FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No ale nawet w obecnej formie Alves jest 3-4 poziomy wyzej od Roberto
0
Pomógł by mi ktoś z jednym pytankiem z Innego Świata, jakoś nie mogę tego znaleźć na necie, chodzi o przedstawienie stosunku Grudzińskiego do nadziei, kultury, więźniów i przeszłości.
1
Lucho dziekujemy za trzy sezony, czas się pakować, Twój czas minął.
0
W sumie przesadziłem z tym słowem "geniusz"
0
W sumie to śmiem wątpić w geniusz trenerski Lucho, gdyby nie transfer Suareza, Rakiety i genialna dyspozycja Leo i Neymara to gówno byśmy wygrali w pierwszym sezonie Lucho, przecież MSN a zwlaszcza Messi ratował nam dupe.
7
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Jestem ciekawy co im lucho przed meczem powiedział
0
Mam nadzieje że godnie pożegnamy się 8 marca z LM na CN, mam nadzieje ze nasi pokażą choć troche zaangażowania i wygramy choćby 1:0
4
Za taki mecz nasze gwiazdy powinny na klęczkach do Barcelony wracać.
3
Wierze w różne cuda ale moja wiara w druzyne lucho dobiegla końca, nie jestem glupcem i nie bede wierzyl w cudowną remontade bo potem znow bede rozczarowany.
5
Czuje się jak... w sumie to nie da się tego opisać, mam niesamowity żal do naszych ze tak to zagrali, boli jak cholera, dostać taki wpier... bez żadnej walki.
1
Czemu trafilismy na to jeb... Psg bylo tyle druzyn ale zawsze to samo
6
W rewanzu to niech lucho da juniorom pograc no bo po cholere męczyć nasze gwiazdeczki
0
Lucho sie wypalil i niech sie pakuje po sezonie.
3
Ni liga, ni champions league, ni chuja
0
Wogóle sie nie dziwie ze P$G tylko stroną Fife atakują, Roberto gra jak amator juz od kilku spotkań, szkoda że nie mamy aktualnie żadnego PO w kadrze
1
Iniesta, Messi, Gomes już nie wspomne o Roberto to są wogóle na boisku ?
1
Ehh.. ze też musieliśmy na P$G trafic tak wczas, to może być kompromitacja
1
Gramy genialnie, a strona roberto to autostrada
0
Nie ma.
0
Gdy zaczeło się układać wszystko po myśli Vidala, los zabral mu to i zakończył sezon, strasznie przykra sprawa.
0
Z tego co czytałem to nie bliźniak
0
To jego brat.
0
Niesamowicie szkoda Vidala, chłop był w mega gazie, Lucho zaczął na niego stawiac a tu taka fatalna kontuzja, będziemy teraz mieli problem na PO bo Roberto nie dosc ze bez formy to i jeszcze nie uciągnie grając co mecz.
3
Clatendruk sędziuje to nie ma co się dziwić że gol po ręce uznany
8
Wczoraj nieuznany gol Atleti po błędzie sędziego ale w pierwszym meczu gola im zaliczyli po błędzie arbitra także jesteśmy na zero
5
Roberto idiotyczne zachowanie, mecz pod kontrolą a ten jak junior fauluje.
0
Dobrze ze ten clown w zoltym wiedzial chociaz jak poprawnie zagwizdac
3
To Denis był wogóle na boisku ? Kompletnie bezsensowna byla ta zmiana, Denis nie potrafi bronić za to Rakieta i owszem mimo gorszej formy.
0
Zagraliśmy świetną pierwszą polowe i slabszą drugą, cieszy wynik, moglo byc jeszcze lepiej ale jak zwykle sędzia popelnił błąd na korzysc rywala.