0

Dobrze że nie oglądam tego meczu, tak samo finału nie mam zamiaru oglądać, szkoda czasu tracić.

1

8

Wracając do meczy Polaków, pamiętacie tą flagę dużą na meczu z Portugalią? to ona jakaś strasznie pechowa jest, na euro 2012 była i nie wygraliśmy a teraz też się pojawiła i znów to samo.

5

Jak dla mnie to zdecydowanie najlepszy mecz tego turnieju

0

Gignac to jest porażka :)

0

Nie chcesz tego widzieć, zresztą masz, wchodzisz na własne ryzyko

1

Gwóźdź przebił jej rękę i ta jeszcze krew po wyrwaniu coś okropnego, chyba nie zasnę dziś w nocy.

0

I dobrze ktoś gada choć raz

7

Mi tak samo, zawsze życze im jak najgorzej to już we mnie siedzi i nigdy się nie zmieni

14

Już minął prawie cały dzień a dalej boli jak cholera porażka naszych orłów

3

Marzył mi się finał Polska - Francja a tu pewnie będzie portugalia - niemcy mecz drużyn których nie cierpie

1

Belgia wygra mówili, Walia nie ma szans, yhm... coś się popsuło

10

Nikomu

1

Ale mecz Belgia - Walia się jeszcze nie odbył z tego co mi wiadomo to skąd ta pewność że zagrają w półfinale ?

0

Zieliński rozczarował ? przecież zagrał tylko 45 min i to jeszcze nie na swojej pozycji

2

Mecz meczowi nierówny, skończy się na karnych ew. golu ok. 120 min dla tych farciarzy

3

A nie jest coraz bliżej ? wczoraj na meczu odskoczył bezapelacyjnie Pepe w kwalifikacji symulant turnieju.

6

Tak byli o wiele lepsi ... w nurkowaniu, a mistrzem był cr który leżał praktycznie po kazdym kontakcie/przegranym pojedynku.

13

Im co najwyżej moge zyczyć porażki 5:0 z Belgią/Walią

6

Dla mnie euro skończyło się wczoraj,strasznie zabolała porażka naszych, ale dziękuje im za ten piękny turniej, za niesamowite emocje, szkoda że brakło tak niewiele do półfiału ale taka jest piłka nożna czasami brutalna

0

Szkoda że do ManU nie cierpię tego klubu, ale Zlatana lubię i szanuje to trzeba będzie śledzić jak sobie radzi.

1

Witamy na pokładzie i życzymy długiej i owocnej w pucharach kariery na Camp Nou

14

Wszyscy się tak teraz jarają Pazden ale gdyby (odpukać) popelnil jutro jakis błąd to zostanie zrównanym z błotem i skończy się Pazdanomania ale ona może jak dla mnie trwać do końca euro

1

Kto by pomyślał ze druzyna o tak malej mentalnosci, ktora by się tylko broniła i broniła zajdzie tak daleko, wielki szacun dla Islandii, good job ;)

1

Kur.. jak to nie wpadło!!

0

Pedro ... Hiszpania do domu szkoda

0

Eh.. Iwański i Żewłakow na TVP, ja się pytam gdzie Laskowski ?!

7

Mam nadzieje że Hiszpanie zagrają na swoim najwyższym poziomie i odeślą Włochów do domu

0

Bo miał puścić dwa 1/8 a że TVP wzielo mecz Hiszpania _ włochy to puszczają oni też zresztą już wszystkie mecze bedą od 1/4 pokazywac

3

Cristiano zamiast do Maroko jedzie do Marsylii, eh... szkoda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?