0

W FUT champions to idzie nerwicy dostac, takie bugi, lagi że szok.

0

Do mojego stylu gry zdecydowanie lepiej pasuje Vardy, na czym grasz PS, Xbox czy Pc ?

2

Vardy.

1

A na moim sprzęcie nc+ go nie działa :(

0

Zna ktoś może jakąś książkę/film gdzie marzenia i rzeczywistość różnią się od siebie.

0

Jak myślicie Coutinho/Ozil wpasowaliby się w styl naszej drużyny ?

0

I teraz niesamowicie brakuje tych frajersko straconych pkt z Alaves

7

Biali to są jednak niesamowicie grają gó.no a i tak wygrywają, my natomiast jak zagramy gorzej to za kazdym razem tracimy pkt...

1

Jest coraz gorzej, jest źle jak w Gran Derbi nie wygramy to będzie fatalnie.

1

Jazdaaaaaaaaaaaa!!!!!!

2

Pique kontuzjowany ale musi grac co za upór...

2

Tragedia, to samo co mecz na tym pier.... Anoeta

3

Biali przerwali nam serie bez porażek to przydaloby się 3 grudnia odegrać i też im przerwać.

2

Szacun dla Legii za pierwszą połowę szkoda że Malarz nie gra tylko ten ręcznik bo mógł byc fantastyczny wynik po 1 polowie.

0

Los tak chciał

0

Oj nie dla bialych taki rywal u siebie to easy win takze stawiam 5:0, Eibar to tylko wyjątejk.

0

Na lidera po Gran derbi nie ma szans bo biali mają spacerek z Gijon

7

Jutro w prasie madryckiej: Powrot krola, Geniusz taktyczny Zidane oraz Barcelona mimo pomocy sędziego remisuje tylko z malagą.

0

Jak myslicie przerwiemy za tydzien klątwe Anoeta czy standardowo w du.. dostaniemy

0

No to co 2x rykoszet i 2:1 dla Atleti :)

1

Bla, bla, bla wszyscy to drewna, rzucmy ich na stos i spalmy.

0

I pomyslec ze jakbysmy wygrali z Alaves i dzis z malagą to nie musielibyśmy bialych pleców oglądać, niby jeszcze dużo spotkań przed nami ale oby te wpadki nie zadecydowały.

2

No co ty, odpuscmy wszystko i skupmy sie na przyszlorocznym meczu o superpuchar katalonii

2

A przez chwile bylo tak cudownie jak Pique ladowal bramke, tak wogole dobre wejscie Andre Gomesa rozruszal troche gre ale chlop ma mega pecha kolejna poprzeczka.

0

Czemu na sedziego nie ? strzelismy prawidlowo gola ? strzelismy a on kur... widzial spalonego.

4

Gralismy slabo ale gdy wreszcie udalo sie prawidlowo zdobyc gola to nam "sedzia" go zaje.. No i ten bramkarz na bramce szkoda na tego frajera strzepic ryja.

0

Oj.. będzie ciężko i to cholernie ciężko bez Leo dużo tracimy + do tego brak Suareza, ale trzeba być dobrej myśli, oby Neymar nas poprowadził do wygranej.

5

Tak wogole o co chodzi z tym Wałesą ze taki wysyp memow z nim jest ?

14

Dziwne ze Mahreza jeszcze nie umiescili na 3 miejscu, ludzie twierdzący ze cristiano, Grizmann są lepsi od Messiego w tym roku to chyba mają klapki na oczach, zresztą powyższą dwojke Suarez zjada rowniez w tym roku.

0

Ja piernicze, co za mecz, co za radosc z 3 pkt, druga polowa zdecydowanie do nas nalezala powinnismy ich wczesniej dobic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?