FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wow, cris celny strzał z wolnego, świat się kończy
1
Przecież portugalczycy nawet groźnej akcji nie mieli
0
Przy takich wynikach nie, 2 pkt to za mało
0
Wole jak cris bije
2
Nie bo mają tylko 2 pkt
0
Uwaga, wolny Ronaldo
0
No i elegancko przy takich wynikach oraz remisach/porażkach Irlandczyków i Szwedów Albania gra dalej :)
0
Jeśli Hiszpanie sięgną po mistrzostwo to bedzie ich drogę porównać do naszej po LM czyli sami mistrzowie po drodze
0
Też o tym pisałem, robią wielką gwiazde z Lewego a on podać nie potrafi a co dopiero żeby bramke strzelił, gra jak cristiano czyli czeka tylko na podanie do pustej
5
Neymar zostaje i koniec kropka, bez niego nasz atak straci trochę magii i już nie będzie tak wyjątkowy
0
Przynajmniej co runde będzie jakiś wielki hit
0
Włosi lepiej by wyszli jakby jednak zremisowali ze Szwecją ale kto by się tego spodziewał
17
Milik był tak hejtowany po meczu z niemcami a teoretycznie uratował nas przed drabinką z gigantami
0
Dla mnie ta drabinka jest chora bo dlaczego grupy E i F mają mieć gorzej i muszą dostać teoretycznie mocniejsze drużyny od drużyn z grup A, B, C, D które dostaną słabsze drużyny, dużo był lepszy format z 16 drużynami bo od razu było wiadomo kto z kim zagra po wyjściu z grupy a tak to niektóre drużyny muszą czekać w hotelach żeby dowiedzieć się czy dalej grają.
2
Coś mi się wydaje że Chorwacja się znajdzie w finale, takiej okazji raczej nie spiepszą
0
Włosi też nic nie grają ciekawego
4
Ramos pewnie karnego nie wykorzystal bo by się cris obraził
0
No to w finale sredniak europejski kontra gigant, najciekawsze mecze odbedą się w 1/8, 1/4 i 1/2
0
Dzięki za info, a kto wygra ten final ?
0
Szwaby po naszej stronie drabinki bedą ?
2
Liczę na powtorke z finalu i odeslanie makaronow do domu
0
A wystarczyloby zeby ten buc Ramos nie wykonywal karnego, szkoda
0
Szkoda ze tak szybko
0
No to Wlochy - Hiszpania w 1/8 eh...
0
Czasem krytyka działa mobilizująco
0
Skoro Chorwaci ograliby Hiszpanow to znaczyloby ze są lepsi czyli teoretycznie mierzylilibysmy się z mocniejszą ekipą
19
Czemu Lewandowskiego wszyscy tak bronią ze tyra na boisku gra za trzech itd. najbardziej mnie dziś rozbawiło jak Szpaku się podniecił ze Lewy wrocil do obrony i to wychwalanie, ciekawe jakbyśmy dziś przegrali i taką setke jak Lewy spartolił Milik napewno bylby zrównany z błotem a taki Lewandowski to święta krowa a na tym euro jest jednym z najslabszych.
0
Mam nadzieje ze Hiszpanie dziś nie przegrają bo marzy mi się mecz w 1/4 z Polską
0
Real ustalił cene za Morate i jest to 75 mln, omg jeśli ktoś go za tyle kupi a nawet da chcociaż 40-50 mln to świat oszalał
11
Ten Pedro to oszalał, wogóle nie powinien był jechać na to euro jest kompletnie bez formy, ubiliśmy na nim najlepszy interes od lat sprzedając go za tyle.