FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to lipa bedzie
1
Jak to jest ogrywamy Atleti, Seville, Valencie, Athletic na wyjeździe po to żeby wtopić z Deportivo, Betisem i malagą
0
Ciekawe kto zagra za Busiego z Juve
2
Hahaha odlecial, co on pieprzy ?
41
Zapowiada się że malaga nieźle sie postawi białym i przyjmie skromne 3:0 na klate
3
No ja do Gomesa za dzisiejszy mecz nic nie mam, starł się przynajmniej a Denis ? nic
1
Nom drukarnia, sędzia sam wbił 6 goli
0
Gomes nie był najgorszy bo był nim Denis, ponoć Denis był wystawiony w 11 jedenastce
0
Jakos w innych ligach tak rażąco na wyniki spotkań arbitrzy nie wpływają
3
Hiszpania i błędy arbitrów ? Coś nieprawdopodobnego
1
Wystarczyło dziś wygrać to nie trzeba bylo by sie na bialych oglądać
0
No nic, trzeba sobie coś miłego i cudownego obejrzeć na pocieszenie czyli remontade z psg
0
Griezmann dał nadzieje, Lucho i ekipa ją zabili w brutalny sposób
4
Lucho to uparty skur... nie potrafił wyciągnąć wniosków po meczach z alaves, betisem, deportivo
2
Ta.. tymi wrzutkami i drukami
0
Jak nie sędziowie to zaś gówniana gra, no nic teraz śmiało możemy skupić się na lm i spokojnie oszczedzac najlepszych w meczach ligowych
1
Teraz to sobie Lucho może rotować w lidze, Gomsy, Denisy i inne mogą sobie już grać do woli.
0
O czym my tu rozmawiamy jak glownym rezyserem gry jest sedzia i to on rozdaje karty dla malagi
1
Przez chwile bylo 11 na 12 teraz 10 na 12 czyli po ptokach
0
Jakos graczowi malagi nie pokazal czerownej
3
Hahaha brawo madrycko kur....o
0
30 minut marzeń o mistrzostwie
9
Madrycka szmata z gwizdkiem
0
Pięć lat
0
Chyba nasi nie lubią prezentów i jak widać fotel lidera jest bardzo niewygodny
0
Nie dziwie sie ze Denis tak malo gra skoro jego praktycznie nie ma na boisku
0
3 pkt ? A komu to potrzebne, DRAMAT!
2
Kolejny mecz gramy bez środka pola, Denisa to na boisku chyba nie ma a Gomes standard
0
Aha... no fajnie
4
Umiesz liczyć ? nie licz na Gomesa :(