FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czyli zapowiada się że real uniknie kary jak tak to ja nie mam pytań, a Atletico też zawiesili kare ?
7
W europie już nie ma słabych drużyn oprócz Legii i Celticu
1
Jak ? Bo bym skoczyl do buka i postawil troche $$$
0
Hej Legia 6ol, lalalalala, w sumie to Legia nie wypadla najgorzej w tej kolejce, na jej szczescie Celtic dostal 7 :)
8
Ludzie spokojnie fart bialych skonczy się z espanyolem ... bo to jedyny mecz gdzie go nie bedą potrzebowac.
1
Hm.. a ktos tu pisal ze sie fart bialych skonczyl mhm... -_-
0
A no co Ty liczyleś ? Real szykuje forme na Legie
0
To jest wuefista a nie trener
0
Woleli wydac 5 mln na tego goscia z norwich
0
Jak oceniacie Fife 17 demo ? jak dla mnie słabo, rzuty rożne, wolne i karne to jakaś pomyłka, fatalnie się je wykonuje.
0
Legia wygra 5-0 potwierdzone info.
1
Kurde ale wpadka, caly czas ludzie piszą o tej fifie i jakos tak w glowie mi siedzi i przeczytalem fifa zamiast PES
0
Przeciez rok temu demo Fify bylo przed premierą gry
3
Jak ja nie lubię meczów o godzinie 16,17,18,19,fajnie się mecz ogląda po 20 a najlepiej to po 21.
3
Najbardziej dziwi mnie decyzja Lucho co do gry Mascherano we wczorajszym spotkaniu, Umtiti nigdzie daleko latać nie musiał tak samo jak Pique, natomiast Masche musiał odbyć daleką podróż do Ameryki Płd. i na pewno był bardziej zmęczony niż powyższa dwójka.
1
W sumie masz racje, ale na wyjazdach zawsze jest ciężko.
0
No wiesz troche latwiej jest grac z druzyna ktora moze cos pokazac w ofensywie a z druzyną ktorej jedyną szansą na urwanie pkt jest obrona w 11 i liczenie na jakąś przypadkową bramke/bramki ew. jakiś błąd tak jak dziś Masche
0
Nie no to będzie sielanka, wygramy 6-0 w tym po 10 min będzie już 3-0 -_-
0
W nastepnej kolejce czeka nas bardzo cięzki wyjazd z Leganes, Atletico raczej powinno sobie bez problemu poradzic z Gijon u siebie a real rozegra sparing ze swoją szkółką.
2
Co jak co ale spodziewalem się straty punktów z inną druzyną z kraju basków a tu taka niemiła niespodzianka.
0
Sobota 13 z Leganes czeka nas jeszcze cieższy mecz i kolejny autobus.
1
Jedynie kogo mozna winic za porazke to Lucho za wystawienie takiego skladu lekceważąc rywala.
0
Fatalnie, nie dość ze porażka to jeszcze na CN tragedia, oby tylko tych 3 pkt nie braklo na koniec sezonu
0
W nastepnej kolejce z Leganes na miejscu Lucho wystawilbym jeszcze bardziej rezerwowy sklad no bo przecież mecz sam sie wygra no bo my jestesmy Barca a to tylko beniaminek.
0
Kur.. nie wierze w to, obudzci mnie z tego koszmaru
0
Ale szkoda ze Mathieu tego nie trafil
0
Ja rozumiem 2-3 zmiany ale bez przesady że gra tylko Rakieta i Neymar
1
Lucho przesadził wystawiając taką jedenastke, Paco niewidoczny w sumie nie ma co się dziwić jak trenował może 2-3 razy z resztą grupy.
5
I jak tu szanować tak zapatrzonego w siebie człowieka.
1
3-1 dla Liverpoolu, piękna bramka Lallany