0

Dawać Zlatana na boisko!!!!

21

Wydawalo sie ze po 2:0 na wyjeździe nie da sie tego spier.... ale Legia chce nam udowodnic ze sie da

0

To jest kur... dramat, Legia coraz bliżej LE

3

Nic nie jest pewne, zresztą lepiej przegrać finał niż wygrać brąz, porażka szczypiornistów boli tak samo jak nożnych z portugalią, była wspaniała okazja na coś niesamowitego

0

Mam nadzieje ze jutro od pierwszej minuty w 11 wybiegnie Turan na skrzydle a przede wszystkim Digne na LO, jak myślicie kto zagra w pomocy obok Busiego i Rakiety ?

0

Też wole Diego Alvesa, no ale to nie my odpowiadamy za transfery

15

Zaproponuj mu Piotrka Wyszomirskiego ;)

1

No właśnie i dlatego przydałoby się Rafinha wypożyczyć/sprzedac bo szkoda żeby się marnował

1

Wczoraj Andre Gomes zagrał świetnie, pomoc mamy strasznie napakowaną, co jak co ale nasz zarząd powinien wypożyczyć/sprzedać z opcją odkupu Rafinha bo nie będzie mial za dużo okazji do gry.

0

Wlosi leją w siatce pokolei kazdego, jak dla mnie są murowanym faworytem do złota

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Coś wątpie w te 25 mln, nasz zarząd to fundacja charytatywna i sprzeda go pewnie za maks 15 mln, najlepiej by bylo jakby u nas zostal.

0

Mam nadzieje ze zbierze sie komisja ligi i wlepi mu z 10 spotkan kary, bandytyzm trzeba tępic a w Anglii dobrze sobie z tym radzą

0

Remis Brazylii z Egiptem w recznej, teraz ograc tylko Szwecje i Slowenie i jest szansa na 2 miejsce w grupie

1

To jest najgorszy pilkarz Legii, przeciez on gra jako 12 zzawodnik druzynyprzeciwnej

0

Oglądałem z 10 min i jedyne co moge powiedzieć to ze karny byl 100% sluszny

0

No tak, był najgorszy na boisku.

0

Słaby mecz Leicester City, zawiedli zwłaszcza Mahrez i Vardy, jedyne zawodnik który coś pokazał to był Musa.

0

Koniec panowania Lecha 16 jak narazie

0

dobra, dobra koniec tematu

0

Kilka razy to widziałem miałem to pisać już wcześniej, tłumaczyłbyś się jak zwykle że piszesz z fona i nie zauważyłeś tego komentarza, zresztą jest kilka osób co Ci to non stop wytyka że robisz to ciągle.

0

Udowodniłbym to gdyby tylko była opcja przeglądnięcia dużo wcześniejszych komentarzy, raz to zauważyłem ale screnow nie robiłem

8

Też to zauważyłem, w ogóle ten koleś robi to bardzo często, on potrafi też wrzucać zaraz za kimś to samo zdjęcie tylko inny link daje, nawet cytaty te same wkleja tylko inne źródło.

1

Wreszcie wygrana, momentami grali znakomicie, martwi tylko Kus który gra fatalnie, bardziej naszym szkodzi niż pomaga.

0

No wiem, moj błąd, przepraszam tato :(

0

Standard co tu więcej napisac

1

Niby czemu ? robi dokladnie to samo, to czemu mam mu odpuszczac ?

1

Odpalam flashscore 90 +3, 2-1 dla Sevilli, już wybieram sie wkur... brata ze przegrali a tu gol
-_-

16

TRAGEDIA, jak to możliwe że nasi w kilka min nadrabiają pare bramek, mają piłke na remis, broni niemiec i za chwile już -4, to jest dramat

1

Za chwile mecz z niemcami, oby nasi zagrali jak najlepiej i ograli niemców

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?