0

Spokojnie, jak bialym nie idzie to ktoś decydujący pomoże, dzisiaj nie ma Kassaiego ale jest Cekir także real ma jokera w talii

4

Nigdy nie zapomne tych cudownych akcji Messi - Alves to byla coś pięknego, szkoda że teraz swoją grą uszcześliwia kibiców Juve ale nic nie może wiecznie trwać

0

Oby Nasi sie ogarneli i lepiej zagrali w drugiej polowie bo moze byc roznie

0

Kto wie może Walker bez problemu by się zaaklimatyzował, no nic my tu do gadania nic nie mamy, zobaczy się co zarząd wykombinuje.

2

Dla mnie Walker to lepsza opcja, cena podobna, nie jest stary a wydaje mi się że wniósłby dużo więcej do zespołu niż Hector

12

Jak z tym Sanchezem jest prawda to dla mnie bomba, gorzej z tym Bellerinem trzeba kupe kase wyłożyć a jakoś mnie nie przekonuje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

To widze że dales to samo co ja

5

Powodzenia jutro wszystkim na maturze, obyśmy dostali fajny temat :)

3

Skoro Dybala zalatwil Juve cwiercfinal a Higuain polfinal to licze na to że obaj dolozą cegielke w finale.

0

No ja tez czekam na wasz tryplet

0

Calderon zaplonie hehe :'(

5

Najbardziej boli ze Kassai ich do tego polfinalu przepchnął

0

Kassai zrobil swoje w polfinale a teraz biali zbierają żniwo

0

Jak sie trafia na jeszcze gorsze Leicester to nic dziwnego ze grają w polfinale

0

Atleti dzis to by nawet Kassai nie pomógł

0

Niech przychodzą do Nas, miejsca na lawie jest sporo

0

Szkoda

1

Canal+

7

Bida, a mogl tu grac dzis Bayern gdyby nie pewna osoba decydująca

42

Patrze na sklady a tu brak Kassai'ego, ktos wie czy to coś poważnego ?

1

2-1 eh... Nicea nie spierdziel tego

0

Pique

13

Typ z espanyolu co pile poslal do Suareza, cudowne podanie.

0

Jak tak dalej pojdzie to zostaną Nam 3 mecze towarzyskie przed finalem pucharu krola

0

Oby marzenia o lidze wciąż trwaly po tej kolejce, Vamos Barca.

2

3 mecze bialym zostają bo malaga sie napewno nie postawi

1

Pewnie bede tylko 2 mecze transmitowane i jakies fagasy beda komentowac

1

Szkoda ze w sezonie 14/15 nie spuscilismy Depor do drugiej ligi, gdyby Nasi im nie odpuscili to nie oglądalibyśmy raczej tej druzyny w tym sezonie w lidze.

5

Przelącz jeszcze ze dwa razy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?