0

No to lipa bedzie

1

Jak to jest ogrywamy Atleti, Seville, Valencie, Athletic na wyjeździe po to żeby wtopić z Deportivo, Betisem i malagą

0

Ciekawe kto zagra za Busiego z Juve

2

Hahaha odlecial, co on pieprzy ?

41

Zapowiada się że malaga nieźle sie postawi białym i przyjmie skromne 3:0 na klate

3

No ja do Gomesa za dzisiejszy mecz nic nie mam, starł się przynajmniej a Denis ? nic

1

Nom drukarnia, sędzia sam wbił 6 goli

0

Gomes nie był najgorszy bo był nim Denis, ponoć Denis był wystawiony w 11 jedenastce

0

Jakos w innych ligach tak rażąco na wyniki spotkań arbitrzy nie wpływają

3

Hiszpania i błędy arbitrów ? Coś nieprawdopodobnego

1

Wystarczyło dziś wygrać to nie trzeba bylo by sie na bialych oglądać

0

No nic, trzeba sobie coś miłego i cudownego obejrzeć na pocieszenie czyli remontade z psg

0

Griezmann dał nadzieje, Lucho i ekipa ją zabili w brutalny sposób

4

Lucho to uparty skur... nie potrafił wyciągnąć wniosków po meczach z alaves, betisem, deportivo

2

Ta.. tymi wrzutkami i drukami

0

Jak nie sędziowie to zaś gówniana gra, no nic teraz śmiało możemy skupić się na lm i spokojnie oszczedzac najlepszych w meczach ligowych

1

Teraz to sobie Lucho może rotować w lidze, Gomsy, Denisy i inne mogą sobie już grać do woli.

0

O czym my tu rozmawiamy jak glownym rezyserem gry jest sedzia i to on rozdaje karty dla malagi

1

Przez chwile bylo 11 na 12 teraz 10 na 12 czyli po ptokach

0

Jakos graczowi malagi nie pokazal czerownej

3

Hahaha brawo madrycko kur....o

0

30 minut marzeń o mistrzostwie

9

Madrycka szmata z gwizdkiem

0

Pięć lat

0

Chyba nasi nie lubią prezentów i jak widać fotel lidera jest bardzo niewygodny

0

Nie dziwie sie ze Denis tak malo gra skoro jego praktycznie nie ma na boisku

0

3 pkt ? A komu to potrzebne, DRAMAT!

2

Kolejny mecz gramy bez środka pola, Denisa to na boisku chyba nie ma a Gomes standard

0

Aha... no fajnie

4

Umiesz liczyć ? nie licz na Gomesa :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?