FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W FUT champions to idzie nerwicy dostac, takie bugi, lagi że szok.
0
Do mojego stylu gry zdecydowanie lepiej pasuje Vardy, na czym grasz PS, Xbox czy Pc ?
2
Vardy.
1
A na moim sprzęcie nc+ go nie działa :(
0
Zna ktoś może jakąś książkę/film gdzie marzenia i rzeczywistość różnią się od siebie.
0
Jak myślicie Coutinho/Ozil wpasowaliby się w styl naszej drużyny ?
0
I teraz niesamowicie brakuje tych frajersko straconych pkt z Alaves
7
Biali to są jednak niesamowicie grają gó.no a i tak wygrywają, my natomiast jak zagramy gorzej to za kazdym razem tracimy pkt...
1
Jest coraz gorzej, jest źle jak w Gran Derbi nie wygramy to będzie fatalnie.
1
Jazdaaaaaaaaaaaa!!!!!!
2
Pique kontuzjowany ale musi grac co za upór...
2
Tragedia, to samo co mecz na tym pier.... Anoeta
3
Biali przerwali nam serie bez porażek to przydaloby się 3 grudnia odegrać i też im przerwać.
2
Szacun dla Legii za pierwszą połowę szkoda że Malarz nie gra tylko ten ręcznik bo mógł byc fantastyczny wynik po 1 polowie.
0
Los tak chciał
0
Oj nie dla bialych taki rywal u siebie to easy win takze stawiam 5:0, Eibar to tylko wyjątejk.
0
Na lidera po Gran derbi nie ma szans bo biali mają spacerek z Gijon
7
Jutro w prasie madryckiej: Powrot krola, Geniusz taktyczny Zidane oraz Barcelona mimo pomocy sędziego remisuje tylko z malagą.
0
Jak myslicie przerwiemy za tydzien klątwe Anoeta czy standardowo w du.. dostaniemy
0
No to co 2x rykoszet i 2:1 dla Atleti :)
1
Bla, bla, bla wszyscy to drewna, rzucmy ich na stos i spalmy.
0
I pomyslec ze jakbysmy wygrali z Alaves i dzis z malagą to nie musielibyśmy bialych pleców oglądać, niby jeszcze dużo spotkań przed nami ale oby te wpadki nie zadecydowały.
2
No co ty, odpuscmy wszystko i skupmy sie na przyszlorocznym meczu o superpuchar katalonii
2
A przez chwile bylo tak cudownie jak Pique ladowal bramke, tak wogole dobre wejscie Andre Gomesa rozruszal troche gre ale chlop ma mega pecha kolejna poprzeczka.
0
Czemu na sedziego nie ? strzelismy prawidlowo gola ? strzelismy a on kur... widzial spalonego.
4
Gralismy slabo ale gdy wreszcie udalo sie prawidlowo zdobyc gola to nam "sedzia" go zaje.. No i ten bramkarz na bramce szkoda na tego frajera strzepic ryja.
0
Oj.. będzie ciężko i to cholernie ciężko bez Leo dużo tracimy + do tego brak Suareza, ale trzeba być dobrej myśli, oby Neymar nas poprowadził do wygranej.
5
Tak wogole o co chodzi z tym Wałesą ze taki wysyp memow z nim jest ?
14
Dziwne ze Mahreza jeszcze nie umiescili na 3 miejscu, ludzie twierdzący ze cristiano, Grizmann są lepsi od Messiego w tym roku to chyba mają klapki na oczach, zresztą powyższą dwojke Suarez zjada rowniez w tym roku.
0
Ja piernicze, co za mecz, co za radosc z 3 pkt, druga polowa zdecydowanie do nas nalezala powinnismy ich wczesniej dobic.