0

No ale nawet w obecnej formie Alves jest 3-4 poziomy wyzej od Roberto

0

Pomógł by mi ktoś z jednym pytankiem z Innego Świata, jakoś nie mogę tego znaleźć na necie, chodzi o przedstawienie stosunku Grudzińskiego do nadziei, kultury, więźniów i przeszłości.

1

Lucho dziekujemy za trzy sezony, czas się pakować, Twój czas minął.

0

W sumie przesadziłem z tym słowem "geniusz"

0

W sumie to śmiem wątpić w geniusz trenerski Lucho, gdyby nie transfer Suareza, Rakiety i genialna dyspozycja Leo i Neymara to gówno byśmy wygrali w pierwszym sezonie Lucho, przecież MSN a zwlaszcza Messi ratował nam dupe.

7

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Jestem ciekawy co im lucho przed meczem powiedział

0

Mam nadzieje że godnie pożegnamy się 8 marca z LM na CN, mam nadzieje ze nasi pokażą choć troche zaangażowania i wygramy choćby 1:0

4

Za taki mecz nasze gwiazdy powinny na klęczkach do Barcelony wracać.

3

Wierze w różne cuda ale moja wiara w druzyne lucho dobiegla końca, nie jestem glupcem i nie bede wierzyl w cudowną remontade bo potem znow bede rozczarowany.

5

Czuje się jak... w sumie to nie da się tego opisać, mam niesamowity żal do naszych ze tak to zagrali, boli jak cholera, dostać taki wpier... bez żadnej walki.

1

Czemu trafilismy na to jeb... Psg bylo tyle druzyn ale zawsze to samo

6

W rewanzu to niech lucho da juniorom pograc no bo po cholere męczyć nasze gwiazdeczki

0

Lucho sie wypalil i niech sie pakuje po sezonie.

3

Ni liga, ni champions league, ni chuja

0

Wogóle sie nie dziwie ze P$G tylko stroną Fife atakują, Roberto gra jak amator juz od kilku spotkań, szkoda że nie mamy aktualnie żadnego PO w kadrze

1

Iniesta, Messi, Gomes już nie wspomne o Roberto to są wogóle na boisku ?

1

Ehh.. ze też musieliśmy na P$G trafic tak wczas, to może być kompromitacja

1

Gramy genialnie, a strona roberto to autostrada

0

Nie ma.

0

Gdy zaczeło się układać wszystko po myśli Vidala, los zabral mu to i zakończył sezon, strasznie przykra sprawa.

0

Z tego co czytałem to nie bliźniak

0

To jego brat.

0

Niesamowicie szkoda Vidala, chłop był w mega gazie, Lucho zaczął na niego stawiac a tu taka fatalna kontuzja, będziemy teraz mieli problem na PO bo Roberto nie dosc ze bez formy to i jeszcze nie uciągnie grając co mecz.

3

Clatendruk sędziuje to nie ma co się dziwić że gol po ręce uznany

8

Wczoraj nieuznany gol Atleti po błędzie sędziego ale w pierwszym meczu gola im zaliczyli po błędzie arbitra także jesteśmy na zero

5

Roberto idiotyczne zachowanie, mecz pod kontrolą a ten jak junior fauluje.

0

Dobrze ze ten clown w zoltym wiedzial chociaz jak poprawnie zagwizdac

3

To Denis był wogóle na boisku ? Kompletnie bezsensowna byla ta zmiana, Denis nie potrafi bronić za to Rakieta i owszem mimo gorszej formy.

0

Zagraliśmy świetną pierwszą polowe i slabszą drugą, cieszy wynik, moglo byc jeszcze lepiej ale jak zwykle sędzia popelnił błąd na korzysc rywala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?