FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawać Zlatana na boisko!!!!
21
Wydawalo sie ze po 2:0 na wyjeździe nie da sie tego spier.... ale Legia chce nam udowodnic ze sie da
0
To jest kur... dramat, Legia coraz bliżej LE
3
Nic nie jest pewne, zresztą lepiej przegrać finał niż wygrać brąz, porażka szczypiornistów boli tak samo jak nożnych z portugalią, była wspaniała okazja na coś niesamowitego
0
Mam nadzieje ze jutro od pierwszej minuty w 11 wybiegnie Turan na skrzydle a przede wszystkim Digne na LO, jak myślicie kto zagra w pomocy obok Busiego i Rakiety ?
0
Też wole Diego Alvesa, no ale to nie my odpowiadamy za transfery
15
Zaproponuj mu Piotrka Wyszomirskiego ;)
1
No właśnie i dlatego przydałoby się Rafinha wypożyczyć/sprzedac bo szkoda żeby się marnował
1
Wczoraj Andre Gomes zagrał świetnie, pomoc mamy strasznie napakowaną, co jak co ale nasz zarząd powinien wypożyczyć/sprzedać z opcją odkupu Rafinha bo nie będzie mial za dużo okazji do gry.
0
Wlosi leją w siatce pokolei kazdego, jak dla mnie są murowanym faworytem do złota
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Coś wątpie w te 25 mln, nasz zarząd to fundacja charytatywna i sprzeda go pewnie za maks 15 mln, najlepiej by bylo jakby u nas zostal.
0
Mam nadzieje ze zbierze sie komisja ligi i wlepi mu z 10 spotkan kary, bandytyzm trzeba tępic a w Anglii dobrze sobie z tym radzą
0
Remis Brazylii z Egiptem w recznej, teraz ograc tylko Szwecje i Slowenie i jest szansa na 2 miejsce w grupie
1
To jest najgorszy pilkarz Legii, przeciez on gra jako 12 zzawodnik druzynyprzeciwnej
0
Oglądałem z 10 min i jedyne co moge powiedzieć to ze karny byl 100% sluszny
0
No tak, był najgorszy na boisku.
0
Słaby mecz Leicester City, zawiedli zwłaszcza Mahrez i Vardy, jedyne zawodnik który coś pokazał to był Musa.
0
Koniec panowania Lecha 16 jak narazie
0
dobra, dobra koniec tematu
0
Kilka razy to widziałem miałem to pisać już wcześniej, tłumaczyłbyś się jak zwykle że piszesz z fona i nie zauważyłeś tego komentarza, zresztą jest kilka osób co Ci to non stop wytyka że robisz to ciągle.
0
Udowodniłbym to gdyby tylko była opcja przeglądnięcia dużo wcześniejszych komentarzy, raz to zauważyłem ale screnow nie robiłem
8
Też to zauważyłem, w ogóle ten koleś robi to bardzo często, on potrafi też wrzucać zaraz za kimś to samo zdjęcie tylko inny link daje, nawet cytaty te same wkleja tylko inne źródło.
1
Wreszcie wygrana, momentami grali znakomicie, martwi tylko Kus który gra fatalnie, bardziej naszym szkodzi niż pomaga.
0
No wiem, moj błąd, przepraszam tato :(
0
Standard co tu więcej napisac
1
Niby czemu ? robi dokladnie to samo, to czemu mam mu odpuszczac ?
1
Odpalam flashscore 90 +3, 2-1 dla Sevilli, już wybieram sie wkur... brata ze przegrali a tu gol
-_-
16
TRAGEDIA, jak to możliwe że nasi w kilka min nadrabiają pare bramek, mają piłke na remis, broni niemiec i za chwile już -4, to jest dramat
1
Za chwile mecz z niemcami, oby nasi zagrali jak najlepiej i ograli niemców