FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spokojnie, jak bialym nie idzie to ktoś decydujący pomoże, dzisiaj nie ma Kassaiego ale jest Cekir także real ma jokera w talii
4
Nigdy nie zapomne tych cudownych akcji Messi - Alves to byla coś pięknego, szkoda że teraz swoją grą uszcześliwia kibiców Juve ale nic nie może wiecznie trwać
0
Oby Nasi sie ogarneli i lepiej zagrali w drugiej polowie bo moze byc roznie
0
Kto wie może Walker bez problemu by się zaaklimatyzował, no nic my tu do gadania nic nie mamy, zobaczy się co zarząd wykombinuje.
2
Dla mnie Walker to lepsza opcja, cena podobna, nie jest stary a wydaje mi się że wniósłby dużo więcej do zespołu niż Hector
12
Jak z tym Sanchezem jest prawda to dla mnie bomba, gorzej z tym Bellerinem trzeba kupe kase wyłożyć a jakoś mnie nie przekonuje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
To widze że dales to samo co ja
5
Powodzenia jutro wszystkim na maturze, obyśmy dostali fajny temat :)
3
Skoro Dybala zalatwil Juve cwiercfinal a Higuain polfinal to licze na to że obaj dolozą cegielke w finale.
0
No ja tez czekam na wasz tryplet
0
Calderon zaplonie hehe :'(
5
Najbardziej boli ze Kassai ich do tego polfinalu przepchnął
0
Kassai zrobil swoje w polfinale a teraz biali zbierają żniwo
0
Jak sie trafia na jeszcze gorsze Leicester to nic dziwnego ze grają w polfinale
0
Atleti dzis to by nawet Kassai nie pomógł
0
Niech przychodzą do Nas, miejsca na lawie jest sporo
0
Szkoda
1
Canal+
7
Bida, a mogl tu grac dzis Bayern gdyby nie pewna osoba decydująca
42
Patrze na sklady a tu brak Kassai'ego, ktos wie czy to coś poważnego ?
1
2-1 eh... Nicea nie spierdziel tego
0
Pique
13
Typ z espanyolu co pile poslal do Suareza, cudowne podanie.
0
Jak tak dalej pojdzie to zostaną Nam 3 mecze towarzyskie przed finalem pucharu krola
0
Oby marzenia o lidze wciąż trwaly po tej kolejce, Vamos Barca.
2
3 mecze bialym zostają bo malaga sie napewno nie postawi
1
Pewnie bede tylko 2 mecze transmitowane i jakies fagasy beda komentowac
1
Szkoda ze w sezonie 14/15 nie spuscilismy Depor do drugiej ligi, gdyby Nasi im nie odpuscili to nie oglądalibyśmy raczej tej druzyny w tym sezonie w lidze.
5
Przelącz jeszcze ze dwa razy