FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Jesli ten bandyta i pajac aduriz nie dostanie kary i zagra na CN to mam nadzieje na to że nasi nie dadzą mu spokoju.
4
Jak widać nikomu to nie przeszkadza zwłaszcza pewnej drużynie z hiszpanii oraz Tebasowi
0
-28 malopolska.
0
Jesli zagramy tak jak wczoraj na el madrigal to czeka nas niezly blamaż.
0
O kurna musi sie udac
0
Ale bylo blisko
4
Jednego dzikusa mniej na boisku
0
Nie no ta kaleka na żółto niszczy ten mecz.
0
Nie przypominam sobie az tak brutalnej gry baskow
0
Pajac aduriz, hahah co za imbecyl
0
Tym baskom to sie chyba zwierzęcy styl espanyolu włączył
4
Skoro za taki faul na Neymarze nie ma karnego, to niech nasi spróbują sami się sfaulować
0
Jednym dają innym nie dają, patologiczni sędziowie, a o zachowaniu tego skur... adruriza nie bede sie wypowiadal
0
Na PS4 czy xone nie ma oszustów ale za to w wiele spotkan ingeruje handicap.
2
Szkoda ze poziom sędziowski jest tak dramatyczny, wiele druzyn juz w hiszpanii skrzywdzili i jeszcze wiele skrzywdzą, takich sędziów za tak karygodne błędy powinno się wypier... i brać nowych może okazą sie lepsi.
5
Haha wczorajszy karny dla bialych to hit roku a to dopiero początek 2017
0
Wiem, wiem :) gdyby rzeczywistosc wyglądała jak Fifa to bylby dramat
0
W fife gram reguralnie, ale nie ma co gry porównywać do prawdziwych meczów.
2
Dramat, jak mozna prowadzic 3:0 i tego nie wygrać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mam nadzieje ze Bournemouth utrzyma to juz do końca.
0
Troche to wkurza jak ktoś wkleja to samo bo ktos wczesniej dostal pare zielonych :(
0
Było 6 postów niżej -_-
0
Vidal dałby rade + nie trzeba by bylo marnowac kasy na Cancelo
0
Po co nam kolejny skrzydłowy, nam potrzebny ktoś kto dobrze broni jak i od czasu do czasu potrafi się mądrze do ataku podłączyć, szkoda że Alves odszedł :(
0
Atletico tez skrocili ?
3
To już jest przesada, teraz nie ma co się dziwic ze mają tak dobre 'losowania' i przody u sędziów tak jak wczoraj
1
To co się dzieje to jest tragedia, idziesz sobie na jarmark i już nie wracasz.
0
Trzeba ich dobic jak najszybciej bo różnie może być z tymi dzikusami
0
Nie ma szans zeby stworzyli konkurencyjną ligę, pójdą tam tylko pazerni na kase