3

Skład mocno rezerwowy wystawił Enrique, obyśmy to wygrali bo nie chce używać maści na pewną część ciała.

7

Kopanina jak w ekstraklasie, tylko że w naszej lidze brak takich pieniędzy i gwiazd :)

3

Remis w derbach Manchesteru, porażka realu, wygrana Barcy i dzień idealny

5

Nie lubię ManU ale bramki Zlatana zawsze mnie cieszą, szkoda że zmarnował te 2 setki, a w meczu najlepiej aby był remis bo za City też nie przepadam.

0

OMG co teraz Ibra zrobił!!

0

Ajj... szkoda że tego Ibra nie wykorzystał

0

Co za babol Bravo

1

Skoro nam dali 2 okienka to kary realu a zwlaszcza atletico powinny byc o wiele dłuższe.

30

Ale mnie dziś denerwowalo mówienie w informacjach sportowych że doszło wczoraj do sensacyjnej porażki mistrza europy ze Szwajcarią, jak dla mnie portugalia to zwykly sredniak, ktory mam nadzieje że nie pojedzie na MŚ i jak dla mnie nie będzie to żadna niespodzianka pomimo tak łatwej grupy.

5

Szkoda ze portugalia ma tak łatwą grupe bo "najlepsza" drużyna europy mogłaby nie jechać na MŚ

0

Ja tam wole jak nasi siedzą na ławce albo wogole nie jadą na reprezentacje, niższe ryzyko kontuzji.

0

Ewidentnie zabrakło dzisiaj przy mikrofonie pana Tomasza Hajto, z nim mecz wyglądałby zupełnie inaczej :)

1

Hajs sie musi zgadzać

6

Wydają na koszulki po 100 euro po to by ją spalić

20

Nie rozumiem Was, wygrywamy na cieżkim terenie, dopisujemy sobie 3 pkt a Wy czepiacie się o spartoloną setke w ostaniej akcji przez Suareza, Wam to ciężko dogodzić.

2

Wygrali biali to wygrali po cholere drążyć temat, najważniejsze zagrać dobry mecz jutro i wywieźć 3 pkt z San Mamesa

1

Tyle lat czekania na Polski klub w LM, w sercu wielka nadzieja że trafią na Barce a tu jak zwykle wszystko co dobre trafia do realu, life is brutal :(

2

Arsenal/PSG czeka w zaleznosci od miejsca w tabeli

0

W sumie to logiczne bo po cholere by tak slabe grupy robili

0

Krol strzelcow LM w sezonie 16/17 jest juz znany i zostanie nim pewien spalony portugalczyk, jedynie co moze go powstrzymac to kontuzja

1

Bo losowanie grup to jeden wielki bullshit

2

Ale Borusia leje YBB juz 6:1

1

No juz sie pojawila dzis z 50 jak nie wiecej razy

4

Po raz 50 juz to ktos napisal ...

0

Taki przyklad podalem, napewno jest ktos slabszy/slaby w 2 i 3 koszyku

4

Jak Real dostanie Legie, Ludogorets i jeszcze tam jakichs ogorków a my BVB, Totenham i kogos tam z 4 koszyka to ja już w żadne szczęscie bialych i w to ze to jest losowanie nie uwierze

1

Matko Boska fatalny 1:1!!!

0

Ja na miejscu wlasciciela Legii po tym meczu zwolnil bym tego pseudo trenera

0

Sedzia jak Kucharczyk, FATALNY

0

Ciekawe ile ten wuefista "trener" z Legii zarabia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?