26

Jesli ten bandyta i pajac aduriz nie dostanie kary i zagra na CN to mam nadzieje na to że nasi nie dadzą mu spokoju.

4

Jak widać nikomu to nie przeszkadza zwłaszcza pewnej drużynie z hiszpanii oraz Tebasowi

0

-28 malopolska.

0

Jesli zagramy tak jak wczoraj na el madrigal to czeka nas niezly blamaż.

0

O kurna musi sie udac

0

Ale bylo blisko

4

Jednego dzikusa mniej na boisku

0

Nie no ta kaleka na żółto niszczy ten mecz.

0

Nie przypominam sobie az tak brutalnej gry baskow

0

Pajac aduriz, hahah co za imbecyl

0

Tym baskom to sie chyba zwierzęcy styl espanyolu włączył

4

Skoro za taki faul na Neymarze nie ma karnego, to niech nasi spróbują sami się sfaulować

0

Jednym dają innym nie dają, patologiczni sędziowie, a o zachowaniu tego skur... adruriza nie bede sie wypowiadal

0

Na PS4 czy xone nie ma oszustów ale za to w wiele spotkan ingeruje handicap.

2

Szkoda ze poziom sędziowski jest tak dramatyczny, wiele druzyn juz w hiszpanii skrzywdzili i jeszcze wiele skrzywdzą, takich sędziów za tak karygodne błędy powinno się wypier... i brać nowych może okazą sie lepsi.

5

Haha wczorajszy karny dla bialych to hit roku a to dopiero początek 2017

0

Wiem, wiem :) gdyby rzeczywistosc wyglądała jak Fifa to bylby dramat

0

W fife gram reguralnie, ale nie ma co gry porównywać do prawdziwych meczów.

2

Dramat, jak mozna prowadzic 3:0 i tego nie wygrać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mam nadzieje ze Bournemouth utrzyma to juz do końca.

0

Troche to wkurza jak ktoś wkleja to samo bo ktos wczesniej dostal pare zielonych :(

0

Było 6 postów niżej -_-

0

Vidal dałby rade + nie trzeba by bylo marnowac kasy na Cancelo

0

Po co nam kolejny skrzydłowy, nam potrzebny ktoś kto dobrze broni jak i od czasu do czasu potrafi się mądrze do ataku podłączyć, szkoda że Alves odszedł :(

0

Atletico tez skrocili ?

3

To już jest przesada, teraz nie ma co się dziwic ze mają tak dobre 'losowania' i przody u sędziów tak jak wczoraj

1

To co się dzieje to jest tragedia, idziesz sobie na jarmark i już nie wracasz.

0

Trzeba ich dobic jak najszybciej bo różnie może być z tymi dzikusami

0

Nie ma szans zeby stworzyli konkurencyjną ligę, pójdą tam tylko pazerni na kase

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?