FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Skład mocno rezerwowy wystawił Enrique, obyśmy to wygrali bo nie chce używać maści na pewną część ciała.
7
Kopanina jak w ekstraklasie, tylko że w naszej lidze brak takich pieniędzy i gwiazd :)
3
Remis w derbach Manchesteru, porażka realu, wygrana Barcy i dzień idealny
5
Nie lubię ManU ale bramki Zlatana zawsze mnie cieszą, szkoda że zmarnował te 2 setki, a w meczu najlepiej aby był remis bo za City też nie przepadam.
0
OMG co teraz Ibra zrobił!!
0
Ajj... szkoda że tego Ibra nie wykorzystał
0
Co za babol Bravo
1
Skoro nam dali 2 okienka to kary realu a zwlaszcza atletico powinny byc o wiele dłuższe.
30
Ale mnie dziś denerwowalo mówienie w informacjach sportowych że doszło wczoraj do sensacyjnej porażki mistrza europy ze Szwajcarią, jak dla mnie portugalia to zwykly sredniak, ktory mam nadzieje że nie pojedzie na MŚ i jak dla mnie nie będzie to żadna niespodzianka pomimo tak łatwej grupy.
5
Szkoda ze portugalia ma tak łatwą grupe bo "najlepsza" drużyna europy mogłaby nie jechać na MŚ
0
Ja tam wole jak nasi siedzą na ławce albo wogole nie jadą na reprezentacje, niższe ryzyko kontuzji.
0
Ewidentnie zabrakło dzisiaj przy mikrofonie pana Tomasza Hajto, z nim mecz wyglądałby zupełnie inaczej :)
1
Hajs sie musi zgadzać
6
Wydają na koszulki po 100 euro po to by ją spalić
20
Nie rozumiem Was, wygrywamy na cieżkim terenie, dopisujemy sobie 3 pkt a Wy czepiacie się o spartoloną setke w ostaniej akcji przez Suareza, Wam to ciężko dogodzić.
2
Wygrali biali to wygrali po cholere drążyć temat, najważniejsze zagrać dobry mecz jutro i wywieźć 3 pkt z San Mamesa
1
Tyle lat czekania na Polski klub w LM, w sercu wielka nadzieja że trafią na Barce a tu jak zwykle wszystko co dobre trafia do realu, life is brutal :(
2
Arsenal/PSG czeka w zaleznosci od miejsca w tabeli
0
W sumie to logiczne bo po cholere by tak slabe grupy robili
0
Krol strzelcow LM w sezonie 16/17 jest juz znany i zostanie nim pewien spalony portugalczyk, jedynie co moze go powstrzymac to kontuzja
1
Bo losowanie grup to jeden wielki bullshit
2
Ale Borusia leje YBB juz 6:1
1
No juz sie pojawila dzis z 50 jak nie wiecej razy
4
Po raz 50 juz to ktos napisal ...
0
Taki przyklad podalem, napewno jest ktos slabszy/slaby w 2 i 3 koszyku
4
Jak Real dostanie Legie, Ludogorets i jeszcze tam jakichs ogorków a my BVB, Totenham i kogos tam z 4 koszyka to ja już w żadne szczęscie bialych i w to ze to jest losowanie nie uwierze
1
Matko Boska fatalny 1:1!!!
0
Ja na miejscu wlasciciela Legii po tym meczu zwolnil bym tego pseudo trenera
0
Sedzia jak Kucharczyk, FATALNY
0
Ciekawe ile ten wuefista "trener" z Legii zarabia