FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Można go krytykować ale pisanie że nie powinien tu w ogóle trafić jest nie na miejscu.
26
Ale z goli Rakiticia czy to w finale LM czy meczach ligowych to sie cieszyles pewnie.
1
Fatalny piłkarski weekend, oby ostatni taki w tym sezonie, no nic trzeba isc spac, dobranoc Wszystkim :)
1
Obaj tak samo.
0
Wygwizdali 'maszyne' po golu na 2:0 bo jak nie to strasznie niekonsekwentni są ci 'kibice' z madrytu
1
Nie trzeba grac pieknie wystarczy zeby sedziowie uznawali prawidlowo zdobyte bramki
7
Chyba trzeba znów do jaskiń wracać :)
0
Gol z Malagą, siatkówka z Villareal no i dziś, wcale nam nikt nie przeszkadza
0
Eh.. jak nam nie idzie i gówno gramy to tracimy pkt przy pomocy sędziego jak białym nie idzie to przynajmniej im sędzie nie przeszkadza a czasem i pomoże, jaka ta piłka bywa niesprawiedliwa.
17
To już jest przesada, no kur... ileż można do chu... wafla, co chwile nas okradają a nasz zarząd siedzi cicho jak gdyby nic, jeb... sędziów, jeb... tebasa.
2
Jak nie jego kur... ? Gol to gol i nic nie ma do gry
0
Dobrze ze tak swietni arbitrzy są w Hiszpanii gdyby to byla Anglia to pewnie zremisowalibyśmy to spotkanie.
0
Hernandez Hernandez daje spokój białej czesci z madrytu przed dzisiejszym spotkaniem.
1
Oczywiscie brawa dla naszych gracz za walke od początku spotkania, byliśmy lepsi, kontrolowaliśmy to spotkanie i w pelni zaslużone zwyciestwo, rowniez panu arbitrowi nalezy pogratulować ktory w bardzo cięzkiej sytuacji bez pomocy technologi potrafił zauważyć że pilka minimalnie przekroczyla linie bramkową.
0
Ojebali nas znowu hahahaha
0
Zajebiscie takimi meczami wygrywa sie lige a nie czekaj... o 3 pkt mozemy zapomniec tak samo jak o mistrzostwie, brawo Barca!!!
0
Dzis oglądamy mecz Betis - Pogon
0
Kur.. no to jest dramat, Betis jedzie nas jak ogorkow
4
Co nasi odpier... w tym meczu to sie w glowie nie miesci, zapowiada sie strata punktow, znowu
0
Ale gramy fatalnie
1
Wielkie nic jak zwykle
11
Jak z Betisem Vidal nie wyjdzie w 1 skladzie to strace wiare w Lucho
0
Najważniejsze zeby gola strzelili na SB
1
Mało kto spodziewał się że Celta da rade to mam nadzieje że Napoli też sobie poradzi :)
1
W zyciu piekne sa tylko chwile
1
Hahaha hala madrid ;)
0
Celta co jest ? Bez ja
1
Adios Madrid!!!
0
Kopanina jak w ekstraklasie
0
Szkoda tego Danilo, chlop ma pecha, chcial spelnic marzenie a zostal pośmiewiskiem.