN
2
Już jutro w gazetach: Boski Cristiano poprowadził portugalie do mistrzostwa, Francja nie potrafiła zatrzymać rozpędzonej portugalii, Cristiano człowiek ze złota
0
Dobra już wszystko jasne, ide spać, dobranoc
0
Piłka to piękny ale okropnie brutalny sport
11
Zmarnowałem 2,5h swojego zycia na ten mecz eh... a mialem nie ogladac i teraz tylko zaluje
1
Takiej zenady to świat jeszcze nie widział