FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Takie 1:0 zycze Realowi, trzeba dobrze zyczyc najwiekszemu rywalowi.
1
Polecam napad Griezmann/Laca zwykly ewentualnie if Ben Yedder za Lace
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wreszcie wygrana :)
2
One "man" show
0
Jak dla mnie mozemy i 2-1 przegrac na Anoeta, zawsze to gol na wyjezdzie + rewanz jest u Nas
1
Wymęczyli tyle fartownie meczy że aż szok, mam nadzieje ze rok 2017 nadal tak dobrze będzie przebiegal pomimo slabego początku.
13
Na taki real czekałem!!
1
Dopoki gra w Hiszpanii jest to niemozliwe
2
No to 4:0 dla Celty i imprezka cr7 jak po pamietnym meczu z Atletico :)
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Oby do swojej ;)
0
Może Ramos coś sieknie w końcówce jak z Sevillą
1
I tak Sevilla to przegra
0
Jak nic 2:0 dla bialych
4
Muszę przyznać ale Gomes zagrał dziś bardzo dobrze, cholernie szkoda że nie udalo mu się bramki strzelić, Aleix Vidal pokazał dziś ze prawa strona może być rownie groźna co lewa mam nadzieje ze zacznie reguralnie grac
31
Gramy bez srodka pola
1
I tak obrona będzie wyglądać tak Masche, Mathieu, Umtiti, Alba/Digne
2
Nawet madryckie szmatławce piszą o farcie
0
Ludzie spokojnie każda seria musi mieć swój koniec
0
Ale w ktorą ? Bo napewno nie w tą ;)
20
Jutro na pocieszenie dostaniemy Atleti a biali Alcorcon ;)
1
A mówili ze nic nie trwa wiecznie a jednak
0
Jeszcze 3 bramki i adios las blancos hehe
0
A no przerwa by mu sie zdecydowanie przydala, ale Lucho jest zbyt uparty i nie da pograc Vidalowi
25
Mysle ze bedzie tak Barca - atletico i real - Alcorcon
2
Roberto to aktualnie jest dramat, na PO sie nie nadaje pomimo świetnego początku sezonu
0
Kolejny mecz bez kontrowersji, poziom sędziowski w hiszpanii stoi na wysokim poziomie a nie czekaj...
54
Messi miał "wolny" tydzień :)