0

Można go krytykować ale pisanie że nie powinien tu w ogóle trafić jest nie na miejscu.

26

Ale z goli Rakiticia czy to w finale LM czy meczach ligowych to sie cieszyles pewnie.

1

Fatalny piłkarski weekend, oby ostatni taki w tym sezonie, no nic trzeba isc spac, dobranoc Wszystkim :)

1

Obaj tak samo.

0

Wygwizdali 'maszyne' po golu na 2:0 bo jak nie to strasznie niekonsekwentni są ci 'kibice' z madrytu

1

Nie trzeba grac pieknie wystarczy zeby sedziowie uznawali prawidlowo zdobyte bramki

7

Chyba trzeba znów do jaskiń wracać :)

0

Gol z Malagą, siatkówka z Villareal no i dziś, wcale nam nikt nie przeszkadza

0

Eh.. jak nam nie idzie i gówno gramy to tracimy pkt przy pomocy sędziego jak białym nie idzie to przynajmniej im sędzie nie przeszkadza a czasem i pomoże, jaka ta piłka bywa niesprawiedliwa.

17

To już jest przesada, no kur... ileż można do chu... wafla, co chwile nas okradają a nasz zarząd siedzi cicho jak gdyby nic, jeb... sędziów, jeb... tebasa.

2

Jak nie jego kur... ? Gol to gol i nic nie ma do gry

0

Dobrze ze tak swietni arbitrzy są w Hiszpanii gdyby to byla Anglia to pewnie zremisowalibyśmy to spotkanie.

0

Hernandez Hernandez daje spokój białej czesci z madrytu przed dzisiejszym spotkaniem.

1

Oczywiscie brawa dla naszych gracz za walke od początku spotkania, byliśmy lepsi, kontrolowaliśmy to spotkanie i w pelni zaslużone zwyciestwo, rowniez panu arbitrowi nalezy pogratulować ktory w bardzo cięzkiej sytuacji bez pomocy technologi potrafił zauważyć że pilka minimalnie przekroczyla linie bramkową.

0

Ojebali nas znowu hahahaha

0

Zajebiscie takimi meczami wygrywa sie lige a nie czekaj... o 3 pkt mozemy zapomniec tak samo jak o mistrzostwie, brawo Barca!!!

0

Dzis oglądamy mecz Betis - Pogon

0

Kur.. no to jest dramat, Betis jedzie nas jak ogorkow

4

Co nasi odpier... w tym meczu to sie w glowie nie miesci, zapowiada sie strata punktow, znowu

0

Ale gramy fatalnie

1

Wielkie nic jak zwykle

11

Jak z Betisem Vidal nie wyjdzie w 1 skladzie to strace wiare w Lucho

0

Najważniejsze zeby gola strzelili na SB

1

Mało kto spodziewał się że Celta da rade to mam nadzieje że Napoli też sobie poradzi :)

1

W zyciu piekne sa tylko chwile

1

Hahaha hala madrid ;)

0

Celta co jest ? Bez ja

1

Adios Madrid!!!

0

Kopanina jak w ekstraklasie

0

Szkoda tego Danilo, chlop ma pecha, chcial spelnic marzenie a zostal pośmiewiskiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?