11

No ja mam nadzieje, Rakieta nigdzie się nie rusza to nasz kluczowy gracz co najwyżej agent może sobie odchodzić kiedy chce i gdzie tylko chce.

12

Obyś już więcej takich głupot tu nie pisał.

2

Jakoś nie jestem przekonany do tego transferu Andre Gomesa, na euro grzał ławkę a każdy wie jak grała portugalia, jedyny plus jest taki że jest młody i przy takim graczu jak Iniesta może się rozwinąć, pożyjemy zobaczymy czy będzie z niego pożytek.

0

To już wolałbym Munira jako 4 napastnika niż jego, mam nadzieje że Van Persie do nas nie trafi

0

Ogląda ktoś Zagłębie ? Mają szanse na awans czy jednak ciężko o to będzie ?

0

To już wiadomo ile Neymar będzie zarabiał ?

0

A Qatar nie dawał 60 mln ? bo jeśli tyle dawali a oni to odrzucili licząc na to że Amazon da więcej a da mniej to dla mnie jest to porażka.

0

Ekstraklasy nie oglądam, tylko wyniki śledze i tyle

4

To Kucharczyk byl kiedyś w formie ?

7

"bez straty gola z naszej strony"

21

Powtórka mile widziana tylko że bez straty gola z naszej strony

0

Nie dość że wyjazd na Anoeta to i 13 kolejka, jak tu przełamać klątwę ? trzeba być dobrej myśli.

43

Nasz ośrodek treningowy Bernabeu będzie musiał poczekać na naszą wizytę.

0

Trzeba wygrać i z Atleti i z białymi na CN, runda rewanżowa zapowiada się ciężka.

0

Czuje że nam dzadzą kilka ciężkich wyjazdów na początek sezonu

0

Faktycznie maly błąd sie wkradł

0

Piast Gliwice godnie zaprezentował poziom Polskiej piłki na arenie międzynarodowej przegrywając u siebie 3:0, jednym słowem kompromitacja -_-

4

Zaza będzie z przodu polował na kontrę ewentualnie jakiegoś karnego.

0

Ciekawy koleś, był jak czołg w finale, za dużo by nie kosztował zwłaszcza że spadł do championship a jako rezerwowy mógłby dużo wnieść

20

Przecież Ronaldo nigdzie nie ciągnął Portugalii a napewno nie na tym turnieju

2

ronaldo, haha beka, gość zagrał dwie połowy dobrze na tym euro z poł rezerwowym składem Węgier i z Walią i jest w niej, to jest jakieś nieporozumienie

0

A te pretensje nie były czasem do Matuidiego ?

9

To był genialny turniej Portugalii! Przez fazę grupową przeszli jak burza. Później trudniejsza część drabinki turniejowej. Fantastyczny mecz z Chorwatami (chyba najlepszy mecz na tych mistrzostwach), dominacja nad Polską i wyeliminowanie Walijczyków którzy przecież przed turniejem stawiani byli w gronie murowanych faworytów do znalezienia się w finale no i na koniec rzeź Francuzów w finale.

7

Farta to miala chelsea w pierwszym meczu na CN

2

Już jutro w gazetach: Boski Cristiano poprowadził portugalie do mistrzostwa, Francja nie potrafiła zatrzymać rozpędzonej portugalii, Cristiano człowiek ze złota

0

Dobra już wszystko jasne, ide spać, dobranoc

0

Piłka to piękny ale okropnie brutalny sport

11

Zmarnowałem 2,5h swojego zycia na ten mecz eh... a mialem nie ogladac i teraz tylko zaluje

1

Takiej zenady to świat jeszcze nie widział

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?